První album Terakokotovy armády - crowfunding kampaň

První album Terakokotovy armády

Nahráváme své první album. Bude divoké, stejné jako naše koncerty. Pomoz nám zaplatit studio a zvukaře.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jsme punk-rockové těleso z Veverské Bítýšky a svou hudbu stavíme na přímočaré muzice, českých textech s lehce ironizujícím významem a mužské síle. Inspirací nám je zakladatel phunkhistického učení, mistr Therakokotai (zkr.TRI-KO). Vlastně jsme potomky velkého mistra, v každém z nás tepe určité teramnožství mistrovy krve. Ta krev (je-li to krev) v nás vytváří obrovský přetlak, který musí ven. A nejraději na CD!

     My to teda natočíme. Natáhneme struny na klaciště a celé album nahrajeme za pouhých pět dní. Chceme to špinavý, chceme to divoký, chceme to být my. Žádné kompresory, pumpičky a hustilky, ale pořádnej nářez. Rum nám pomáhej.

A proč po tobě vlastně chceme peníze?

Celé album si připravujeme sami, takže nás stojí zejména jen síly a čas. Jediné co potřebujeme pomoct zalepit je studio. A proto jsme tady. Nechceme milióny na produkce, distribuce a jiné věci, jen peníze na pronájem studia se zvukařem.  

      Svým příspěvkem dovol vzniknout záznamu, který na věky upozorní na odkaz v dnešní době již zapomenutého Phunkhistického mnicha Therakokotai, jehož myšlenky byly doposud předávány pouze orálně.

 

Kde nás ještě najdeš:

http://www.terakokotovaarmada.cz/

http://bandzone.cz/terakokotovaarmada

https://www.facebook.com/pages/Terakokotova-arm%C3%A1da/285074251547440

Co si o tomto projektu myslíte?