Startovač - financování projektů

První český fantasy seriál: Dračí prsten - crowfunding kampaň

Novinky - První český fantasy seriál: Dračí prsten

Natáčení 3 nových dílů prvního českého originálního fantasy seriálu. Ponořte se do úchvatného a dobrodružného světa fantasy.

Film & Video
Rádi bychom vás pozvali na kino premiéru celé první série.

Dne 21.12.2019 v 15:00 proběhne premiéra celé první serie. Promítat se bude v pražském kině Světozor u Václavského náměstí.

 

Během promítání se pustí všechny 4. epizody, které jsou touto dobou online, a na to naváže premiéra 5. poslední epizody této série. Dosavadní epizody můžete zhlédnout na YouTube na mobilu, počítači nebo televizi, ale zážitek z velkého plátna je k neporovnání. Věříme, že si to vaši pozornost zaslouží.

 

Premiéru si užijete spolu s herci, členy štábu, backery ze Startovače, speciálními hosty a dalšími fantasy nadšenci. Po skončení premiéry budete mít možnost si s herci popovídat, nebo se s nimi vyfotit. Také si budete moci zakoupit na místě například různé plakáty. Jelikož je to pro celý náš tým slavnostní chvíle, zvolili jsme formální dress code. Není to ale podmínkou, takže můžete přijít v čemkoliv, co je vám pohodlné. Nicméně by vám formální oblečení jistě slušelo :)

 

Část z vás již má vstupenku na premiéru v rámci startérské odměny. Ti, kteří ji v odměnách nemají si mohou lístek dokoupit.

Cena vstupenky: 70,-

Prodej vstupenek zde:
https://bit.ly/361BXaz


Dále je možnost zakoupit si seriálové tričko jako památku.

Objednávat můžete zde do 9.12.: https://bit.ly/2P4HxBR

Cena trička 350,-

 

Návštěvu premiéry můžete například spojit s návštěvou pražských vánočních trhů. Doufáme, že se v kině budeme moci potkat s co nejvíce z vás, protože jste to právě VY, kteří umožnili, aby Dračí prsten vznikl. Pokud vám to ale přeci jen nevyjde, ještě jednou bychom vám chtěli poděkovat za vaší přízeň a popřát vám krásné a veselé Vánoce plné pohody.

ECG tým

Nová epizoda, ve které dojde k velké bitvě, je ke zhlédnutí na YouTube a Facebooku.

 

Pokud se Vám video nezobrazuje v e-mailu, klikněte ZDE

Trailer ke čtvrté epizodě je venku a to znamená jediné - 4. epizoda již brzy online!

Pokud se Vám video nezobrazuje v e-mailu, klikněte ZDE