Startovač - financování projektů

První český fantasy seriál: Dračí prsten - crowfunding kampaň

Novinky - První český fantasy seriál: Dračí prsten

Natáčení 3 nových dílů prvního českého originálního fantasy seriálu. Ponořte se do úchvatného a dobrodružného světa fantasy.

Film & Video
Trailer ke druhé epizodě je venku a to znamená jediné - 2. epizoda již brzy online!

 

Ukázka prozrazuje něco málo z děje nového dílu, ale také odkrývá, kdo se chopil postavy krále Jiřího. Jak jsme slíbili na Startovači, obsadili jsme do seriálu několik známých českých herců. Pana Nového jistě každý ihned pozná, ale kdo se bude pozorně dívat, může zahlédnout i známou českou herečku.

 

Natáčení stále probíhá a nyní nás čekají velké a náročné scény. Za zmínku stojí bitva, kterou budeme natáčet 28.7. ve Skanzenu Řepora. Bude se jednat o nejdražší, nejnáročnější a největší scénu, ale vše pečlivě připravujeme, abychom to zvládli.

 

Nyní se pro vás nabízí možnost zúčastnit se bitvy jakožto bojující komparz. Jelikož se jedná už tak o velmi nákladnou scénu, nejsme schopni kostýmovat a zbrojit, a proto je tato možnost pouze pro lidi s vlastním kostýmem (vojáci, barbaři, vesničané). Pokud máte zájem zabojovat si v bitvě stačí vyplnit REGISTRACI. Pokud budete chtít více informací, napište nám na e-mail: epiccamguy@gmail.com

65435079_904122399927029_351921249342980096_o.jpg

 

Čeká nás teď velmi náročný měsíc a půl, kdy budeme natáčet prakticky každý víkend, ale zároveň se těšíme, až konečně vyjde druhý díl někdy na přelomu červenec/srpen.

Všechno nadále běží a pomalu se dostáváme do druhé poloviny natáčení!

DSC09089.jpg

Díly 2 a 3 už jsou skoro dotočené a během dalších 3 měsíců dotočíme i díly 4 a 5. Dobrá zpráva je, že 2. díl hravě překoná 15 minutovou hranici stopáže bez závěrečných titulků a stejně tak by tomu mělo být i u všech dalších dílů. 15 minutová stopáž nám dává dostatečný prostor pro rozvíjení postav i příběhu a zároveň je to pro nás reálné z hlediska časové náročnosti.

Jak jistě víte, překročením hranice vybrané částky 100 000 Kč jsme se zavázali k natočení extra 5. dílu, který uzavře první pilotní sérii. Scénář už je hotový, herci obsazení a první scénu posledního dílu budeme natáčet již během června. S extra dílem se objeví i nové postavy a my už se nemůžeme dočkat, až je budeme moci všechny odtajnit.

DSC05741.jpg

Postprodukce už je v plném proudu tak, abychom mohli vydat první z nových dílů někdy koncem července. Další díly by měly následovat vždy po jednom měsíci, tak jak bylo v plánu. Brzy se opět ozveme s nějakou novinkou a dozvíte se například na jakém festivalu nás budete moci potkat.

Pro víc novinek nebo fotek z natáčení můžete sledovat naší Facebookovou stránku Dračí prsten.

P1010340.JPG

Právě v tuto chvíli jsme překročili hranici vybraných 100 000 Kč a to znamená jediné... Nebudeme natáčet jen 3 další díly, ale rovnou 4 díly, které uzavřou první sérii Dračího prstenu! A protože se toho nebojíme, přikládáme poslední 2 finální cíle na Startovači!