PUSTINA - film na DVD | crowdfunding kampaň

Novinky - PUSTINA - film na DVD

Ve hře PUSTINA se prolíná živá hudba DG 307, filmové projekce a herecké akce. Pomozte nám z divadla udělat DVD film. Ale ještě nekončíme, čtěte dále:

Umění

11. květen 2016

124 statečných ...

Vážení přátelé, 124 statečných startérů, kteří nás podpořili, dosáhlo na celých 122% vysněné částky.
124 statečných ... Obrázek

Ještě dva dny lze přispět a pokud se tak rozhodnete učinit, vězte, že podpoříte dobrou věc.
Jak jsme Vás již informovali, rozhodli jsme se vydat další nahrávku Pavla Zajíčka! Už jsme podnikli první kroky a zjistili další podrobnosti o pásku, který byl zahalen rouškou tajemství. PZ ho natočil v roce 1982 ve studiu Cold Storage, bývalých mrazírnách, které se staly kulturním centrem tehdejšího alternativního Londýna a místem, kde vznikla řada nahrávek kapel, soustředěných pod názvem Rock In Opossition. Nahrávka má 42 minut a je to skutečně výlet do neprobádaných končin Zajíčkovy fantazie a hudební nespoutanosti v propojení se syrovým textem Waste Land T. S. Elliota (booklet bude samozřejmě obsahovat i překlad básně, oné Pustiny).
Vše, co vybereme nad 100% z požadované částky použijeme právě na vydání této nahrávky.
Každý, kdo dosud přispěl - anebo ještě přispěje - tisícikorunou toto album dostane zdarma, kdo alespoň pětikilem, má nárok na 50% slevu.
Přidejte se k vítěznému týmu, vyberte si některou z odměn a podpořte nás.
Máme už jen dva dny, takže není čas váhat.
Děkujeme Vám velice velmi a ceníme si Vaší pomoci a důvěry!!
Lábus, Guerilla Records, PZ & DG 307, Míra Bambušek a Studio Hrdinů

Dosáhli jsme vysněné částky a ještě trochu navíc! Ne, za ty peníze nebude mít paní Zajíčková kožich, ani si pan Drápal nepořídí lepší auto, ale ...
SPLNĚNO, JSTE MILÁČCI!! Obrázek

Pavel Zajíček natočil během své exilové pouti v roce 1980 v Londýně, ve studiu Chrise Cutlera, tehdy člena legendárních Art Bears, zvláštní nahrávku na motivy básnické sbírky T. S. Elliota Wasted Land. Slyšíme údery do kláves klavíru, bouchání do strun, extatický hlas, destruovaný klavír ... vše se valí 80 minut bez oddechu a jako by mimo tento svět. Původní pásek byl však při pražských povodních v roce 2002 zničen, a mysleli jsme si, že nenávratně. Při přípravě divadelní Pustiny jsme zkusili dát ho odborníkům, kteří jej dokázali dokonale restaurovat, nakonec se však ve vlastní hře tato kompozice nepoužila. Vše, co vybereme nad 100% z této sbírky věnujeme na vydání tohoto jedinečného alba! Každý, kdo dosud přispěl částkou 1000 a výše korun jej dostane zdarma a kdo alespoň pětikilem s 50% slevou. Navíc Vám opravdu děkujeme, jak členové kapely, tak Pavel Zajíček, který je bohužel stále ještě v nemocnici, jakož i Studio Hrdinů. Smekáme před Vámi klobouk všichni do jednoho!!

03. květen 2016

10 dní do konce!!

Jsme na neuvěřitelných 90% a věřím, že sbírku dotáhneme do vítězného konce! Máme na to ještě celých 10 dní!!
10 dní do konce!! Obrázek

Na videu se koukněte na reportáž z "uměleckého zájezdu" Dg 307 do Londýna, kde odehráli koncert pro Česká centra. zajímavý dokument o zajímavých lidech a kde se mimochodem mluví také o Pustině... Staňte se součástí tohoto příběhu!

  • Splněno 136 950 Kč (136 %)
  • 136 %
  • 100 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 140 Startérů

Autor projektu

Vladimír Drápal - obrázek
  • projekt od Vladimír Drápal
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

250 Kč

DVD a CD MIstr Jan Hus - Mše za tři mrtvé muže

Film Miroslava Bambuška je 75 minut zběsilého „hraného dokumentu" s tematikou nejvyšší oběti, který mapuje osudy tří mužů - Angličana Grahama Bamforda, Němce Oskara Brüsewitze a Poláka Ryszarda Siwiece, kteří se upálili „pro druhé". Vše natočeno nekompromisním stylem, kterým Bambušek stejnou měrou dráždí jak filmové estéty, tak pitomce. Film obdržel v roce 2010 Cenu Andreje Stankoviče.
Nikoli bonusem, ale regulérním CD je příloha s hudbou Petra Koforně, obsahující čtyři kompozice, vnitřně se vztahujícím ke stejnému tématu - sebeobětování se ve prospěch vyšší věci.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
320 Kč

DVD Pustina

Dostanete DVD až domů s 20% slevou oproti ceně v obchodě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

DVD Pustina a DVD Jan Hus - Mše za tři mrtvé muže

Dva filmy, u nichž je jako režisér podepsán Miroslav Bambušek.
" ... Dramatické tvorbě se věnuje od svých šestnácti let. Bambuškova dramatika se vyznačuje rozvolněností a úsečností formy a obsahově představuje kompromis mezi autorovým zájmem o politické divadlo a surreálně odpoutanou, leckdy až brutální, vulgární lyrikou v kresbě rozháraných a trpících hrdinů ..." (Databáze ČSFD)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

2 libovolné tituly DG 307 nebo Pavla Z.

Vydavatelství Guerilla Records vydalo celkem deset titulů skupiny DG 307 a dva sólové projekty Pavla Zajíčka. Vyberte si dva z aktuální nabídky:
Uměle ochuceno, Siluety, Nosferatu, Live, V katedrálách ticha, Magický město vyhořelo!, Život? Nebo bludné kruhy?
Pavel Z.: Kakofonie cesty, Podobenství

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

5 CD DG 307 Svědek spálenýho času + bonus

Dostanete 5ti album nahrávek DG 307 z let 1978/79 Svědek spálenýho času podepsané Pavlem Zajíčkem a bonusem CD DG 307 Nosferatu

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

DVD Pustina s podpisy a věnováním

Dostanete DVD s osobním věnováním (na přání), poděkováním za dar a s podpisy všech hudebníků a herců. A vyberte si jako dárek jedno CD z produkce vydavatelství Guerilla Records.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

10 CD z produkce Guerilla Records + Pustina

Vybrete si na www.guerilla.cz dle libosti 10 kousků z vydaných CD či DVD (netýká se dvojalb a vícediskových nahrávek) a DVD Pustina k tomu dostanete grátis.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 500 Kč

DVD Pustina s poděkováním v bookletu

Dostanete DVD s osobním věnováním (na přání) a s podpisy všech hudebníků a herců. Navíc svoje jméno najde včetně poděkování mezi dárci v bookletu DVD!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

poděkování v titulcích DVD

Dostanete DVD s osobním věnováním (na přání), s podpisy všech hudebníků a herců a pozvánku na křest DVD. Navíc svoje jméno najde včetně poděkování mezi dárci nejen v bookletu DVD, ale i v titulcích filmu (lze i firemní logo)!

Počet dostupných odměn: 2/10

Nelze podpořit
10 000 Kč

poděkování v titulcích DVD, 25 ks DVD + 10 CD

Dostanete DVD s osobním věnováním (na přání), s podpisy všech hudebníků a herců a pozvánku na křest DVD. Navíc svoje jméno najde včetně poděkování mezi dárci nejen v bookletu DVD, ale i v titulcích filmu (lze i firemní logo). Dostanete od nás 25 ks DVD Pustina zdarma a dalších 10 ks CD z produkce Guerilla Records dle vlastního výběru bez omezení.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
25 000 Kč

večeře atd.

Dostanete DVD s osobním věnováním (na přání), s podpisy všech hudebníků a herců a pozvánku na křest DVD. Navíc svoje jméno najde včetně poděkování mezi dárci nejen v bookletu DVD, ale i v titulcích filmu (lze i firemní logo). Dostanete od nás 25 ks DVD Pustina zdarma a dalších 25 ks CD z produkce Guerilla Records dle vlastního výběru bez omezení. Bonusem bude večeře s celou kapelou DG 307 na naše náklady v restauraci v Praze nebo Lounech.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
30 000 Kč

koncert DG 307

Konmcert skupiny DG 307 kdekoli na území ČR. A pořadatel (nebo klub) svoje jméno najde včetně poděkování mezi dárci nejen v bookletu DVD, ale i v titulcích filmu (lze i firemní logo)!

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit