První Červený stan na jihu Čech! - crowfunding kampaň

Novinky - První Červený stan na jihu Čech!

Na tradici červeného stanu se nyní rozpomíná čím dál tím více žen. Bezpečný prostor, kde můžete být ŽENOU. S Vaší pomocí v novém roce otvíráme!

Ostatní
Krásné překvapení do finiše Nová odměna - Havajská masáž Obrázek

Milí přátelé,

dnes mám pro Vás krásnou novinku - novou odměnu, díky které můžete podpořit Červený stan. Úžasná rozmazlující havajská masáž! Věnovala nám ji do projektu zkušená masárka z wellness hotelu Frymburk, které tímto mockrát děkuji.

A Vás, kteří ještě váháte, prosím, pomozte nám, už jen 4 dny do konce projektu!

Poklidný předvánoční časVaše Hanka

 

Jsme za půlkou, hurá! Setkání před Betlémem Obrázek

Milí lidé,

zdravím Vás z postele zachumlaná v dece, neboť mě zachvátilo nějaké nachlazení.
Včera večer jsem byla v kostele Sv. Rodiny na představení Víti Marčíka Setkání před Betlémem. Je to taková moje každoroční tradice, kterou pro mě začínají Vánoce (i když Víťa nás včera poučil,
že vlastně začínají až 25.12.). Stokrát lepší než pohádka v televizi! Navíc každý rok si z představení odnesete jiné poselství.
Včera mě zaujala pasáž, kdy se pastýři vzájemně hecují, který z nich přinese Ježíškovi jaké dary. Bača nedříve tvrdil, že má jen chleba, sůl a kousek ovčího sýra. Klobásy zapřel. Jeho mladší pomocník však překvapil, prý daruje Ježíškovi láhev oblíbeného vína. V tom případě se bača nenechá zahanbit
a klobásy dá. A nakonec i ten největší lakota přislíbí slivovici pro Josefa...:-)

A díky Vám, kteří jste "dali" včera i předchozí dny, se projekt Červeného stanu konečně překulil
do druhé poloviny - jste úžasní, díky! A teď mám takový nápad, co se zkusit jako ti pastýři mezi sebou tak trochu hecnout: "Už jsi přispěl na Červený stan? Já ANO!"

Všem Vám moc moc moc děkuji za podporu!
Hanka

Všechno nebo nic

Jak funguje vybírání příspěvků na naši kampaň Všechno nebo nic Obrázek

Milí přátelé přispěvovatelé,

naše kampaň na Startovači bude trvat už jenom týden a my máme před sebou nelehký úkol vybrat 50% cílové částky. V posledních dnech jsem se ale setkala s tím, že spousta z Vás neví, jak Startovač vlastně funguje. Řeknete si: "Jó, Máňa s Pepou už přispěli, tak to stačí." Jenže to nestačí! Pokud nevybereme celou cílovou částku, nedostaneme nic a Startovač Vám vrátí příspěvky zpátky. Stejně tak si moc vážím vyjádření Vašich sympatií prostředictvím "lajků" na fb, ale tato kampaň nefunguje tak, že by přeměňovala lajky na stokoruny.
Na druhou stranu příspěvky těch, kteří si našli ty 3 minutky času a otevřeli své internetové bankovnictví, jsou nečekaně vysoké. Někdo z Vás mi řekl: "Prosím tě, stovka, co to je, 2 vánoční punče u stánku
na náměstí..." A tak si říkám, jestli není větší problém, než že bychom nechtěli dát nebo neměli z čeho, strach z neznámého? "Nikdy jsem to nedělal, nevím, jak to funguje, kolik to zabere času atd."
Ale nebojte, je to opravdu rychlovka!
Já a moje parta dobrovolníků už jsme na Červeném stanu strávili přes 60 hodin práce, zejména o víkendech. Díky tomu jsem nestihla udělat předvánoční úklid, vyrobit adventní věnec ani upéct cukroví. Ale stávě doufám, že ta dřina měla smysl. Prosím, pomozte nám projekt dotáhnout do konce! Ne za chvíli, ne zítra, pozítří... TEĎ!

Velký dík Vám všem, kteří už jste pomohli! :-*