První číslo archetypové revue Archea - crowfunding kampaň

První číslo archetypové revue Archea

"Archea: revue pro archetypovou psychologii, astrologii a kosmologii" prezentuje jungovská a transpersonální studia a psychologickou astrologii.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Nový časopis „Archea: revue pro archetypovou psychologii, astrologii a kosmologii“ si klade za cíl zaplnit bílé místo na české kulturní a intelektuální mapě. Chceme nabídnout kvalitní periodikum místním zájemcům o jungovskou psychologii a světonázor, adeptům astropsychologie a příznivcům transpersonální psychologie a nového paradigmatu.

Plná tištěná verze prvního čísla „Archea 2019“ bude mít přibližně 100 stran textu ve formátu A4. Plánujeme vydávat nejméně jedno číslo ročně, v případě příznivých ekonomických okolností i častěji. Ke klíčovým osobnostem, jejichž práci hodláme na našich stránkách reflektovat, patří Carl Gustav Jung, Liz Greeneová, Rudolf Starý, Richard Tarnas a Stanislav Grof.

Abyste si mohli o charakteru revue Archea udělat přesnou představu, nabízíme na našich internetových stránkách zdarma ke stažení ukázkový sešit (ve formátu pdf) v délce 44 stran.

www.revuearchea.cz

Ukázky odměn:

Co si o tomto projektu myslíte?