První album Terakokotovy armády | crowdfunding kampaň

První album Terakokotovy armády

Nahráváme své první album. Bude divoké, stejné jako naše koncerty. Pomoz nám zaplatit studio a zvukaře.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jsme punk-rockové těleso z Veverské Bítýšky a svou hudbu stavíme na přímočaré muzice, českých textech s lehce ironizujícím významem a mužské síle. Inspirací nám je zakladatel phunkhistického učení, mistr Therakokotai (zkr.TRI-KO). Vlastně jsme potomky velkého mistra, v každém z nás tepe určité teramnožství mistrovy krve. Ta krev (je-li to krev) v nás vytváří obrovský přetlak, který musí ven. A nejraději na CD!

     My to teda natočíme. Natáhneme struny na klaciště a celé album nahrajeme za pouhých pět dní. Chceme to špinavý, chceme to divoký, chceme to být my. Žádné kompresory, pumpičky a hustilky, ale pořádnej nářez. Rum nám pomáhej.

A proč po tobě vlastně chceme peníze?

Celé album si připravujeme sami, takže nás stojí zejména jen síly a čas. Jediné co potřebujeme pomoct zalepit je studio. A proto jsme tady. Nechceme milióny na produkce, distribuce a jiné věci, jen peníze na pronájem studia se zvukařem.  

      Svým příspěvkem dovol vzniknout záznamu, který na věky upozorní na odkaz v dnešní době již zapomenutého Phunkhistického mnicha Therakokotai, jehož myšlenky byly doposud předávány pouze orálně.

 

Kde nás ještě najdeš:

http://www.terakokotovaarmada.cz/

http://bandzone.cz/terakokotovaarmada

https://www.facebook.com/pages/Terakokotova-arm%C3%A1da/285074251547440

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 15 001 Kč (100 %)
  • 100 %
  • 15 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 39 Startérů

Autor projektu

Terakokotova armáda - obrázek
  • projekt od Terakokotova armáda
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

50 Kč

TeraNic

Pošleme ti nic. Máme toho plno. Budeš mít fakt dobrej pocit.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
100 Kč

Vstup na křest

Dostaneš volný vstup na brněnský koncert, při kterém uskutečníme slavnostní stříkání na placku. U toho prostě nemůžeš chybět!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

CD v MP3 + vstup na křest

Zašleme Ti odkaz na stažení našeho alba v mp3, nebo jiném, tebou zvoleném, formátu (třeba jpg). K tomu ještě vstup na křest. A to už se vyplatí!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Podepsané CD + vstup na křest

Holub ti donese lesklé kolečko, na které se ti všichni zvěčníme. Možná i ten holub. Budeš tak mít umělecký artefuckt, jehož cena poroste společně s námi. K tomu ještě vstup na křest. A to je prostě pecka!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Mazlení s varelem + podepsané CD + vstup na křest

Přijdeš na koncert, a my ti půjčíme Varela (to je ten červeňák z videa). Po dobu jedné písně s ním můžeš předvést své vystoupení. Nebo si s ním prostě dělej co chceš, ale pak nám ho vrať. K tomu ještě dostaneš podepsané CD a vstup na křest. To ti nikdo jiný nenabídne!

Počet dostupných odměn: 19/20

Nelze podpořit
600 Kč

TriKo + podepsané CD + vstup na křest

Ručně (!) malované tričko s motivem našeho prvního CD! Co triko, to originál. Samozřejmě ti k tomu přihodíme ještě CD a vstup na křest.

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
1 500 Kč

Zkouška s Terakokoty + podepsané CD+vstup na křest

Přijedeš do naší zkoušebny a prožiješ jeden podvečer plný inspirace, konspirace, piva a jiných pochutin. Můžeš vytasit vlastní nástroj, nebo si dáš sólo na náš triangl. K tomu ještě dostaneš podepsané CD a vstup na křest. Na to nikdy nezapomeneš!

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
3 000 Kč

Vlastní koncert Terakokotů

Máš svůj klub nebo pořádáš fesťák? Slaví kondor narozeniny? Za tři litry ti dojedeme zahrát kamkoliv v ČR. Vezmeme si nástroje, mikrofón a Varela. Zbytek je na tobě. K tomu ještě dostaneš podepsané CD a vstup na křest. Parádní nabídka!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Noc s bubeníkem + podepsané CD + vstup na křest

A tady jde do tuhého. Za pětilitr ti půjčíme na noc Johnyho. Paličku bude mít s sebou. Zda spolu vypijete pohár rozkoše až do dna nebo vykouříte dýmku míru je jen na tobě. V zubech ti přinese podepsané CD a vstupenku na křest. Jedinečná šance!

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
7 000 Kč

Varel

Pozor! Za tuhle částku jsme ochotní se se slzou v oku rozloučit s Varelem. Je to ručně udělaný originál. Jediné co nám musíš slíbit, že mu budeš dávat napít a pravidelně ho připouštět. K tomu ještě dostaneš podepsané CD a vstup na křest. Tenhle půlmetrovej divoch se na tebe těší!

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
10 000 Kč

Pojmenuj naše CD a staň se jeho kmotrem

Naše CD pojmenujeme tak, jak řekneš. Je to jedinečná příležitost, jak nás nasrat. Obal CD uděláme tématicky k tvému názvu. K tomu samozřejmě dostaneš CD. Pokud ten název bude fakt hrozný, tak dvě. A navrch vstup na křest jako kmotr! Toto je nabídka, která se neodmítá!

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit