První videoklip kapely Surmata - crowfunding kampaň

První videoklip kapely Surmata

Pomozte nám splnit náš sen a přispějte nám jakoukoliv částkou na první videoklip!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

  Právě jsme se vrátili z Brněnského studia, kde jsme profesionálně nahráli naše 3 nejnovější pecky. Myslíme si, že ta nejlepší píseň by si zasloužila i hezký videoklip. Píseň je inspirovaná slovanskou mytologií a to přímo příběhem Polednice, která za horkého letního dne svádí svou oběť. To také zobrazujeme hudebně, kde najdete spojení jemného ženského zpěvu s démonickým (ženským!) growlem, melodické klávesy, drsné metalové kytary a nabitou kombinaci basy a bicích.

13403147_1067091810023801_6196752437437319384_o.jpg


  Videoklip chceme natáčet v přírodě a rádi bychom si vyhráli i s kostýmy, aby všechno bylo co nejautentičtější. Už nechceme žádné amatérské počiny, které můžete najít na našem www.bandzone.cz/surmata, chceme naše nové profi nahrávky podtrhnout skvělým videem.
  Pomozte nám posunout se v hudební branži o něco dál a přispějte! Budeme vám moc vděční a ručíme vám za to, že nebudete litovat. Samozřejmě čím více se vybere, tím lepší videoklip můžeme spáchat!

Děkujeme vám všem za jakoukoliv případnou podporu.

uJKH12VbwN6CDrWSwHHjeYEqLUJVvhEO_postcard.jpg


Pro info:

 • 20 000 - Minimum
            
  - profi kameraman, logistika a kamera --> základ pro to, aby z projektu vyšel skvělý klip

 • 40 000 - Standard
             -
  menší filmový štáb, profi kamera,  základní filmařská technika a  nakonec post-produkce klipu -- > Videoklip světové úrovně

 • 55 000 a víc - Naprosto famózní videoklip se speciálními efekty nebo videoklip + lyric video k druhému songu
                - 
  filmový štáb, filmařská technika, profi kamera, a post-produkce včetně speciálních efektů, kompletní pokrytí všech nákladů .. nebo udělání středně náročného videoklipu na vyšší úrovni + jedno lyric video k našemu druhému novému songu. --> oba výsledky ? Neskutečné!

Co si o tomto projektu myslíte?