Motivační kalendář pro duševní pohodu - crowfunding kampaň

Motivační kalendář pro duševní pohodu

Všichni jsme na cestě... Jeden chce něco vidět, druhý slyšet, třetí poradit. Každý může najít to své v připravovaném stolním kalendáři.

Ostatní
Motivační kalendář pro duševní pohodu

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podpořte tisk originálního stolního kalendáře s motivačními radami, které Vás nebo Vaše okolí udrží ve výborné duševní pohodě.

Zároveň z každého příspěvku putuje 50 Kč pro organizaci Help by Sarah, tedy na podporu dětí žijících na Bali. Taktéž po zaplacení veškerých nákladů kalendáře jde zbytek finančních prostředků pro výše zmíněnou organizaci.

Bývají to právě děti, které kráčí svým životem a potřebují naši pomoc, radu či nasměrování, kam dál pokračovat. A my dospělí bychom měli být pro ně tím pevným bodem.

Život je někdy jako dlouhý a tmavý tunel, ve kterém není žádného světla. Když se ale odvážíte a vytrváte, dojdete na konec tunelu a spatíte světlo světa.

"Život je někdy jako dlouhý a tmavý tunel, ve kterém není žádného světla. Když se ale odvážíte a vytrváte, dojdete na konec tunelu a spatříte světlo světa."

 

Kalendář je tvořen autorskými fotografiemi. Často běžnými místy, kde chodíte denně a nikdy jste si nevšimli, že toto místo může být zajímavé, nebo dokonce krásné. Ale najednou, v určitém okamžiku, či hra světel, Vám místo ukáže ve své (jiné) plné kráse. A v tu chvíli jej vnímáte i s jeho detaily a vidíte to, co jste do teď neviděli.

"Pokud chcete být šťastní a v životě úspěšní, pak se zaměřte SAMI NA SEBE. Buďte sami sebou, nemusíte si na nikoho hrát. Věřte si!!!"

 

Každá fotografie v nás vyvolává určité pocity či myšlenky. Myšlenky, které napadly mě a byly mi, nebo mému okolí, oporou během náročného životního období, jsou popiskem dané fotografie. Pevně věřím, že i Vy v nich najdete určitou hloubku pro sebe a svou duši.


"Cesta ke štěstí a spokojenému životu vede často i přes ta nejtemnější zákoutí naší duše. Důležité je, abychom v té temnotě uměli najít to světýlko, které nás vyvede z temnoty ven. Tím světýlkem může být NĚCO nebo NĚKDO. Pro KAŽDÉHO z nás to může být něco jiného. NĚCO, co je právě pro NÁS tím DŮLEŽITÝM. Řiďte se pouze sami sebou a svými pocity. Neexistuje univerzální a všem fungující návod, jak z toho temného bludiště naší duše. Káždý jsme jedinečný!!!"

 

"Některé věci se nám na první pohled mohou nelíbit, ale při bližším prozkoumání zjistíme, že vše má svou nezaměnitelnou krásu a zaslouží si být středem pozornosti a obdivu."

Co si o tomto projektu myslíte?