Publikace 125 let dráhy Rakovník - Bečov - crowfunding kampaň

Novinky - Publikace 125 let dráhy Rakovník - Bečov

Publikace k výročí 125 let dráhy Rakovník - Bečov a odbočky Protivec - Bochov. Svezte se s námi na stránkách této publikace !

Knihy
Zdravíme Vás, naši minulý startéři. Chceme Vám úvodem poděkovat, že jste nás podpořili ve vydání naší publikace 125 let dráhy. Momentálně máme na startovači opět kampaň, ve které můžete, pokud se tak rozhodnete, podpořit vypravení historického motoráčku do Bochova, který budeme vypravovat. Moc Vám děkujeme za vše a za Vaši přízeň. Tým Spolku Žluticko

KRÁSNÉ VÁNOCE

My jsme si už Vánoční dárek rozbalili... KRÁSNÉ VÁNOCE Obrázek

 

Krásné Vánoce milý startéři,

nastal nám advent, to nejhezčí období roku. Všichni se těší na Ježíška a rozbalování dárečků. My jste již svůj letošní dárek obdrželi a rozbalili si ho předčasně. Vy však svůj dárek pod stromečkem teprve najdete.

Touto cestou Vám s radostí chceme oznámit, že začínáme pracovat na tom, aby se k Vám dostal co nejdříve také "dárek" od nás. Brzy bude jistě ve Vaší schránce a nadělí jej Česká pošta.

Klidný advent a bohatého Ježíška všem.

S velkým poděkováním Vás zdraví

tým Spolku Žluticko

Naše kampaň skončila v pátek 29.10.2021 a stále čekáme na vyplacení finančních prostředků našeho úspěšného projektu. PODMÍNKY BOD 6 Provozovatel je oprávněn si od celkové vybrané částky ponížené o transakční poplatky (viz Příloha č.1) odečíst svou provizi ve výši 5–9 % dle dosažené cílové částky (viz Příloha č.1). Provozovatel je povinen poukázat zbylou částku na účet ZP, a to nejpozději do 9 pracovních dnů ode dne skončení prezentace Projektu.