PUSTINA - film na DVD - crowfunding kampaň

Novinky - PUSTINA - film na DVD

Ve hře PUSTINA se prolíná živá hudba DG 307, filmové projekce a herecké akce. Pomozte nám z divadla udělat DVD film. Ale ještě nekončíme, čtěte dále:

Umění
Vážení přátelé, 124 statečných startérů, kteří nás podpořili, dosáhlo na celých 122% vysněné částky. 124 statečných ... Obrázek

Ještě dva dny lze přispět a pokud se tak rozhodnete učinit, vězte, že podpoříte dobrou věc.
Jak jsme Vás již informovali, rozhodli jsme se vydat další nahrávku Pavla Zajíčka! Už jsme podnikli první kroky a zjistili další podrobnosti o pásku, který byl zahalen rouškou tajemství. PZ ho natočil v roce 1982 ve studiu Cold Storage, bývalých mrazírnách, které se staly kulturním centrem tehdejšího alternativního Londýna a místem, kde vznikla řada nahrávek kapel, soustředěných pod názvem Rock In Opossition. Nahrávka má 42 minut a je to skutečně výlet do neprobádaných končin Zajíčkovy fantazie a hudební nespoutanosti v propojení se syrovým textem Waste Land T. S. Elliota (booklet bude samozřejmě obsahovat i překlad básně, oné Pustiny).
Vše, co vybereme nad 100% z požadované částky použijeme právě na vydání této nahrávky.
Každý, kdo dosud přispěl - anebo ještě přispěje - tisícikorunou toto album dostane zdarma, kdo alespoň pětikilem, má nárok na 50% slevu.
Přidejte se k vítěznému týmu, vyberte si některou z odměn a podpořte nás.
Máme už jen dva dny, takže není čas váhat.
Děkujeme Vám velice velmi a ceníme si Vaší pomoci a důvěry!!
Lábus, Guerilla Records, PZ & DG 307, Míra Bambušek a Studio Hrdinů

Dosáhli jsme vysněné částky a ještě trochu navíc! Ne, za ty peníze nebude mít paní Zajíčková kožich, ani si pan Drápal nepořídí lepší auto, ale ... SPLNĚNO, JSTE MILÁČCI!! Obrázek

Pavel Zajíček natočil během své exilové pouti v roce 1980 v Londýně, ve studiu Chrise Cutlera, tehdy člena legendárních Art Bears, zvláštní nahrávku na motivy básnické sbírky T. S. Elliota Wasted Land. Slyšíme údery do kláves klavíru, bouchání do strun, extatický hlas, destruovaný klavír ... vše se valí 80 minut bez oddechu a jako by mimo tento svět. Původní pásek byl však při pražských povodních v roce 2002 zničen, a mysleli jsme si, že nenávratně. Při přípravě divadelní Pustiny jsme zkusili dát ho odborníkům, kteří jej dokázali dokonale restaurovat, nakonec se však ve vlastní hře tato kompozice nepoužila. Vše, co vybereme nad 100% z této sbírky věnujeme na vydání tohoto jedinečného alba! Každý, kdo dosud přispěl částkou 1000 a výše korun jej dostane zdarma a kdo alespoň pětikilem s 50% slevou. Navíc Vám opravdu děkujeme, jak členové kapely, tak Pavel Zajíček, který je bohužel stále ještě v nemocnici, jakož i Studio Hrdinů. Smekáme před Vámi klobouk všichni do jednoho!!

Jsme na neuvěřitelných 90% a věřím, že sbírku dotáhneme do vítězného konce! Máme na to ještě celých 10 dní!! 10 dní do konce!! Obrázek

Na videu se koukněte na reportáž z "uměleckého zájezdu" Dg 307 do Londýna, kde odehráli koncert pro Česká centra. zajímavý dokument o zajímavých lidech a kde se mimochodem mluví také o Pustině... Staňte se součástí tohoto příběhu!