Startovač - financování projektů

První český fantasy seriál: Dračí prsten - crowfunding kampaň

Novinky - První český fantasy seriál: Dračí prsten

Natáčení 3 nových dílů prvního českého originálního fantasy seriálu. Ponořte se do úchvatného a dobrodružného světa fantasy.

Film & Video
Všechno nadále běží a pomalu se dostáváme do druhé poloviny natáčení!

DSC09089.jpg

Díly 2 a 3 už jsou skoro dotočené a během dalších 3 měsíců dotočíme i díly 4 a 5. Dobrá zpráva je, že 2. díl hravě překoná 15 minutovou hranici stopáže bez závěrečných titulků a stejně tak by tomu mělo být i u všech dalších dílů. 15 minutová stopáž nám dává dostatečný prostor pro rozvíjení postav i příběhu a zároveň je to pro nás reálné z hlediska časové náročnosti.

Jak jistě víte, překročením hranice vybrané částky 100 000 Kč jsme se zavázali k natočení extra 5. dílu, který uzavře první pilotní sérii. Scénář už je hotový, herci obsazení a první scénu posledního dílu budeme natáčet již během června. S extra dílem se objeví i nové postavy a my už se nemůžeme dočkat, až je budeme moci všechny odtajnit.

DSC05741.jpg

Postprodukce už je v plném proudu tak, abychom mohli vydat první z nových dílů někdy koncem července. Další díly by měly následovat vždy po jednom měsíci, tak jak bylo v plánu. Brzy se opět ozveme s nějakou novinkou a dozvíte se například na jakém festivalu nás budete moci potkat.

Pro víc novinek nebo fotek z natáčení můžete sledovat naší Facebookovou stránku Dračí prsten.

P1010340.JPG

Právě v tuto chvíli jsme překročili hranici vybraných 100 000 Kč a to znamená jediné... Nebudeme natáčet jen 3 další díly, ale rovnou 4 díly, které uzavřou první sérii Dračího prstenu! A protože se toho nebojíme, přikládáme poslední 2 finální cíle na Startovači!

Děkujeme všem novým startérům, kteří nás podpořili v naší kampani! Je to pro nás velký závazek, ale na druhou stranu se opravdu těšíme, že budeme mít možnost povýšit všechny 3 díly na další úroveň. Všechno se nyní připravuje na první klapku, která by měla padnout již brzy!