DR7A0432 copy.jpg

PSYCHOPOMPOS absolventský film ve 3D Film & Video

Podpořte odvážný projekt studentů. Pomozte nám dokončit film ve 3D! Krátký dobový horor na motivy básně spisovatele H. P. Lovecrafta.

PSYCHOPOMPOS absolventský film ve 3D

Vybráno116 820 Kč(123 %)

123 %
95 000 Kčpožadováno
113startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Milujeme horory! Ujíždíte na nich i vy? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Jeden pro vás natáčíme. Psychopompos je krátký film na motivy básně H. P. Lovecrafta, který připravujeme ve 3D! Podpořte nás a pomozte nám jej dokončit.

We love horror movies and so we decided to shoot a short film based on a poem by H. P. Lovecraft for you and also for us! We didn't want it too easy, so we're shooting in 3D. Join our crowdfunding campaign and help us finish this difficult task! For the translation of rewrds, click here.

JAK TO ZAČALO

Adam Hanus, student kamery na filmové škole v Písku, chtěl natočit svůj absolventský film ve 3D a my jsme byli nadšeni z jeho nápadu. Scénáristka a režisérka Lucie Gukkertová zase našla námět a hned podle něj sepsala scénář. Tak vzniklo tvůrčí duo, které chce využít nejenom potenciálu Lovecraftovy básně, ale taky možnosti, které 3D formát nabízí. Náš tým tvoří hlavně studenti a absolventi SVOŠF v Písku, FAMU, DAMU, ale taky další filmoví nadšenci. Vedoucím Adamovy práce a patronem našeho filmu je specialista na 3D Jan Buriánek ze společnosti AV Media. Neváhal se k nám přidat taky zkušený stereograf Petr Kašpar ze společnosti Createx Systems, který nám pomohl na place a dál nás intenzivně podporuje při postprodukci.

Adam Hanus, cinematography student at Písek filmschool, decided to shoot his thesis film in 3D and the rest of us was excited about the idea. The screenwriter and director Lucie Gukkertová found the poem and immediately started writing the script. That's how got the creative pair, who wanted to shoot a film in way it would use the whole potential of this technology, got together. The crew consists mostly of other students and graduates of SVOŠF Písek, FAMU, DAMU and other enthusiasists. Jiří Buriánek, 3D spcialist from AV Media, is the supervisor and patron of the film. Experienced stereographer Petr Kašpar from Createx Systems also joined us and helped us on set and he keeps supporting the project tirelessly during postproduction.

start02 (3).jpg

 SYNOPSE

Co nebo kdo že je to ten Psychopompos? V mytologiích z celého světa se objevuje jako postava, která po smrti pomáhá překročit lidské duši do posmrtného života. Někdy je to klidný průvodce, jindy zase duše násilně vytrhává z umírajícího těla.

The title PSYCHOPOMPOS refers to a being, which helps souls to cross into the afterlife after death. Sometimes it's a calm guid, sometimes is the soul violently torn out of a dying body. You can find this being in every culture.

Náš snímek vypráví příběh obyvatel malé české vesnice  na začátku 19. století. Nad ní se tyčí děsivý hrad, v němž žijí tajemní Madam a Sir De Blois (Riwaa Nerona, Jared Doreck). Proti jejich temným silám musí bojovat Maxmilián (Martin Hudec) a jeho matka, vdova Světlana (Michaela Dolinová), aby společně ochránili malého Jan (Joel Sidon).

Our short film follows a story set in a small Czech village at the beginning of the 19th century. A scary castle looms over it in which resides Madam and Sir De Blois (Riwaa Nerona, Jared Doreck). Maxmilian (Martin Hudec) is an older son of widowed villager Světlana (Michaeal Dolinová), they have to oppose the dark forcess from the castle to protect, Světlana's younger son Jan (Joel Sidon). 

start02 (2).jpg

JAK PROBÍHALO NATÁČENÍ 

Díky příspěvkům členů štábu jsme byli schopni na začátku srpna 2016 natočit velkou část filmu. Točili jsme celý týden na lokacích jako Hrad Točník, Skanzen v Kouřimi, v lesích v okolí Voděradských Bučin nebo v dekoracích produkce Three Brothers Production.

With the contribuition of the crew, we were able to shoot most of the film at the beginning of August 2016. We shot w whole week at locations like Hrad Točník, Museum of Folk Art in Kouřim, in the woods of Voděradské bučiny and also in the stuio of the Three Brothers Production.

bučiny.jpg

start02 (12).jpg

Dobové kostýmy poskytl Fundus Barrandov Studia, o rekvizity se staral zkušený výtvarník a architekt Oleg Petrov, který už spolupracoval na takových filmech jako je Czech Made Man nebo Piko. Speciální celotělovou masku pro Sira De Blois vytvořil Jakub Gründler. Její tvorba trvala celý měsíc a aplikaci si Jared Doreck užíval více než 6 hodin. Všechno to ale stálo za to a máte se opravdu na co těsit.

Více o Jakubovi najdete na jeho Facebooku

The historical costumes have been provided by Barrandov studios, an experienced art director Oleg Petrov (who also worked on bigger films, for example Czech Made Man or Piko) has taken care of the props. Special whole body mask for Sir De Blois was created by Jakub Gründler. It took more than a month to create it and Jared Doreck enjoyed its aplication for over 6 hours. All of it was worth it and you should look forward to see it.

DSC_6450.jpg

DSC_6423-2.jpg

Společnost HORSES FOR FILM se postarala nejen o scény s koňmi, ale zajistila i jezdeckou průpravu Riwy a Jareda. Abychom neměli zvířat na scéně málo, zapůjčila nám Jana Zápotocká svou smečku vlkodavů (pro které to bude jejich herecký debut) a Martin Schlöger zase přivedl na plac krajtu tmavou.

The company Horses for Film didn't just taken care of scenes with horses, they also provided horse riding lectures for Riwaa Nerona and Jared Doreck, who you'll see ub the roles of  sir and madam De Blois. So we could have more animals on set, Jana Zápotocká brought us a pack of irish wolfounds (for whom is this a film debut) and Martin Schlöger brought an experienced python. 

13920905_1238441226166524_8510831609663642397_n.jpg

PROČ BYSTE NÁS MĚLI PODPOŘIT A NA CO POUŽIJEME PENÍZE

3D technologie vyžaduje spoustu času, práce a financí. Příprava filmu byla náročná jak po fyzické, tak finanční stránce, ale naše nadšení do jeho dokončení se mnohonásobně zvětšilo, když jsme viděli vše, co jsme doposud dokázali a to pomocí lidí, kteří nás obklopili a bez kterých by se to celé neobešlo. Ale teď potřebujeme pomoc od Vás! Pomozte nám prosím film dokončit! Peníze, které vybereme, nám pokryjí část nákladů, které jsme již museli obětovat a zajistí kvalitní postprodukci 3D technologie, včetně prostorového zvuku, matte paintingu a dalších speciálních efektů. Na začátku září díky tomu budeme moci dotočit několik důležitých záběrů. Váš vklad nebude samozřejmě, jak už to u crowdfundingu chodí, bez odměny, takže doufáme, že si vyberete tu „vaši odměnu“! Za jakoukoli podporu ať už finanční nebo sdílení stránky na Facebooku, předem moc děkujeme!

3D technology takes a lot of time, work and finances. We're exhausted in every way from the shooting, but our excitement grew when we saw everything we were able to do with the help of the people around us. To finish the film we need your help now! The money we raise would cover some of the expanses we had already spent, they would ensure high-quality postproduction (including surround sound and some special effects). And mainly, thanks to your contribution, we'll be able to finish some important shots needed for completing the film. And as usual with crowdfunding, your contribution won't be without a reward and we hope you will choose some for you! We're gratful for any support - be it financial or sharing out Facebook page!

13886419_1238441859499794_8154242605781833949_n.jpg

 3D FILM A NAŠI STEREOGRAFOVÉ

Psychompos bude ve 3D. Proč? Protože chceme, abyste se pořádně báli. Vidět děsivou scénu v plochém dvourozměrném formátu zkrátka není ono. Ale stát se její součástí? To už může leckomu nahnat husí kůži. A proto jsme radši sáhli po třech rozměrech. Našich hrdinů se tak budete moci téměř i dotknout. 

V České republice navíc mnoho filmů touto technologií nevzniká a my si myslíme, že by se to mělo změnit! 

_MG_9857.jpg

start02 (13).jpg

H. P. LOVECRAFT A PSANÍ SCÉNÁŘE

Školní zadání vyžadovalo, aby byl film adaptací. A ne ledajakou – musela to být adaptace básně a ještě k tomu takové, která je ve veřejné doméně. Scénáristka Lucie Gukkertová báseň amerického spisovatele H. P. Lovecrafta zpočátku příliš nezvažovala. I když některé jeho povídky znala, rozhodně ne dost podrobně na to, aby si byla vědoma jeho básně Psychopompos: A Tale in Rhyme. Báseň nebyla nikdy přeložená do češtiny a patří mezi méně známé kusy z jeho tvorby. Už při prvním čtení jí ale bylo jasné, že je to ono – okamžitě se jí začaly vybavovat vizuály, jež byly velmi vhodné pro 3D technologii, i herci do některých rolí. Báseň má sama o sobě silnou narativní linku, zároveň ale nechává prostor pro interpretaci. S jejím výkladem a podobnějším uvedením do problematiky mythosu a Lovecrafta nám pomohl Jan Kouba. 

Více o H. P. Lovecraftovi si můžete přečíst zde. V angličtině zde a k přečtení je i samotná báseň Psychopomos v angličtině. Česká verze vznikne a Vy ji můžete mít! Získat ji můžete formou odměny za Vaši podporu!

The school assigment the film to be an adaptation. And not just any - it has to be an adaptation of a poem which is also ina  public domain. At first, the screenwriter Lucie Gukkertová hadn't really considered any poems by an american writer H. P. Lovecraft. Eventhough she read some of his works, it deffinetly wasn't enough for her to know the poem Psychopompos: A Tale in Rhyme. The poem has never been translated to Czech and is one of him lesser known texts. She realized that it is exactly what she was looking for during the first read - she was able to imagine the visuals suitable for 3D technology and actors for some of the role. The poem has a quite clear narrative, bud it also leaves space for an own input. With its interpratation and more thorough introduction to mythos and Lovecraft's work helped us Jan Kouba.

You can read the poem here and more about H. P. Lovecraft here.

13729107_1238442102833103_1836892492568715223_n.jpg 13938379_1238440236166623_6658223215857676818_n.jpg

HERCI

Martin Hudec je čerstvý absolvent JAMU a v současnosti ho můžete vidět třeba ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti. S Martinem se režisérka Lucie Gukkertová poprvé setkala při asistenci na jejím prvním školním natáčení. I Martin tehdy studoval prvním rokem. Po přečtení scénáře přijal hlavni roli Maxmiliána, jediného svědka všech tajemných událostí. 

Martin Hudec is a fresh graduate of JAMU and you can see him play with Slovácké divadlo in Uherské Hradiště. The first time the director Lucie Gukkertová met with Martin was during her first work at a school film. Martin was also just starting his school. After reading the script, ha acctepted the role of Maxmilian, the only witness of all of the mysterious occurances.

13912759_1238441956166451_330567307981634507_n.jpg

Joel Sidon hraje Maxmiliánova mladšího bratra Jana. Joel sice hraje v divadle Vosto5,  avšak produkční Leona Čekalová ho potkala úplně náhodou ve vlaku cestou z Brna do Prahy, když se Joel právě vracel z představení. Byl ještě oblečený v historickém kostýmu. Konkurz na roli tak proběhl rovnou v kupé. A i když to byl velký risk – pro Joela to byla první filmová role, počínal si zcela profesionálně a jeho herecký výkon udělal na nás všechny velký dojem.

Joel Sidon portraits Maxmilian's younger brother Jan. Joel performs with Vosto5 ansable, but the producer Leona Čekalová met him by accident on a train from Brno. She approached him because Joel was just coming home from showing of the plays and was still dressed in a historical costume. The casting choice was a bit risky - as it is Joel's first movie role - but the boy acted as a professional and his performance impresed us all.

Michaela Dolinová, známá herečka a moderátorka, hraje Maxmiliánovu a Janovu matku. Roli přijala po osobním setkání s režisérkou. Nejspíš ji zaujala nejen role statkářky Světlany, ale i náročnost a riskantnost celého projektu.

Michaela Dolinová, a well-known actress and TV host, decided to accept the part of Maxmilian's and Jan's mother after meeting the director in person. The demandness and riskiness of the project probably contributed to her decission.

13924888_1238441642833149_7701063014907854960_n.jpg

Jared Doreck pochází z Texasu. Do Čech poprvé zavítal pouze navštívit své prarodiče. Prahu si ale oblíbil natolik, že se rozhodl svou hereckou kariéru nadále rozvíjet zde, a to predevším v Prague Shakespeare Company. Znát ho nejspíš budete také jako ďábla z reklamy na pivo. Už během psaní scénáře si Lucie byla jistá, že si pro roli sira De Blois nedovede představit nikoho jiného.

Více na Jaredově facebooku

Jared Doreck comes from Texas. He came to Czech Republic to visit his ancestors. He liked Prague so much that he decided to develop his acting career here, mainly with the Prague Shakespeare Company. You probably know him as the Devil from a beer commercial. While writing the script, Lucie already knew that she couldn't immagine anyone else for the role of Sir De Blois._MG_0038.800.jpg

Riwaa Nerona, česká korzetiérka a designérka, se ve filmu proměnila v madam De Blois. Režisérka předem věděla, že Riwaa nemá žádné herecké zkušenosti. Do role se proto pustila s o to větším nasazením  Podstoupila výuku jízdy na koni a rychlokurz francouzštiny. Dle vlastních slov Riwaa svou roli nehrála, ale pouze projevila jednu část své osobnosti. Během nočního natáčení pak držela celý tým ve střehu svými excentrickými manýry.

Riwaa Nerona na facebooku

Riwaa Nerona, Czech corsetiere and designer, plays the role of madam De Blois. The director knew beforehand that Riwaa doesn't have any acting experience. Still, she entered the movie world with a fanatical zeal. She undergo side-saddle riding lessons and crash curse of French language. by her own words, Riwaa Nerona didn't really act, she just let trough one part of her personality. And during the night shoots she kept the whole crew awake with her excentric manners.

DR7A0787 (1) copy.jpg

Jana Altmannová je kromě zkušené herečky také pedagožkou na DAMU, a se studenty má tak bohaté zkušenosti. Na pomoc přizvala  svou dlouholetou přítelkyni a hereckou kolegyni Janu Kremanovou.

Jana Altmannová, besides being a seasoned actress, also teaches at  DAMU and so she has enough experience with students. She invited her long time friend and colleague Jana Kremanová.

_MG_9748_m.jpg

ODMĚNY/REWARDS

Za každou vaši podporu Vám moc děkujeme a můžete si, jak už to s crowdfundingem chodí, vybrat některou z odměn, které jsme pro Vás připravili. Sledujte nás, protože odměny budeme přidávat a vylepšovat i během kampaně. 

We are grateful for any kind of support. As usual with crowdfunding campaigns, you can choose a reward we prepared for you. Keep an eye on our campaign, as we'll be adding new ones during it.

*For our English speaking contibutors - we can't translate everything in the rewards section due to space restriction. You can check its translation here, so you know what you're getting.

Lenka Šimečková pro film vytvořila krásný plakát, z jehož designu vycházejí i další odměny jako trička, placky a samolepky.

Právě překládáme původní báseň Psychopompos, abyste si ji mohli poprvé vychutnat v češtině. Dostanete ji ve stylové knize.

Mezi další zajímavé odměny patří možnost vyfotit se s vlkodavy, skvělým Jaredem a tajemnou Riwou.

Samozřejmostí je pak link ke stažení anebo pozvánka na premiéru filmu, kde vás moc rádi uvidíme!

Lenka Šimečková drew a beatiful poster for the film and there are other rewards based on its design (T-shirts, buttons, stickers, etc.). 

We are translating the poem into Czech and drawing illustrations for it. You can read it in both languages in a stylish book.

You can experience a thematic photoshoot with irish wolfounds, Jared or Riwaa. This includes a costum, make-up and prints of the photos.

Naturally, you'll be also able to watch the finished a film, either on-line on a DVD or in a cinema at an exclusive premiere. We're looking forward to meeting you there!

plakat zmenšeny.jpg

 

Vybráno116 820 Kč(123 %)

123 %
95 000 Kčpožadováno
113startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektufilmpsychopompos

Odměny

100 KčPoděkování na Facebooku

Veřejně, velice rádi a s úsměvem Vám poděkujeme na Facebooku!

Očekávané doručení odměny: říjen 2016

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

200 KčSada samolepek Psychopompos

Sada samolepek s tématem 3D filmu Psychopompos

Očekávané doručení odměny: říjen 2016

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčPlacky Psychopompos

Placka [URL="https://drive.google.com/file/d/0B_s16-QXCUHLMF9jeXJhRFRSNjg/view?usp=sharing"]s motivem[/URL] 3D filmu Psychopompos z plakátu od Lenky Šimečkové

Očekávané doručení odměny: prosinec 1899

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčDIGITÁLNÍ SOUNDTRACK s audioverzí básně

Zašleme vám soundtrack filmu v digitální podobě. Těšit se můžete nejen na veškeré skladby, ale i na různé bonusové zvuky (jako třeba křik Riwy Nerony, dupání vlkodavů nebo vlkodlačí vrčení). V neposlední řadě bude film obsahovat i AUDIVERZI BÁSNĚ.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčLink ke stažení filmu Psychopompos

Po dokončení filmu a premiéře Vám zašleme link ke stažení filmu Psychopompos.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

350 KčLink ke stažení filmu Psychopompos a scénář

Po dokončení filmu a premiéře Vám zašleme link ke stažení filmu Psychopompos a scénář v digitální podobě.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

350 KčLink ke stežení filmu Psychopompos + BROŽ

Doplněk v duchu starých dob - elegantní KAMEJ s portrétem H. P. Lovecrafta. Kameje mají rozměr 40x50 mm, jsou tvořeny z mosazného lůžka a fotografie zalité v křišťálové pryskyřici. + Link ke stažení filmu Psychopompos + sada samolepek

Počet dostupných odměn: 12/20

Odměna nedostupná

350 KčLink ke stažení filmu + HADÍ PŘÍVĚSEK

[URL="https://drive.google.com/file/d/0B_s16-QXCUHLOVZYNmdGWkh3eG8/view?usp=sharing"]Kovový přívěsek[/URL] s hadem - znakem Madam De Blois. Na výběr máte verzi pro dámy na sametce anebo pro pány na tkanici. Přívěsek je v barevné úpravě "starobronz" a má rozměr 36 x 26 mm. Dostanete k němu - Link ke stažení filmu Psychopompos - Sadu samolepek

Počet dostupných odměn: 0/10

Odměna nedostupná

350 KčLink ke stažení filmu + HADÍ PŘÍVĚSEK

[URL="https://drive.google.com/file/d/0B_s16-QXCUHLOVZYNmdGWkh3eG8/view"]Kovový přívěsek[/URL] s hadem - znakem Madam De Blois. Na výběr máte verzi pro dámy na sametce anebo pro pány na tkanici. Přívěsek je v barevné úpravě "starobronz" a má rozměr 36 x 26 mm. Dostanete k němu - Link ke stažení filmu Psychopompos - Sadu samolepek

Počet dostupných odměn: 4/10

Odměna nedostupná

400 KčVstupenka na premiéru Praha

+ Link ke stažení filmu Psychopompos

Počet dostupných odměn: 9/30

Odměna nedostupná

400 KčVstupenka na premiéru Brno

+ Link ke stažení filmu Psychopompos

Počet dostupných odměn: 26/30

Odměna nedostupná

450 KčFOTOGRAFICKÝ plakát A3 filmu Psychopompos

Naše úžasné fotografka [URL="https://www.facebook.com/lunatorrphotography"]Luna Torr [/URL] pro film vytvořila také [URL="https://drive.google.com/file/d/0B_s16-QXCUHLRjBvXzJ1b2VrZ3M/view?usp=sharing"]PLAKÁT[/URL]plakát s madam De Blois (Riwaa Nerona) a sirem De Blois (Jared Doreck). K němu dostanete: - Link ke stažení filmu - Sadu samolepek

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčVstupenka na premiéru Praha

+ Link ke stažení filmu Psychopompos + Placka Psychopompos + Sada samolepek Psychopompos

Počet dostupných odměn: 22/30

Odměna nedostupná

500 KčVstupenka na premiéru Brno

+ Link ke stažení filmu Psychopompos + Placka Psychopompos + Sada samolepek Psychopompos

Počet dostupných odměn: 27/30

Odměna nedostupná

550 KčDVD s filmem

Na DVD najdete: - film Psychopompos v 2D i 3D verzi - anglické a české titulky - soundtrack - film o filmu - fotografie, nepovedené záběry a možná i další bonusy

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

600 KčIlustrovaný plakát A3 filmu Psychopompos

Ilustrátorka Lenka Šimečková pro náš film nakreslila plakát, který můžete mít! K tomu dostanete: + Link ke stažení filmu Psychopompos + Placka Psychopompos + Sada samolepek Psychopompos

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

650 KčČernobílé TRIČKO Psychopompos

Pánské nebo dámské černé tričko s logem filmu Psychopompos. Logo je v šedo-bįlé barvě v kvalitním sítotisku. Nyní se slevou. K tomu samozřejmě dostanete: + Link ke stažení filmu

Počet dostupných odměn: 20/20

Odměna nedostupná

700 KčIllustrovaný plakát A3 a digitální soundtrack

Ilustrátorka Lenka Šimečková pro náš film nakreslila plakát, který můžete mít! K tomu dostanete: + DIGITÁLNÍ SOUNDTRACK K FILMU + Link ke stažení filmu Psychopompos + Placka Psychopompos + Sada samolepek Psychopompos

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

750 KčPSÍ OBOJEK na míru se psí známkou

[URL="https://drive.google.com/file/d/0B_s16-QXCUHLUnc2cVIzazN1SEU/view?usp=sharing"]Obojek[/URL] pro vašeho psího společníka pro vás na míru vyrobí [URL="http://www.w-obojky.wbs.cz/"]Jana Zápotocká[/URL]. Na ručně pleteném obojku ze silné šňůry Paracord bude navíc viset kulatá psí známka s naším hadím logem. barva. zelenožlutá+temně modrá (po dohodě můžeme změnit). K tomu dostanete: - fotografický plakát A3 od Luny Torr - sadu samolepek - link ke stažení filmu - digitální soundtrack

Počet dostupných odměn: 8/10

Odměna nedostupná

800 KčILUSTROVANÁ KNIHA + Link ke stažení

První český překlad básně Psychopompos v knize, která vzniká přímo pro tento film. Vše je navíc doplněno ilustracemi od režisérky Lucie Gukkertové. + Link ke stažení filmu + ilustrovaný plakát A3 od Lenky Šimečkové + Sada samolepek

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

900 KčIllustrovaný plakát A3 + soundtrack + DVD

Ilustrátorka Lenka Šimečková pro náš film nakreslila plakát, který můžete mít! K tomu dostanete: + DVD FILMU PSYCHOPOMPOS + DIGITÁLNÍ SOUDTRACK K FILMU + Link ke stažení filmu Psychopompos + Placka Psychopompos + Sada samolepek Psychopompos

Počet dostupných odměn: 99/100

Odměna nedostupná

900 KčDOPIS OD MADAM

Samotná Madam De Blois vám ručně napíše DOPIS jako poděkování za váš příspěvek, kde vás také pozve na PREMIÉRU FILMU. K tomu dostanete: + Link ke stažení filmu Psychopompos + ILUSTROVANÝ PLAKÁT A3 OD LENKY ŠIMEČKOVÉ + Sada samolepek Psychopompos

Počet dostupných odměn: 3/5

Odměna nedostupná

950 KčPODEPSANÁ FOTOGRAFIE RIWY A JAREDA

K filmu vzniklo hned několik sérií fotografií. Jedním z nich byl i set s Madam a Sirem De Blois od [URL="https://www.facebook.com/lunatorrphotography"]Luny Torr[/URL]. Kdo nás sleduje na facebooku, tak už je jistě zná. Teď máte možnost si [URL="https://drive.google.com/drive/folders/0B_s16-QXCUHLb0FvZWd4aXZuOWc"] JEDNU Z NICH [/URL] vybrat! Dostanete 1x VYTIŠTĚNOU FOTOGRAFII S PODPISEM RIWY NERONY A JAREDA DORECKA o rozměru 13x18 cm v černém rámečku. + link ke stažení filmu + sadu samolepek + plakát A3 od Lenky Šimečkové + digitální soundtrack filmu

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčTRIČKO PSYCHOPOMPOS ČERNOBÍLÉ + DVD

+ DVD s filmem + digitální soundtrack filmu + Link ke stažení filmu Psychopompos + Placka Psychopompos + Sada samolepek Psychopompos

Počet dostupných odměn: 30/30

Odměna nedostupná

1 200 KčTRIČKO PSYCHOPOMPOS BAREVNÉ

+ DIGITÁLNÍ SOUDTRACK K FILMU + plakát A3 od Lenky Šimečkové + Link ke stažení filmu Psychopompos + Placka Psychopompos + Sada samolepek Psychopompos

Počet dostupných odměn: 30/30

Odměna nedostupná

1 200 KčMASOŽRAVÁ ROSTLINA DROSERA CAPENSIS

Jako správní nadšenci hororu, máme mezi sebou jednoho, kdo těmhle krásným, zajímavým rostlinám rozumí. Dostanete o nás druh Drosera capensis a návod na pěstování! + DIGITÁLNÍ SOUDTRACK K FILMU + Link ke stažení filmu Psychopompos + Placka Psychopompos + Sada samolepek Psychopompos

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

1 300 KčIllustrovaný plakát A3 a ORIGINÁLNÍ scénář

Ilustrátorka Lenka Šimečková pro náš film nakreslila plakát, který můžete mít! K tomu dostanete ORIGINÁLNÍ SCÉNÁŘ Z NATÁČENÍ a další: + DIGITÁLNÍ SOUDTRACK K FILMU + Link ke stažení filmu Psychopompos + Placka Psychopompos + Sada samolepek Psychopompos

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná

1 500 KčSADA "VLKODLAK"

SADA ODMĚN "VLKODLAK" obsahuje: +TRIČKO PSYCHOPOMPOS ČERNOBÍLÉ + ILUSTROVANÝ PLAKÁT A3 LENKY ŠIMEČKOVÉ + DVD FILMU PSYCHOPOMPOS + DIGITÁLNÍ SOUDTRACK K FILMU + POZVÁNKA NA PŘEDPREMIÉRU + Link ke stažení filmu Psychopompos + Placka Psychopompos + Sada samolepek Psychopompos

Počet dostupných odměn: 27/30

Odměna nedostupná

1 600 KčVÝLET DO STŘIŽNY

Zajímá vás, jak probíhají poslední fáze produkce filmu? Chcete se potkat se potkat s postprodukční částí našeho štábu? Teď máte šanci! Film se stříhá, zvučí, barví, skládá se k němu hudba a v neposlední řadě je převáděn do 3D. Dohodneme se, která pracoviště vás zajímají, a podle toho se na nás můžete přijít podívat. Většina práce probíhá v Praze. K tomu dostanete: - vstupenka na premiéru Praha nebo Brno - link ke stažení - plakát A3 od Lenky Šimečkové - scénář v digitální podobě - placky - sada samolepek

Počet dostupných odměn: 4/4

Odměna nedostupná

1 700 KčSADA "HAD"

SADA ODMĚN "HAD" obsahuje: +TRIČKO PSYCHOPOMPOS BAREVNÉ + ILUSTROVANÝ PLAKÁT A3 LENKY ŠIMEČKOVÉ + DVD FILMU PSYCHOPOMPOS + DIGITÁLNÍ SOUDTRACK K FILMU + POZVÁNKA NA PŘEDPREMIÉRU + Link ke stažení filmu Psychopompos + Placka Psychopompos + Sada samolepek Psychopompos

Počet dostupných odměn: 13/15

Odměna nedostupná

1 900 KčSADA "VLKODLAK" + KNIHA

První překlad básně Psychopompos do českého jazyka vydaný námi knižně jenom pro Vás! Ke knize dostanete SADU ODMĚN "VLKODLAK", která obsahuje: +TRIČKO PSYCHOPOMPOS ČERNOBÍLÉ + ILUSTROVANÝ PLAKÁT A3 LENKY ŠIMEČKOVÉ + DVD FILMU PSYCHOPOMPOS + POZVÁNKA NA PŘEDPREMIÉRU + DIGITÁLNÍ SOUDTRACK K FILMU + Link ke stažení filmu Psychopompos + Placka Psychopompos + Sada samolepek Psychopompos

Počet dostupných odměn: 14/15

Odměna nedostupná

2 500 KčDEJTE SI S NÁMI JÍDLO A PŘEČTĚTE BÁSEŇ

Hlavní štáb se s Vámi rád sejde a pozve Vás na večeři nebo oběd, popovídáme si o našem filmu a všem co Vás zajímá a dostanete od nás PRVNÍ ČESKÝ PŘEKLAD BÁSNĚ PSYCHOPOMPOS VYDANÝ KNIŽNĚ a samozřejmě další odměny: + ILUSTROVANÝ PLAKÁT A3 LENKY ŠIMEČKOVÉ + DVD FILMU PSYCHOPOMPOS + DIGITÁLNÍ SOUDTRACK K FILMU + Link ke stažení filmu Psychopompos + Sada samolepek Psychopompos

Počet dostupných odměn: 3/5

Odměna nedostupná

2 500 KčZAHRAJTE SI S NÁMI DESKOVOU HRU

Chcete se ponořit do světa H. P. Lovecrafta opravdu pořádně? Pojďte si s námi zahrát kooperativní deskovou hru ARKHAM HORROR podle jeho povídek. K tomu vás pozveme na čaj, zákusek, vodní dýmku a třeba i něco ostřejšího. Samozřejmě dostanete i další odměny: + ILUSTROVANÝ PLAKÁT A3 LENKY ŠIMEČKOVÉ + DVD FILMU PSYCHOPOMPOS + DIGITÁLNÍ SOUDTRACK K FILMU + Link ke stažení filmu Psychopompos + Sada samolepek Psychopompos

Počet dostupných odměn: 4/5

Odměna nedostupná

2 600 KčVÝLET NA NATÁČENÍ

Zajímá vás, jak probíhá natáčení filmu ve 3D? Chcete se setkat s našimi herci? Vidět práci štábu na živo? Máte šanci! Na dotočení všech potřebných záběrů nám schází ještě 1-2 dny. Zatím nevíme kdy a kde se to celé uskuteční, ale budeme rádi, když se k nám přidáte a přijedete se na nás podívat. Samozřejmostí je domácí snídaně, oběd a večeře z našeho cateringu. Dopravu z Prahy a zpět zajistíme, po dohodě možná i odjinud. K tomu dostanete: - vstupenka na premiéru Praha nebo Brno - link ke stažení - plakát A3 od Lenky Šimečkové - scénář v digitální podobě - placky - sada samolepek

Počet dostupných odměn: 4/4

Odměna nedostupná

6 500 KčFOCENÍ V KOSTÝMECH S VLKODAVY

Oblečete se do dobového kostýmu a vyfotíme Vás se smečkou vlkodavů. Odnesete si zážitek a sadu fotografií a další dárky: + ILUSTROVANÝ PLAKÁT A3 LENKY ŠIMEČKOVÉ + TRIČKO PSYCHOPOMPOS DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU + KNIHA BÁSNĚ PSYCHOPOMPOS V ČEŠTINĚ + DVD FILMU PSYCHOPOMPOS + DIGITÁLNÍ SOUDTRACK K FILMU + Link ke stažení filmu Psychopompos

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná

7 000 KčFOCENÍ V KOSTÝMECH S MADAM DE BLOIS

Krásná Riwaa Nerona se s Vámi vyfotí v dobových kosýmech ve stylu filmu Psychopompos! Odnesete si zážitek, fotografie a taky dárečky navíc: + ILUSTROVANÝ PLAKÁT A3 LENKY ŠIMEČKOVÉ + Link ke stažení filmu Psychopompos

Počet dostupných odměn: 1/2

Odměna nedostupná

7 000 KčFOCENÍ V KOSTÝMECH SE SIREM DE BLOIS

Skvělý Jared Doreck se s Vámi vyfotí v dobových kostýmech ve stylu filmu Psychopompos! Odnesete si zážitek, fotografie a taky dárečky navíc: + ILUSTROVANÝ PLAKÁT A3 LENKY ŠIMEČKOVÉ + Link ke stažení filmu Psychopompos

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná

12 000 KčPOMNÍK PRASTARÝCH BOHŮ filmu Psychopompos

Ve filmu byla použita speciálně vytvořená socha z lehkoho polystyrenového materiálu - pomník prastarých Bohů! Fanoušky jistě potěší a někdo z Vás ji může mít doma! + ILUSTROVANÝ PLAKÁT A3 LENKY ŠIMEČKOVÉ + KNIHA BÁSNĚ PSYCHOPOMPOS V ČEŠTINĚ + DIGITÁLNÍ SOUDTRACK K FILMU + Link ke stažení filmu Psychopompos + Placka Psychopompos + Sada samolepek Psychopompos

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

15 000 KčPARTNER FILMU

DÁRKOVÁ SADA "VLKODLAK" NEBO "HAD" + promo na našem Facebooku (poděkování, sdílení, logo) + logo na našem webu + logo a poděkování v titulcích, označení "oficiální partner filmu" + oprávnění používat označení "oficiální partner filmu Psychopompos" + logo a jméno na veškerých marketingových materiálech filmu + poděkování štábu oficiálním partnerům na předpremiéře

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

25 000 KčGENERÁLNÍ PARTNER FILMU

DÁRKOVÁ SADA "VLKODLAK" NEBO "HAD" + promo na našem Facebooku (poděkování, sdílení, logo) + logo na našem webu + logo a poděkování v titulcích, označení "oficiální partner filmu" + oprávnění používat označení "oficiální partner filmu Psychopompos" + logo a jméno na veškerých marketingových materiálech filmu + zmínka o spolupráci ve vydaných TZ (budou-li po skončení projektu) + poděkování štábu oficiálním partnerům na předpremiéře + vlastní materiály partnera (roll up aj.) na předpremiéře filmu

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná