PSYCHOPOMPOS absolventský film ve 3D - crowfunding kampaň

Novinky - PSYCHOPOMPOS absolventský film ve 3D

Podpořte odvážný projekt studentů. Pomozte nám dokončit film ve 3D! Krátký dobový horor na motivy básně spisovatele H. P. Lovecrafta.

Film & Video
Množí se dotazy ohledně těchto odměn. Pokusím se je zde zodpovědět

Link ke stažení

Od příspěvku ve výši 300Kč je link součástí každého balíčku. Pošleme vám odkaz, kde si film budete moci stáhnout k sobě do počítače.

 • Je film ve 2D nebo ve 3D? Dostanete film jak ve 3D tak ve 2D verzi.
 • V jakém je film jazyce? Film je v češtině s několika francouzskými větami. U filmu budou k dispozici české a anglické titulky.
 • Co dalšího u linku najdeme? Několik fotek z natáčení, které máte už teď možnost vidět na facebooku. Jinak nic.

Vstupenka na premiéru

Za 400 nebo 500Kč si můžete zakoupit vstupenku na exkluzivní premiéru v Praze nebo v Brně. Vstupenky jsou i součástí některých dalších balíčků. Vyberte si buď pražskou nebo brněnskou premiéru.

 • Kdy bude premiéra? Zatím nemůžeme s jistotou říci, při zakoupení vstupenky vás budeme ale včas informovat. Předpokládáme začátek roku 2017.
 • Co když se nebudu moci zúčastnit? Budete si změnit pražskou vstupenku za brněnskou a naopak. Navíc se šeptá, že se film bude pouštět i v Písku. Pokud vám ani tak nebude termín vyhovovat, individuálně se dohodneme na náhradním řešení.
 • Je film ve 2D nebo ve 3D? Na premiérách budeme promítat pouze 3D verzi filmu. 2D verze ale bude existovat a v této podobě ho uvidíte na různých festivalech po celé ČR a SR (alespoň v to doufáme :)).
 • V jakém je film jazyce? Film budeme promítat v češtině s anglickými tituly.
 • Jsem ze štábu - musím si kupovat lístek? Ne. Všichni, kdo se zúčastnili natáčení si budou moci zamluvit jeden lístek zdarma (na obě premiéry).
 • Jsem ze štábu - musím kupovat lístek pro maminku, dědečka, psa, přítelkyni? - V závislosti na na množství prodaných lístků je možné, že každý dostane +1 nebo +2 zdarma, pro jistotu ale kupte lístek úplně všem.

  vstupenky prototyp.jpg

Soundtrack

Soundtrack k filmu dostanete za 250Kč a k některým balíčkům od 700Kč.

 • Co na soundtracku všechno bude? Film je velmi krátký, a tak by pouze skladby z něho nestačily. Kromě hudby z filmu na něm tak najdete třeba i jiné verze skladeb, hudbu z trailerů, různé zvuky (třeba řev Riwy Nerony, šustění netopýřích křídel, dupání psů nebo řev vlkodlaka). V neposlední řadě bude obsahovat i AUDIOVERZI básně. Doufáme, že jak v češtině, tak i v angličtině.
 • Znamená to, že soundtrack nebude na fyzickém médiu? Zašleme vám pouze link ke stažení. Soundtrack najdete i na DVD s filmem.

 

DVD s filmem

DVD s filmem můžete mít od 900Kč a k dalším balíčkům.

 • Bude film ve 2D nebo ve 3D? Na DVD od nás dostanete jak 2D, tak i 3D verzi filmu. 3D brýle a telvizor ale už musíte mít vlastní!
 • Co dalšího bude DVD obsahovat? Film o filmu, nepovedené záběry, fotografie od fotografů Luny Torr a Danny Worm a další snímky z natáčení. Některé můžete vidět na našem facebooku nebo instagramu, soundtrack a možná vymyslíme ještě nějaké další překvapení.
 • V jakém bude film jazyce? I na DVD bude pouze česká verze, s českými a anglickými titulky.

  dvd obal s plakát luna.jpg

 

 Sorry, no English translation today. OK, maybe a short one! You'll get both 2D and 3D version of the film if you buy either downloadable link or a DVD. We distribute the soundtrack only digitally and now you can get it from 250czk. You'll get other bonuses with film on a DVD and with the soundtrack. In all cases - the film is in Czech but English subtitles will be included! And us always - THANK YOU FOR YOUR SUPPORT!

Publikovali jsme další krátkou ukázku z filmu a pracujeme na výrobě odměn

Check out our neš teaser!

Od pátku 21.10. 2016 do neděle 23.10. 2016 budeme na Mezinárodním festivalu studentských filmů v Písku. Děkujeme za prostor, který nám na něm bude poskytnut. Před každým soutěžním blokem uvidíte náš trailer přimo na plátně kina. Hned vedle prodeje akreditací ve foyeru kina Portyč bude po celou dobu stánek, kde si budete moci rovnou koupit některé odměny a přispět tak na dokončení filmu.

We are at the International Student Film Festival in Písek from Friday 21st Oct 2016 till Sunday 23rd Oct 2016. We are grateful for the space provided to us. You'll see our trailer before every block in the cinema. Find us right next to the accreditations in the foyer of Portyč cinema where we're having a stand and you¨ll be able to by some of the rewards there and support completation of our film.

letaky festival.jpg

A protože se festival i konec naší kampaně pomalu blíží, dál pro vás tvoříme odměny. Máme celou hromadu placek, samolepek a hadích přívěsků:

Because the festival and the ending of our campaign are getting closer, we keep creating rewards for you. We have a lot of buttons, stickers and snake pendants:

xDSC_0344.jpg    xplackstart.jpg

Riwaa Nerona a Ondřej Hajdok se také pustili do výroby broží. Zatím jsou medailony zalité pryskyřicí a jakmile zaschnou, budou zkompletovány:

Riwee Nerona and Ondřej Hajdok also started working on the brooches. So far the medallions have been poured with resin and as soon as it dries out, they'can be assembled:

xDSC_0340.jpgxDSC_0341.jpg

xDSC_0349.jpgxDSC_0352.jpg

Přidali jsme spoustu nových odměn a u některých starších přibyly podrobnější popisky nebo obrázky Další várka nových odměn Obrázek

SADA SAMOLEPEK / SETOF STICKERS

Sada obsahuje 10 samolepek různých motivů, tvarů a velikostí. Pocházejí od ilustrátorky Lenky Šimečkové, fotografky Luny Torr a režisérky/grafičky Lucie Gukkertové. Set samolepek dostanete za příspěvek od 200 Kč, ale často je najdete i jako součást balíčků s jinými odměnami.

The set consists of 10 stickers of different motives, shapes and sizes. They come from the ilustrater Lenka Šimečková, the photopgrapher Luna torr, and the director/designer Lucie Gukkertová. You'll get the set for contribution from 200 czk and often you'll find them as the part of different rewards.

5 kresba od Lenky Šimečkové_6.5x10.jpg x6 Fotografie od Luna Torr s Jaredem a Riwou_6.5x10.jpg xy7 čb fotogrfafie od Luna Torr s Riwaa Nerona_7x17.jpg x1+2 Oba dva_17x7_12.5x5.jpg x3+4 nové logo_5x5_10x10.jpg x8 logo od Lenky Šimečkové_17x7.jpg x9 logo od Lenky Šimečkové popraskané_17x7.jpg

FOTOGRAFIKCÝ PLAKÁT OD LUNY TORR / PHOTO POSTER BY LUNA TORR

Nejen, že naše úžasné fotografka Luna Torr  nafotila set krásných fotografií s madam a sirem De Blois, ale vytvořila pro nás také nový fotografický plakát. Je přibližně ve formátu A3 (298 x 438 mm). Vyberte si jej jako odměnu za 450 Kč.

Our amazing photogrpaher Luna Torr didn't just created a set of beautiful photographs with madam and sir De Blois, she also photographed a new poster for us. It's approximately the A3 format (298 x 438 mm). Choos it as a reward for 450 czk.

Fotografický plakát A3 od Luna Torr.jpg

ILUSTROVANÝ PLAKÁT OD L. ŠIMEČKOVÉ / ILUSTRATED POSTER BY L. ŠIMEKČOVÁ 

Plakát, který pro nás nakreslila Lenka Šimečková, jsme vám ukazovali už dávno. Teď je k vidění jeho finální verze. Jeho rozměry budou 348 x 550 mm. Vyberte si jej od 600Kč anebo jako součást dalších odměn.

We've already shown you the poster, which the ilustrater Lenka Šimečková drew for us. Check out its final look. Its size is 348 x 550 mm. Choose it as a reward from 600 czk or as a part of different reward. 

plakát_FINAL_náhlad pro internet.jpg

TRIČKA / T- SHIRTS

Černobílé tričko s novým logem filmu Psychopompos od režisérky Lucie Gukkertové je nyní k dispozici se slevou, od 650 Kč. Můžete si jej také zakoupit za 1000 Kč včetně DVD anebo jako šoučást dalších odměn. Celobarevné tričko s motivem plakátu od Lenky Šimečkové si můžete vybrat od 1200 Kč. Obě trička jsou k dispozici v černé barvě a velikosti dle vašeho výběru, v dámském nebo pánském provedení. Tiskneme je metodou sítotisku. 

Black and white with the new logo of the Psychopompos film by the director Lucie Gukkertová is now available with a discount, from 650 czk. You cen still get it for 1000 czk including DVD or as a part of other reards. Or get a full color t-shirt with the motive of the poster by Lenka Šimečková from 1200 czk. Both T-shirts are available in black color and in the size of your choosing, male or female cut. We print using a silk-screen method. 

    xcelobarevné tričko vizualizace2.jpg      xIMGP0933.jpg

SETKÁNÍ SE ŠTÁBEM / MEET THE CREW

Chcete se setkat se štábem? Zajímá vás pohled do zákulisí natáčení? Rádi byste se dozvěděli více o psaní scénáře nebo technologii natáčení 3D technologií? Zveme na večeři a vy se můžete zeptat na cokoli, co vás zajímá. Pokud vás baví deskové hry, pojďte si zahrát Arkham Horror. K tomu vám samozřejmě poskytneme i občerstvení a k debatě o filmu se také dostaneme. Odměny jsou k dispozici v omezeném počtu za příspěvek 2500 Kč.

Nově se s námi můžete vydat i za dobrodružstvím přímo na natáčení (za podporu ve výši 2600Kč) anebo do střižny a na další části postprodukce (za podporu 1600Kč).

Do you want to meet the crew? Are you interested in the backstage of the shoot? Do you want to know more about writing of the screenplay or the technology of 3D shoot? We'd like to invite you for a dinner where you can ask as anything you're interested in. If you're a board games fan, come and play the Arkham Horror with us. We'll provide you some snacks and we'll surly get to the debate about the film too. These rewards are available in limited number for 2500 czk.

Newly, you can join us in an adventure on set (for the support of 2600 czk) or into the editing room and other parts of post-production  (for the support of 1600 czk).

_MG_9732.jpg

A jako vždy - pojďte s námi na EXKLUZIVNÍ 3D premiéru do Prahy nebo do Brna! Lístky jinde, než na startovači nekoupíte. Těšíme se na vás a děkujeme za podporu! 

And us always - come with us to the EXCLUSIVE 3D premiere in Prague or in Brno! The tickets won't be available anywhere but here at startovač. We're looking forward to meeting all of you and we're grateful for your support!