Startovač - financování projektů

První český fantasy seriál: Dračí prsten - crowfunding kampaň

Novinky - První český fantasy seriál: Dračí prsten

Natáčení 3 nových dílů prvního českého originálního fantasy seriálu. Ponořte se do úchvatného a dobrodružného světa fantasy.

Film & Video

Pokus číslo 2

Dostali jste email, že vychází 2. epizoda, ale video nikde?

Zjistili jsme, že z nějakého důvodu se přidaná videa v novinkách v emailu nezobrazují. Nevíme proč tomu tak je, ale zkusíme to ještě jiným způsobem.

2. epizodu můžete spustit kliknutím na červené tlačítko play nebo zkopírováním následujícího odkazu do vašeho internetového prohlížeče: https://youtu.be/YTwlikAt2RE

 

Za komplikace se omlouváme a poučíme do příště.

 

První ze 4 nových epizod je tady a my už se nemůžeme dočkat, až ji uvidíte :)

Po mnoha měsících tvrdé práce jsme rádi, že vám konečně můžeme představit 2. epizodu, která vás zavede hlouběji do fantasy světa Arnea.

Další epizodu můžete očekávat příští měsíc.

Není třeba dlouhých komentářů, jdeme na to!

 

 

Trailer ke druhé epizodě je venku a to znamená jediné - 2. epizoda již brzy online!

 

Ukázka prozrazuje něco málo z děje nového dílu, ale také odkrývá, kdo se chopil postavy krále Jiřího. Jak jsme slíbili na Startovači, obsadili jsme do seriálu několik známých českých herců. Pana Nového jistě každý ihned pozná, ale kdo se bude pozorně dívat, může zahlédnout i známou českou herečku.

 

Natáčení stále probíhá a nyní nás čekají velké a náročné scény. Za zmínku stojí bitva, kterou budeme natáčet 28.7. ve Skanzenu Řepora. Bude se jednat o nejdražší, nejnáročnější a největší scénu, ale vše pečlivě připravujeme, abychom to zvládli.

 

Nyní se pro vás nabízí možnost zúčastnit se bitvy jakožto bojující komparz. Jelikož se jedná už tak o velmi nákladnou scénu, nejsme schopni kostýmovat a zbrojit, a proto je tato možnost pouze pro lidi s vlastním kostýmem (vojáci, barbaři, vesničané). Pokud máte zájem zabojovat si v bitvě stačí vyplnit REGISTRACI. Pokud budete chtít více informací, napište nám na e-mail: epiccamguy@gmail.com

65435079_904122399927029_351921249342980096_o.jpg

 

Čeká nás teď velmi náročný měsíc a půl, kdy budeme natáčet prakticky každý víkend, ale zároveň se těšíme, až konečně vyjde druhý díl někdy na přelomu červenec/srpen.