dan_kolaz_ok.jpg

První český jachtař na paralympiádě v Riu Ostatní

Jsem Dan Bína - vozíčkář a jachtař v jednom. Nominace na paralympiádu je pro mě splněným snem. Pomozte mi prosím s financováním kvalitního tréninku.

12. 5. 2016

Konec, zvonec

Ahoj a děkuji, děkuji, děkuji. Byli jste neuvěřitelní, skvělí a vůbec. To, kolik se dalo dohromady, to že mi pomohlo půl tisícovky lidí se pro mne rovná zázraku. Jelikož v pátek prchám opět trénovat, prosím o trochu trpělivosti, něž se na vás všechny dostane :) ale budeme se snažit co to dá. Ještě jednou moc dík :)

9. 5. 2016

Zbývají poslední 2 dny

Náš projekt na Startovači už se blíží ke konci. Byl to neuvěřitelný měsíc plný pozitivních zpráv a naděje, že to s námi v ČR není zas tak špatné. Moc děkuju za sebe a hlavně za Dana, že Vás bylo tolik, stejně tak za slova díků a podpory. Pokud jste ještě mezi těmi, kteří by rádi projekt podpořili, zítra máte poslední možnost na odeslání peněz převodem. Ve středu pak už jenom platby on-line. A ve čtvrtek v 10:00 tuto krásnou kapitolu života slavnostně uzavřeme. Budeme moc rádi za poslední sdílení, i to je obrovská pomoc! díky všem!!!

Zbývá 6 dní do konce kampaně, přidali jsme nové odměny
5. 5. 2016

Zbývá 6 dní do konce kampaně, přidali jsme nové odměny

Jste úžasní! Kampaň dneska běží 24 dnů a podařilo se nám získat neuvěřitelných 304 050 korun. Pro mě to znamená 60 dnů tréninku, z nichž část jsem už v posledních dnech absolvoval. Je to skvělé, když na vodě můžu myslet na Vás na všechny. Ještě před měsícem by mě ani ve snu nenapadlo, že Vás bude tolik!

Díky tomu, že se nám první cíl kampaně podařilo naplnit během necelých 48 hodin, přidali jsme další mety, které by umožnily pokrýt výrazně větší část nákladů na sezónu. Aktuálně úspěšně atakujeme hranici 320 000, za které pořídím nejen 50 dnů tréninku, ale také část technického vybavení. Cíl je zatím šedivý, ale já věřím tomu, že se nám jej brzy podaří pokořit. Budu moc rád, pokud mi ještě věnujete kousek energie a projekt nasdílíte mezi přáteli.

Máme pro Vás také několik novinek v odměnách. Podařilo se nám od Galerie NE získat unikátní knihu s názvem "Kniha 50xNE: Příběhy lidí, kteří se nebáli říct NE". I já jsem mezi nimi. Pokud si tuto odměnu vyberete, můžete být jedni z prvních, ke komu se kniha dostane.

Zároveň jsme vyslyšeli Vaše prosby a přidali jsme workshopy, na kterých se s Vámi podělím o vše, s čím jsem se během své jachtařské kariéry setkal. Těšit se můžete na seznámení s pravidly při závodech, povím Vám o taktice na startu, na bójích i v závodním poli, prozradím něco o strategii kormidlování, práci s plachtami i o tom, jak zachovat klid v extrémních situacích. Pokud jste si koupili jinou odměnu a máte zájem o výměnu za tento workshop, neváhejte se ozvat. Omlouváme se, že ji přidáváme až teď, ale popravdě nás to dřív nenapadlo.  :-)

Tímto ještě patří dík restauraci Ta Pravá v Zelenči, která nám věnuje piva na odměnu pro Vás zdarma a také firmě ADLER, která nám dá trička a mikiny za velmi příznivou cenu. Díky tomu zůstane víc prostředků na trénink. Obrovský dík za podporu patří také obci Zeleneč a všem zastupitelům, kteří na mou podporu věnovali významnou část odměn za práci v zastupitelstvu!

A víte co - od 500 000 se výrazně snižuje výše provize, kterou hradíme serveru startovac.cz. Není to výzva :-). Dík moc za to, že jste!!!!!!

2nd.png

Zdravím všechny startovače z tréninku v Holandsku
27. 4. 2016

Zdravím všechny startovače z tréninku v Holandsku

Včera jsme se překlopili do druhé poloviny kampaně a já bych Vám všem chtěl touto cestou poděkovat za podporu. Opravdu jsem nečekal, že se najde tolik z Vás, kteří se rozhodnou mě podpořit.

V neděli jsme dorazili do holandského Lelystadu na dvoutýdenní trénink, který můžu zaplatit právě díky Vašim příspěvkům. 1 den tréninku stojí 5000 korun, díky aktuální vybrané sumě tedy zaplatím krásných 54 dnů. Pokud kampaň ještě chviličku udrží nasazené tempo, bude šance na zakoupení nějakého vybavení a má pozice v Riu se zase o kousíček zlepší.

Počasí nám "víc než přeje", ale nenecháme se rozhodit. Dnes ráno sněžilo a teplota se drží kolem 3 stupňů, proto jsme se vrhli na generálku lodě. Vyměnili jsme všechny provazy, kontrolovali snad všechno, co se dalo a také diskutovali nad podmínkami v Riu a možnou taktikou.

Mým velkým parťákem na cestách je můj Bydlík (ten bílý krasavec za mnou), který se naštěstí umoudřil a konečně začal topit. Brzy přidám další fotky i z vody, jen co trošku rozmrzne ten ledový škraloup :-).

Eva (která mě k celému tomuto projektu uvrtala) na Startovač doplnila spoustu dalších odměn, takže se snad dostane na každého z Vás. Budu velmi vděčný, když mi věnujete ještě chvilku pozornosti a projekt nasdílíte mezi přátele a známé. 14 dnů je ještě před námi a pokud dosáhneme ještě na některou z dalších met, budu moc rád.  

Brzy se zase ozvu.

Dan

 

Poděkování v den sedmý :)
19. 4. 2016

Poděkování v den sedmý :)

Neuvěřitelné ráno, 7 dní, druhá meta a 212% Jste neuvěřitelní, moc moc moc díky. V neděli odjíždím utratit první část peněz na dalším tréningu. Přikládám video z počátků s Andrem.

14. 4. 2016

Poděkování v den třetí

Po dvou dnech a 8 hodinách jste dostali mou kampaň na 124% tj. na 23 tréningových dní nebo 3 stěžně nebo 2 kompletní sady plachet nebo také 1963 metrů kvalitních špagátů :) Děkuji, děkuji a opět děkuji Pokud vydržíte, dokoupím trochu materiálu a pár extra tréningových dní ...... ještě jednou moc moc moc děkuji

13. 4. 2016

Nejlepší problém, jaký může autor projektu zažít

Docházejí nám některé odměny, protože jste je vykoupili! :-) Jste báječní! Brzy dodáme další!

 Napadá Vás něco, co máme přidat, co ještě nemáme v nabídce? Popravdě jsme tak velký úspěch za 2 dny nečekali, máme s Danem obrovskou radost a moc všem děkujeme. Ještě nemáme vyhráno, ale je to na dobré cestě! 

12. 4. 2016

Poděkování za den prvý

Ahoj všem, chtěl bych moc moc moc poděkovat za den prvý. Úplně neuvěřitelný začátek. 15000Kč tj. 3 tréningové dny v pár hodinách, ještě jednou -moc dík.

Vybráno396 500 Kč(417 %)

417 %
95 000 Kčpožadováno
499startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuDaniel Bína

Odměny

150 KčDěkovný e-mail a dobrý pocit

Za tuto formu příspěvku Vám ještě před mým odjezdem do Ria napíšu osobní e-mail s poděkováním. A také si budete moci nést na srdci dobrý pocit, že jste oželili oběd nebo 4 piva a přispěli na dobrou věc. Díky!

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 8/30

Odměna nedostupná

300 KčVaše jméno na mé tréninkové lodi

Tréninková loď je mi stejně blízkým parťákem jako loď závodní, během sezóny na ní strávím skoro polovinu času. Za 300 korun mi budete společnost dělat i Vy!

Očekávané doručení odměny: květen 2016

Počet dostupných odměn: 3/50

Odměna nedostupná

400 KčPohled z Ria s originální známkou z paralympiády

Dostat se do Ria je můj životní sen. Rád se o něj alespoň prostřednictvím pohledu podělím s Vámi, navíc přidám originální [URL="http://www.rio2016.com/en/news/olympic-and-paralympic-mascots-vinicius-and-tom-star-in-last-batch-of-rio-2016-stamps"]známku[/URL] jako vzpomínku na paralympiádu.

Očekávané doručení odměny: říjen 2016

Počet dostupných odměn: 0/50

Odměna nedostupná

400 KčPohled z Ria s originální známkou z paralympiádyII

Úplně stejná jako vyprodaná "pohlednice z Ria", ale protože o ně stojí tolik z vás, přidali jsme další! Dostat se do Ria je můj životní sen. Rád se o něj alespoň prostřednictvím pohledu podělím s Vámi, navíc přidám [URL="http://www.rio2016.com/en/news/olympic-and-paralympic-mascots-vinicius-and-tom-star-in-last-batch-of-rio-2016-stamps"]originální známku[/URL] jako vzpomínku na paralympiádu.

Počet dostupných odměn: 0/50

Odměna nedostupná

400 KčPohled z Ria s originální známkou III

Přátelé, ale už fakt posledních 50 kousků. Potřebuju se taky dostat do vody :-). Úplně stejná jako vyprodaná "pohlednice z Ria I a II", ale protože o ně stojí tolik z vás, přidali jsme další! Dostat se do Ria je můj životní sen. Rád se o něj alespoň prostřednictvím pohledu podělím s Vámi, navíc přidám [URL="http://www.rio2016.com/en/news/olympic-and-paralympic-mascots-vinicius-and-tom-star-in-last-batch-of-rio-2016-stamps"]originální známku[/URL] jako vzpomínku na paralympiádu.

Počet dostupných odměn: 0/50

Odměna nedostupná

400 KčPohled z Ria s originální známkou z paralympiádyIV

Přátelé, máte nás na svědomí. Po dlouhém přemlouvání ze strany Vás všech přidáváme poslední várku . Ale tentokrát už opravdu konečná a bez šance na změnu. Děkujeme, že jste tak skvělí! Pokud chcete přispět vyšší částkou, než je hodnota pohledu, stačí jen její hodnotu při nákupu přepsat. Dostat se do Ria je můj životní sen. Rád se o něj alespoň prostřednictvím pohledu podělím s Vámi, navíc přidám [URL="http://www.rio2016.com/en/news/olympic-and-paralympic-mascots-vinicius-and-tom-star-in-last-batch-of-rio-2016-stamps"]originální známku[/URL] jako vzpomínku na paralympiádu.

Počet dostupných odměn: 97/150

Odměna nedostupná

500 KčSejdeme se v oblíbené hospodě v Zelenči na pivo

Ještě štěstí, že alkohol není u jachtařů považován za doping :). Bude-li Vás dost, koupíme sud a společně jej vypijeme, pokud ne, setkávání bude probíhat průběžně. Za příspěvek se můžete těšit na 5 piv. Napadá mě výzva - bude nás tolik, abych musel koupit celý tank? :-).

Očekávané doručení odměny: červenec 2016

Počet dostupných odměn: 171/200

Odměna nedostupná

600 KčTýmové tričko a osobní věnování

Kvalitní pánské i dámské tričko v modré barvě s bílým potiskem. Velikost si určíte sami. [URL="https://picasaweb.google.com/108706969931842979083/Startovac#6268249882889087554"]Ukázka trička[/URL].

Počet dostupných odměn: 0/20

Odměna nedostupná

600 KčTýmové tričko a osobní věnování II

Kvalitní pánské i dámské tričko v modré barvě s bílým potiskem. Velikost si určíte sami. [URL="https://picasaweb.google.com/108706969931842979083/Startovac#6268249882889087554"]Ukázka trička[/URL]

Počet dostupných odměn: 0/30

Odměna nedostupná

600 KčTýmové tričko a osobní věnování III

Nachlup stejné tričko jako I a II. Je super, že je nás tolik, tak přidáváme další! Kvalitní pánské i dámské tričko v modré barvě s bílým potiskem. Velikost si určíte sami. [URL="https://picasaweb.google.com/108706969931842979083/Startovac#6268249882889087554"]Ukázka trička[/URL]

Počet dostupných odměn: 84/100

Odměna nedostupná

800 KčTýmová mikina a osobní věnování

Za 800 získáte dámskou nebo pánskou bundu na zapínání z mikrofleecu s týmovým označením. Bundy mají přiléhavý střih a jsou z lehkého a příjemného materiálu. Velikost si určíte sami. [URL="https://picasaweb.google.com/108706969931842979083/Mikina#6268268798847568002"]Ukázka týmové mikiny[/URL].

Počet dostupných odměn: 0/20

Odměna nedostupná

800 KčTýmová mikina a osobní věnování II

Pro jistotu s mírným předstihem přidáváme další mikiny. Je skvělé, že nás bude tak velký fantým! Za 800 získáte dámskou nebo pánskou bundu na zapínání z mikrofleecu s týmovým označením. Bundy mají přiléhavý střih a jsou z lehkého a příjemného materiálu. Velikost si určíte sami. [URL="https://picasaweb.google.com/108706969931842979083/Mikina#6268268798847568002"]Ukázka týmové mikiny[/URL].

Počet dostupných odměn: 10/30

Odměna nedostupná

1 500 KčKolečko z mého vozíku - malé

Ano, je to sranda, ale tak proč ne. Co je vozíčkáři bližší, než jeho vozík. Když si zakoupíte tuto odměnu, dostanete kolečko z mého vozíku, vyrobit si z něj pak můžete třeba [URL="http://www.ireceptar.cz/pro-kutily/nastroje-a-naradi/pomocne-kolecko-usnadni-presun-michacky-cirkularky-voziku/"]tohle :-)))[/URL].

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná

2 000 KčKniha 50xNE: Příběhy lidí, kteří se nebáli říct NE

Můj příběh je jedním z 50 nejlepších, které shromáždili za víc než 4 roky fungování projektu galerie-ne.cz jeho autoři. Nyní jej vydávají knižně a já se s Vámi o něj rád podělím. Křest knihy proběhne 12. května a vy můžete být jedni z prvních, ke komu se kniha dostane. Připojím i věnování a podpis.

Počet dostupných odměn: 2/5

Odměna nedostupná

2 500 KčKolečko z mého vozíku - velké + osobní certifikát

Ano, je to sranda, ale tak proč ne. Co je vozíčkáři bližší, než jeho vozík. Když si zakoupíte tuto odměnu, dostanete velké kolečko z mého vozíku a k tomu ještě certifikát o daru a osobní poděkování.

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná

3 500 KčOficiální tričko z paralympiády s mým podpisem

Věc, která mi bude v Riu hned po vozíku úplně nejblíž, může být za 3500 Vaše. Památeční tričko z originální olympijské kolekce, ve kterém budu reprezentovat, doplním mým podpisem. Více o kolekci s Emilem Zátopkem se dočtete [URL="http://oh.idnes.cz/olympijske-hry-kolekce-rio-2016-d2j-/rio-2016.aspx?c=A151208_160320_sport_oh_mt2"]zde. [/URL]

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná

6 500 KčStaňte se na den jachtařem - celodenní trénink

Vyzkoušejte i Vy, jaké je to být na den jachtařem. Spolu zažijeme kompletní tréninkový den na Lipně, Mácháči nebo na Vltavě. Celodenní trénink proběhne buď v létě 2016 nebo 2017 dle Vašich možností.

Očekávané doručení odměny: prosinec 1899

Počet dostupných odměn: 0/4

Odměna nedostupná

6 500 KčStaňte se na den jachtařem - celodenní trénink II

Skvělá zpráva - přidáváme dalších "pár" kousků! Díky za podporu! Vyzkoušejte i Vy, jaké je to být na den jachtařem. Spolu zažijeme kompletní tréninkový den na Lipně, Mácháči nebo na Vltavě. Celodenní trénink proběhne buď v létě 2016 nebo 2017 dle Vašich možností.

Počet dostupných odměn: 5/6

Odměna nedostupná

8 000 KčWorkshop o jachtingu

Za 15 let na vodě jsem toho zažil fakt hodně. Rád se s Vámi o zkušenosti podělím. V rámci workshopu Vás seznámím s jachtařskými pravidly při závodech, povím Vám o mé taktice při startu, na bójích i v závodním poli, prozradím něco o strategii kormidlování, práci s plachtami i o tom, jak zachovat klid v extrémních situacích. Místo a termín dohodneme dle Vašich časových možností!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

10 000 KčStaňte se výhradním partnerem jednoho mého závodu

Má loď i já budeme na jeden závod jenom Vaši. Po dohodě vybereme závod dle Vašich představ a obrandujeme, co půjde. Získáte logo na hlavní plachtě, na trupu lodi, na doprovodném vozidle i na oficiálním oblečení týmu. Součástí bude i publicita partnera při vyhlášení výsledků a na tiskových konferencích spojených s akcí. Realizace proběhne v sezóně 2016 nebo 2017 podle možností.

Očekávané doručení odměny: březen 2016

Počet dostupných odměn: 0/3

Odměna nedostupná

10 000 KčStaňte se výhradním partnerem jednoho mého závodu

Skvělé, že se vyprodaly zrovna tyto odměny. Tímto dáváme k dispozici další 3 kusy. Děkujeme! Má loď i já budeme na jeden závod jenom Vaši. Po dohodě vybereme závod dle Vašich představ a obrandujeme, co půjde. Získáte logo na hlavní plachtě, na trupu lodi, na doprovodném vozidle i na oficiálním oblečení týmu. Součástí bude i publicita partnera při vyhlášení výsledků a na tiskových konferencích spojených s akcí. Realizace proběhne v sezóně 2016 nebo 2017 podle možností.

Počet dostupných odměn: 0/3

Odměna nedostupná

10 000 KčStaňte se partnerem jednoho mého závodu

Skvělé, že se znovu vyprodaly zrovna tyto odměny. Tímto dáváme k dispozici další 3 kusy. Děkujeme! Jen vzhledem k množství závodů mohu plnění nabídnout až v roce 2018 nebo jako sdílené s ještě jedním startérem. Má loď i já budeme na jeden závod jenom Vaši. Po dohodě vybereme závod dle Vašich představ a obrandujeme, co půjde. Získáte logo na hlavní plachtě, na trupu lodi, na doprovodném vozidle i na oficiálním oblečení týmu. Součástí bude i publicita partnera při vyhlášení výsledků a na tiskových konferencích spojených s akcí.

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná