Půjčovna Karlín | crowdfunding kampaň

Novinky - Půjčovna Karlín

Chcete si vypůjčit outdoorové vybavení, nářadí nebo cokoliv jiného? Pojďte podpořit vznik komunitního webového portálu, který to lehce umožní!

Ostatní

Jak to vypadá, když kampaň vrcholí? / How does it look like when a campaign peaks?

 

 

Vážení přispěvatelé, 

vstupujeme společně do posledního týdne kampaně za vznik virtuální Půjčovny Karlín. Dosud se vybrala více než polovina z cílové částky a jsem za to vám všem velmi vděčný!! :-)

Poslední dny kampaně jsme vylepšili o tyto novinky:

 • Chodíme víc mezi lidi, rozdáváme letáky, říkáme jim o Půjčovně a vypadáme u toho odhodlaně;
 • Odměna v podobě tresek byla zřejmě velmi lákavá, protože jste je všechny vyjedli. Nemusíte ale zoufat, od včerejška nabízím novou várku této libové pochoutky!

Jelikož je potřeba vybrat stále ještě nějaké prostředky, moc prosím všechny z vás, ale teď už fakt vážně, abyste informaci o kampani a o Půjčovně Karlín šířili všude tam, kde můžete. Myslím, že projekt je atraktivní i pro ne-karlínské, ať už svými odměnami, tak i z hlediska budoucích plánů, které s Půjčovnou mám. 

Děkuji vám a přeji krásný dnešek a nadcházející Velikonoce!!

 

Ondřej

 

------------------------

Dear contributors,

we are now entering a last week of our campaign for a creation of a virtual community hiring service, Půjčovna Karlín. So far, over 50% of the final amount has been collected and I am very grateful to you!! :-)

We have upgraded the last week of the campaign by the following:

 • We started more to talk to passers-by, hand out leaflets and look determined;
 • We have run out of the the codfish, as the reward seemed to be very attractive. Nevertheless, new load of the delicious codfish is available for you or next contributors from yesterday!!

Hwever, as some money is still needed to be collected, I would very much like to ask all of you - this time rather seriously - to share and disseminate the information about the campaign and Půjčovna Karlín anywhere possible. The project is attractive also for non-residents or non-workers of Karlín, given the spectrum of the offered rewards as well as its future prospects. 

Thank you very much, have a great day and Easter as well!!

 

Ondrej

Vaše řady se utěšeně rozrůstají / The group of you is pleasantly growing!

Vážení přispěvatelé, 

kampaň vstoupila do své druhé poloviny a začíná nabírat obrátky. Adrenalin stoupá, euforické stavy se stále rychleji začínají střídat s pocity deprese a nihilismu. Ale abych byl i věcný, do současné doby se vybralo krásných 24 690,-, což dělá více než třetinu cílové částky. Potěšující je zapojení nejen vás jako jednotlivců, ale i soukromých firem, které chtějí být sponzory webových stránek, a mám indicie, že těchto firem ještě přibude. 

Připomínám také, že nás stále můžete sledovat takřka v přímém přenosu na Facebooku

Děkuji Vám všem za důvěru, podporu a za šíření informace o projektu a kampani!!!

Ondřej

 

P.S.: na závěr motivační statement Jardy Jágra: "Není konec, dokud není konec."

 

------------------------

Dear contributors,

this campaign has come into its second and final act and has begun to accelerate! The level of adrenalin interchanges with feelings of depression and nihilism. Anyway, to be to the point; up till now the amount of CZK 24,690 has been collected (34 % of the desired amount). We are grateful not only for you as individual contributors, but also for several donator companies. Moreover, more companies are supposedly to contribute in the near future!

Let me also remind you that you can watch the latest news at our Facebook site (in Czech only). 

Thank you very much for your trust, support and further dissemination of the project and its campaign!

Ondrej

 

P.S.: To conclude with a motivation statement of Jaromir Jagr: "There is no end until the end comes."

 

...aneb penetrujeme dále!
Půjčovna Karlín na Facebooku! Obrázek

Vážení přispěvatelé,

děkuji vám velmi mnoho za důvěru, kterou jste mé myšlence a tomuto projektu projevili. K dnešnímu dni se tato důvěra vykrystalizovala do necelých 7 000,- Kč, což dělá asi 9 % z cílové částky. Myslím, že je to solidní start a rozhodně není žádný důvod propadat panice :-) Vrchol kampaně totiž ještě přijde!

Aby se zlepšila informovanost o tom, co se aktuálně v projektu děje, zřídil jsem za tímto účelem stránku na Facebooku, a to zde: https://www.facebook.com/pujcovnakarlin86. To nejlepší, co nyní můžete dělat, je šířit dále povědomí o projektu a o probíhající kampani. 

Děkuji vám ještě jednou,

Váš Ondřej

 

 • Splněno 37 750 Kč (52 %)
 • 52 %
 • 72 000 Kč požadováno
 • již skončilo
 • Nelze podpořit
 • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Ondre - obrázek
 • projekt od Ondre
 • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

de minimis

Pokud si myslíte, že nápad má šanci se v Karlíně ujmout, a nejste zrovna při penězích, můžete zvolit tuhle možnost. Doručím vám děkovný certifikát.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Magnetka

Tady na vás čeká magnetka s logem projektu Půjčovna Karlín spolu s děkovným certifikátem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
220 Kč

Babiččin koláč

Za odměnu si můžete přijít pro kus vynikajícího jablečného koláče, recept k jeho přípravě a děkovný certifikát.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Muzicírování u "Zpěváčků ve tři ráno"

Pojďte to stihnout a zažít jedinečnou atmosféru legendárního karlínského podniku a společného hraní dříve, než ho úřady definitivně uzavřou! Kdo má doma nějaký hudební nástroj, nechť ho přinese s sebou!

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
300 Kč

Jen tak

Nezamlouvá se vám žádná z nabízených odměn? Nevadí, můžete přispět jen tak, za děkovný certifikát, pokud si myslíte, že je projekt zajímavý a má šanci na úspěch.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Norská treska

Dostanete dva vynikající filety z vlastnoručně ulovené norské tresky. Děkovný certifikát je samozřejmostí.

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit
320 Kč

Norská treska nanovo!

Po vyprodání nabízených tresek připlula nová várka!! Neváhejte a ochutnejte vynikající filety!

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit
350 Kč

Pleťová konopná mast

Dostanete 50 ml domácí jemné konopné masti, vhodné na ošetření a regeneraci pleti, samozřejmě s děkovným certifikátem.

Počet dostupných odměn: 2/5

Nelze podpořit
400 Kč

Koncertní vystoupení

Tímto příspěvkem získáte volný vstup na vystoupení koncertního dua - mě a Anety Herákové, vycházející ostravské rockové hvězdy, takřka nové Marie Rottrové. Vystoupení s rautem se bude odehrávat v jistém pivním steakhouse a zahrajeme vám známé i méně známé hity.

Počet dostupných odměn: 13/15

Nelze podpořit
450 Kč

Tělová konopná mast

Dostanete 50 ml domácí konopné masti, vhodné k ošetření kůže. Od pleťové konopné masti se liší vyšší koncentrací hojivých látek. Děkovný certifikát je samozřejmostí.

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
500 Kč

Výtrysk života ...s magnetkou

Za tento příspěvek dostanete bílé tričko s logem Půjčovny Karlín na rukávě a se (spíše) dámským motivem, vizte obrázek. Sdělte mi prosím preferovanou velikost, ať z něho náhodou nemáte noční košili (...i když vlastně proč ne), magnetku s logem projektu a děkovný certifikát.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Party tričko s magnetkou

Dostanete černé tričko s logem Půjčovny Karlín na rukávě, ve kterém se na každé party stanete uctívaným božstvem. K tomu všemu ještě magnetku s logem projektu a děkovný certifikát.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Pocta do Citonic a magnetka

Za odměnu získáte šedé tričko s logem Půjčovny Karlín na rukávě a s originálním portrétem významného rodáka z Citonic u Znojma (sdělte mi prosím preferovanou velikost). Magnetka s logem projektu a děkovný certifikát samozřejmostí.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Kurz "Internet a bezpečnost"

Tímto příspěvkem se stanete účastníky jednodenního (šestihodinového) kurzu, zaměřeného na efektivní práci a snadné vyhledávání na internetu. Dozvíte se také hodně o bezpečnostních rizicích a jak se bránit před různými e-záškodníky.
Kurz povedou mladí pedagogové-IT odborníci z firmy Ježura, jejíž cílem je budovat lepší a profesionální ICT v českých školách a být pro školy spolehlivým partnerem, na kterého se rádi obrací.
Za svojí účast dostanete certifikát o absolvování kurzu s logem projektu.

Počet dostupných odměn: 16/16

Nelze podpořit
600 Kč

Kurz první pomoci

Představte si, že jdete po Karlíně a najednou vedle vás zkolabuje náhodný kolemjdoucí. Víte, co byste udělali? V tříhodinovém kurzu, vedeném zkušenou lektorkou Jarkou z Českého červeného kříže se tyto situace naučíte zvládat, až už jde o bezvědomí, zástavu dechu a oběhu nebo účinnou resuscitaci. Výuka teorie je omezena na nejnutnější minimum, větší důraz je kladen na praktickou část.

Počet dostupných odměn: 11/12

Nelze podpořit
700 Kč

Kurz "Tvorba webu a programování v html"

Tímto příspěvkem se stanete účastníkem kurzu, ve kterém se snadno a hravě naučíte programovat v html a vytvářet takové webové stránky, jaké sami chcete.
Také tento kurz potrvá jeden den (šest hodin) a povedou ho mladí pedagogové-IT odborníci z firmy Ježura, jejíž cílem je budovat lepší a profesionální ICT v českých školách.
Za svojí účast dostanete certifikát o absolvování kurzu s logem projektu.

Počet dostupných odměn: 16/16

Nelze podpořit
800 Kč

Procházka s architektem po Karlíně a Invalidovně

Pojďte si vychutnat asi dvouhodinovou procházku po Karlíně a Invalidovně s výbornou architektkou Yvette Vašourkovou z Centra pro středoevropskou architekturu (CCEA MOBA). Budete u toho, když se před Vámi odhalí skryté skvosty a zajímavosti současného Karlína, který je bezpochyby unikátní architektonickou laboratoří.

Počet dostupných odměn: 27/30

Nelze podpořit
1 000 Kč

Sponzor stránky

Staňte se sponzorem jedné stránky chystaného webu, bude po vás pojmenovaná!

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
2 000 Kč

Bronze Sponsor

Budete zařazeni mezi tzv. "Bronze Sponsors" a vaše jméno, případně logo, bude v případě zájmu zveřejněno na titulní stránce webového portálu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
4 000 Kč

Silver Sponsor

Budete zařazeni mezi tzv. "Silver Sponsors" a vaše jméno nebo logo, bude v případě zájmu zveřejněno na titulní stránce webového portálu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
6 000 Kč

Golden Sponsor

Budete zařazeni mezi "Golden Sponsors" a vaše jméno (popřípadě logo) bude v případě vašeho zájmu zveřejněno na titulní stránce webového portálu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Platinum Sponsor + večeře s autorem

Budete zařazeni do skupiny "Platinum Sponsor" a vaše jméno, nebo logo, bude v případě zájmu umístěno na titulní stránce webového portálu na čestném místě, větším písmem a nad všemi dalšími sponzory. Vaše jméno bude všem navěky připomínat vaší dobrosrdečnost a nezištnost.

Budete také pozváni na večeři ke mně domů, kde můžeme diskutovat nad dalšími možnostmi rozvoje projektu a dalšími neotřelými nápady.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit