První pojízdné kadeřnické studio v ČR - crowfunding kampaň

První pojízdné kadeřnické studio v ČR

Rozjeďte s námi první pojízdné kadeřnické studio v ČR a to v okrese Přerov.

Ostatní
První pojízdné kadeřnické studio v ČR

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Studio jsme si postavili s přítelkyní, která je kadeřnice na mateřské dovolené a chtěli bychom jezdit na Přerovsku. Budeme jezdit po primárně vesnicích, ale také na třeba festivalech nebo soukromých akcích. Pojízdné kadeřnictví vzniklo jako reakce na poptávku ze strany lidí na vesnicích (především lidí v důchovém věku). Jelikož je přítelkyně kadeřnice a já řidič, technik tak jsme se pustili do tohoto ojedinělého projektu.


Projektu jsme věnovali maximum času, úsilí a financí, jelikož nám připadá jako skvělá možnost jezdit po vesnicích a nabízet naše služby lidem a to především starším, kteří se kolikrát komplikovaně dostávají do města a navíc v zimě to pro ně může být dosti nebezpečné. Studio je již plně funkční, nezbyli již však peníze na rozjezd, jelikož jsme stavbu financovali z vlastní kapsy.Ještě jsme nevyjely, ale už se ozývají vesnice, které mají zájem, aby jsme je navštěvovali a jsou z této možnosti velmi nadšeni.A proto bychom Vás rádi požádali touto cestou o podporu našeho studia.

Nepodpoříte nás, ale podpoříte projket, který v ČR nemá obdoby ..... V česku vidíme pojízdné gyrosy, pojízdné pekárny, čístírny peří a další věci. Myslel však někdo na kadeřnictví?Na vesnicích je málo kdy kadeřnicví, lidé musí dojíždět někdy i 40 minut.
Pro mladé, kteří jezdí do města to není problém, ale pro matky na mateřské dovolené, důchodce nebo kamionisty to však problém je!

 

A proto bychom chtěli jezdit pravidelně, aby si lidé na tuto službu zvykli a nemuseli jezdit přeplněnými autobusy do měst nebo stát někde dlouhé minuty na nástupištích jen z důvodu, že potřebují otříhat. V našem studiu máme i malou čekárnu, kde lidé mohou posedět a popovídat, třeba o dění ve vesnici. Podpořit nás může každý :) Budute tak u zrodu něčeho co stovkám lidí ( do budoucna tisícům ) ulehčí alespoň trochu jejich kolikrát velmi složitý život.

 

Jaké odměny pro Vás chystáme:

 

 

                                 

Co si o tomto projektu myslíte?