Půjčovna stavebnic LEGO - crowfunding kampaň

Půjčovna stavebnic LEGO

Pomozte otevřít první půjčovnu stavebnic LEGO v ČR. Velké LEGO sety si můžtete půjčit osobně v Praze, nebo nechat poslat kamkoli až k vám domů.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomozte nám otevřít úplně první půjčovnu LEGO stavebnic v České republice. Chceme se zaměřit na dražší LEGO sety s velkým počtem dílků určené zpravidla pro věkovou kategorii 16+. Půjčovna bude sídlit v Praze, ale mohou ji využívat všichni, vybrané stavebnice vám rádi doručíme až k vám domů.

Za vybrané peníze nakoupíme právě stavebnice. Tedy čím víc peněz se nám podaří vybrat, tím větší výběr budete v naší půjčovně mít.

 

JAK BUDE PŮJČOVNA FUNGOVAT

Rádi bychom se zaměřili hlavně na dražší stavebnice, které si jen tak každý domů nepořídí. Zejména pak na sety určené pro věkovou kategorii 16+, protože věříme, že i dospělí si chtějí hrát (my tedy určitě ano). Zařazeny budou ale i stavebnice s doporučeným věkem 12+ a 14+. Kdo by si chtěl půjčovnu pouze vyzkoušet, nebo si půjčit občas nějakou stavebnici, může využít jednorázového půjčovného, které činí 10 % z ceny dané stavebnice. Pro skalní fandy nabízíme výhodné půlroční nebo roční členství. Standardní doba půjčení je jeden měsíc.

Malá ukázka setů, které bychom za vybrané peníze rádi pořídili:

nabidka.jpg

Půjčovna bude sídlit v Praze v blízkosti metra Háje, kde si můžete svou vybranou stavebnici osobně vyzvednout a zase odevzdat. Ostatním stavebnici dopravíme na kteroukoli výdejnu Zásilkovny, nebo necháme doručit Českou poštou, případně DPD až k vám domů.

Samozřejmě víme, že občas se nějaká ta kostička zatoulá pod gauč, spolkne ji kočka nebo se prostě záhadně přemístí nezmámo kam. Proto se na vás za občasné ztráty několika dílků nebudeme zlobit. Pro případ, že by se záhadně ztratil celý Taj Mahal, či Millennium Falcon budeme stavebnice půjčovat oproti vratné záloze, nebo budeme při půjčení chtít vidět váš občanský průkaz.

Současně s tímto projektem spouštíme i naše webové stránky www.pujcovnastavebnic.cz. Pokud se chcete dozvědět další podrobnosti, můžete nahlédnout. Půjčovna zatím není v provozu, spuštěna bude teprve v případě úspěchu tohoto projektu na Startovači. Stránky slouží jen pro představu, jak by půjčovna měla fungovat a jaké stavebnice v ní můžete očekávat. Samozřejmě rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

 

VAŠE ODMĚNY

Kromě hřejivého pocitu, že jste pomohli na svět první půjčovně LEGO stavebnic v České republice, a našich neskonalých díků pro vás máme nachystanou i řadu odměn. S jejich vyplácením začneme okamžitě po úspěšném skončení projektu a plánujeme, že do měsíce budete mít vše doma. Půjčovna by pak měla otevřít své pomyslné dveře v březnu 2018, pokud půjde všechno podle plánu. Dovolte nám odměny představit blíž.

 

HLASOVÁNÍ (100 Kč)

I vy máte jedinečnou příležitost zasáhnout do výběru stavebnic, které za vybrané prostředky nakoupíme. Při výběru této odměny napište do poznámky název stavebnice, kterou byste v půjčovně určitě rádi uvítali. Set, jehož jméno se objeví v hlasování nejčastěji, zakoupíme do naší půjčovny mezi prvními.

 

SAMOLEPKA NA AUTO (200 Kč)

Můžete získat tuto originální samolepku na auto jako poděkování, že nám fandíte:

samolepka_auto_II.jpg

TOMBOLA (300 Kč)

Připravili jsme pro vás tombolu, ve které můžete vyhrát bezvadnou sbírku autíček z edice LEGO Cars. Nasbírali jsme pro vás těchto pět hrdinů z filmu Auta: Blesk McQueen, Burák, Sally, Luigi a jeho pomocník Guido. Vítězi autíčka navíc zabalíme do krásné dárkové krabice. Počet odměn jsme omezili, aby šance vyhrát byla velká. A kdyby „lístky“ do tomboly došly, jsme připraveni přidat další tombolu s jinou zajímavou cenou.

DSCN3477_orez_maly.jpg

 

JEDNORÁZOVÉ PŮJČOVNÉ (500 Kč, 750 Kč, 1000 Kč)

Jednorázové půjčovné je ideální pro ty, kteří jsou zvědaví, jak taková půjčovna stavebnic vůbec může fungovat. Půjčte si na jeden měsíc opravdu jakoukoli stavebnici z nabídky půjčovny, do vašeho výběru vám nebudeme nijak kecat, slibujeme! Poukaz jsme vytvořili z fotografie pořízené na LEGO výstavě Brick Republic. Ke všem třem variantám jednorázového půjčovného navíc přihazujeme hlasování a naši originální samolepku na auto. Nezapomeňte tedy i při výběru této odměny napsat do poznámky název stavebnice, kterou byste v půjčovně určitě rádi měli.

poukaz_jednorazovka.jpg

 

REKLAMA (2000 Kč)

Jestli se vám zamlouvá představa reklamy na webových stránkách půjčovny lega, je tato odměna to pravé pro vás. Logo vaší firmy nebo osobní logo a odkaz na vaše internetové stránky umístíme na stránky www.pujcovnastavebnic.cz. Zde bude k vidění celých 365 dní počínaje dnem, kdy oficiálně spustíme půjčovnu.

 

ČLENSTVÍ V PŮJČOVNĚ STAVEBNIC LEGO (3000 Kč, 5000 Kč)

Jestli patříte mezi fandy a půjčovnu rádi využijete, hodí se vám odměny ve formě poukazů na půlroční, nebo roční členství. Každý fanda si může půjčit postupně tolik stavebnic, kolik jen stihne za 6 měsíců/rok postavit. Začátek svého členského půlroku/roku si volíte vy sami. Poukazy jsme pro vás vytvořili z fotek, které vznikly při naší návštěvě německého Legolandu. Vybírat můžete vždy ze tří variant. Nezapomeňte tedy při výběru těchto odměn uvést do poznámky, který poukaz se vám líbí nejvíc.

U půlročního členství jsou to: Loď, Opice a Hvězdné války.

poukazy_6mesicu.jpg

U ročního členství jsou to: Star Wars, Nejvyšší mrakodrapy světa a Hroch.

poukaz_StarWars.jpg

poukazy_rocni.jpg

K půlročnímu i ročnímu členství přihazujeme ještě hlasování a naši originální samolepku na auto. Nezapomeňte tedy i při výběru této odměny napsat do poznámky název stavebnice, kterou byste v půjčovně určitě rádi měli.

 

INDIVIDUÁLNÍ VÝBĚR STAVEBNICE (10000 Kč, 20000 Kč, 30000 Kč, 50000 Kč)

V tomto případě máte jedinečnou možnost opravdu vybrat stavebnici svých snů a my ji pořídíme. Kromě toho, že budete první, kdo si ji půjčí, ještě originálně zabalenou, opatříme ji také speciální cedulkou s vaším jménem, aby každý věděl, komu za tuto stavebnici vděčí. Stavebnici vám samozřejmě zdarma doručíme až k vám domů a zase se postaráme o její dopravu zpět k nám.

cedulka_podekovani.jpg

Cenou stavebnice myslíme doporučenou maloobchodní cenu a vybírat můžete ze všech stavebnic v současnosti dostupných na českém trhu. Název vámi zvolené stavebnice můžete rovnou napsat do poznámky při objednání této odměny, nebo si můžete vše v klidu promyslet a my se vám po ukončení projektu ozveme.

Součástí této odměny je také roční členství v půjčovně, tedy neomezené půjčování dalších stavebnic po dobu jednoho roku. Pokud zvolíte stavebnici nejdražší, do 50000, získáte roční členství rovnou pro dvě osoby! A samozřejmě nesmí chybět samolepka na auto ;-)

 

VŠEM STARTÉRŮM PŘEDEM DĚKUJEME!

A slibujeme, že pokud nám dáte důvěru, budeme pilně pracovat na tom, aby se nám půjčovnu podařilo otevřít co nevidět.

podekovani.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?