leden.jpg

Motivační kalendář pro duševní pohodu Ostatní

Všichni jsme na cestě... Jeden chce něco vidět, druhý slyšet, třetí poradit. Každý může najít to své v připravovaném stolním kalendáři.

leden.png

Vybráno0 Kč(0 %)

0 %
20 000 Kčpožadováno
0startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Podpořte tisk originálního stolního kalendáře s motivačními radami, které Vás nebo Vaše okolí udrží ve výborné duševní pohodě.

Zároveň z každého příspěvku putuje 50 Kč pro organizaci Help by Sarah, tedy na podporu dětí žijících na Bali. Taktéž po zaplacení veškerých nákladů kalendáře jde zbytek finančních prostředků pro výše zmíněnou organizaci.

Bývají to právě děti, které kráčí svým životem a potřebují naši pomoc, radu či nasměrování, kam dál pokračovat. A my dospělí bychom měli být pro ně tím pevným bodem.

Život je někdy jako dlouhý a tmavý tunel, ve kterém není žádného světla. Když se ale odvážíte a vytrváte, dojdete na konec tunelu a spatíte světlo světa.

"Život je někdy jako dlouhý a tmavý tunel, ve kterém není žádného světla. Když se ale odvážíte a vytrváte, dojdete na konec tunelu a spatříte světlo světa."

 

Kalendář je tvořen autorskými fotografiemi. Často běžnými místy, kde chodíte denně a nikdy jste si nevšimli, že toto místo může být zajímavé, nebo dokonce krásné. Ale najednou, v určitém okamžiku, či hra světel, Vám místo ukáže ve své (jiné) plné kráse. A v tu chvíli jej vnímáte i s jeho detaily a vidíte to, co jste do teď neviděli.

"Pokud chcete být šťastní a v životě úspěšní, pak se zaměřte SAMI NA SEBE. Buďte sami sebou, nemusíte si na nikoho hrát. Věřte si!!!"

 

Každá fotografie v nás vyvolává určité pocity či myšlenky. Myšlenky, které napadly mě a byly mi, nebo mému okolí, oporou během náročného životního období, jsou popiskem dané fotografie. Pevně věřím, že i Vy v nich najdete určitou hloubku pro sebe a svou duši.


"Cesta ke štěstí a spokojenému životu vede často i přes ta nejtemnější zákoutí naší duše. Důležité je, abychom v té temnotě uměli najít to světýlko, které nás vyvede z temnoty ven. Tím světýlkem může být NĚCO nebo NĚKDO. Pro KAŽDÉHO z nás to může být něco jiného. NĚCO, co je právě pro NÁS tím DŮLEŽITÝM. Řiďte se pouze sami sebou a svými pocity. Neexistuje univerzální a všem fungující návod, jak z toho temného bludiště naší duše. Káždý jsme jedinečný!!!"

 

"Některé věci se nám na první pohled mohou nelíbit, ale při bližším prozkoumání zjistíme, že vše má svou nezaměnitelnou krásu a zaslouží si být středem pozornosti a obdivu."

Vybráno0 Kč(0 %)

0 %
20 000 Kčpožadováno
0startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuPsycholog na cestách

Odměny

100 KčPro dobrý pocit

Chci podpořit tisk kalendáře a být tak součástí projektu. (50 Kč jde na výtvarné pomůcky pro děti žijící na Bali).

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

150 KčEmailové fotografie

Dostanu elektronickou poštou šest fotografií s popiskem z připravovaného kalendáře. (50 Kč jde na výtvarné pomůcky pro děti žijící na Bali).

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčKalendář - osobní předání

Kalendář s motivačními myšlenkami si vyzvednu v Liberci. (50 Kč jde na výtvarné pomůcky pro děti žijící na Bali).

Počet dostupných odměn: 50/50

Odměna nedostupná

280 KčKalendář - s věnováním osobní předání

Převezmu si kalendář v Liberci, ve kterém bude věnování od autorky kalendáře. (50 Kč jde na výtvarné pomůcky pro děti žijící na Bali).

Počet dostupných odměn: 50/50

Odměna nedostupná

350 KčKalendář - doručení přes Zásilkovnu

Kalendář mi přijde přes Záslikovnu do určeného místa. (50 Kč jde na výtvarné pomůcky pro děti žijící na Bali).

Počet dostupných odměn: 100/100

Odměna nedostupná

380 KčKalendář - s věnováním doručení přes Zásilkovnu

Přes Zásilkovnu mi přijde kalendář s věnováním, osobně podepsaný autorkou. (50 Kč jde na výtvarné pomůcky pro děti žijící na Bali).

Počet dostupných odměn: 80/80

Odměna nedostupná

500 KčKalendář + fotografie v emailu

Získám kalendář zaslaný přes Zásilkovnu a k tomu 12 fotografií v elektronické podobě. (50 Kč jde na výtvarné pomůcky pro děti žijící na Bali).

Počet dostupných odměn: 100/100

Odměna nedostupná

1 000 KčKonzultace s psychologem + kalendář

Budu mít individuální hodinovou konzultaci s psychologem, kalendář zaslaný přes Zásilkovnu. (50 Kč jde na výtvarné pomůcky pro děti žijící na Bali).

Počet dostupných odměn: 20/20

Odměna nedostupná

3 000 KčBudu součástí kalendáře!

Nejenže mi přijde kalendář s věnování, ale navíc se moje jméno nesmazatelně objeví na první straně ve velkém poděkování. Kalendář mi přijde přes Záslikovnu do určeného místa. (50 Kč jde na výtvarné pomůcky pro děti žijící na Bali).

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná

5 000 KčFotoobraz na plátně 50x50cm + kalendář

Obdržím fotofrafii z kalendáře na plátně o rozměru 50x50cm. Fotografii si budu moci sám zvolit. Obraz dostanu s vlastnoručním podpisem autora kalendáře. Také se budu moci těšit z kalendáře s věnováním. Kalendář a obraz mi přijde přepravní službou (50 Kč jde na výtvarné pomůcky pro děti žijící na Bali).

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná