Průvodcem Islandem - fotokniha - crowfunding kampaň

Průvodcem Islandem - fotokniha

Kam se vydat, na co se připravit a kudy vedla cesta? Název zní ,,Island na konci světa" Fotoprůvodce a mapa? To vše naleznete v připravované knize.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

 Chystám projekt o knize Island na konci světa. Každý z Vás může být součástí nové knihy, která lidem pomůže ziskat informace o Islandu a třeba se i na podobný výlet vydat! Otázka jak vše dopadne je i ve Vašich rukách. Kniha, která může být třeba i Vaší inspirací.

To nejdivočejší místo. O hodně jiné, než jsem doposud viděl…

FullSizeRender-8.jpg

  

Pohádková země a ráj fotografů

Vítejte na Islandu, v zemi, která mi během několika dní ukázala, co všechno dokáže příroda. Jak může být krutá a zároveň nádherná. V zemi, která přináší nevídanou podívanou nekonečných prostranství, ledových paláců, bouřících sopek, lávových polí, mohutných vodopádů, gejzírů a horkých pramenů. Tam, kde se počasí mění z minuty na minutu. A k tomu všemu zelené závoje polární záře nad vyhlášenou fotografickou horou Kirkjufell, která byla mimo jiné hlavním cílem naší výpravy. Pohled na tento přírodní úkaz Vám zaručí ten nejlepší noční zážitek. Kolem mě stálo desítky profi fotografů radujících se z každého svého záběru, jako by zrovna Island dal branku ve fotbale na mistrovství světa. A já tam stál uprostřed toho všeho… uprostřed rodícího se excelentního záběr. Snu, který se mi v tu chvíli stal skutečností. 

FullSizeRender-7.jpg

Země nikoho

Když se rozhodnete zažít dobrodružství a odjet trochu dál od hlavního města (ve kterém žije 100 tisíc obyvatel z celkových 300 tisíc) zjistíte, že najednou jedete několik set kilometrů a vy jste za celou tu dobu nepotkali jediné volně pohybující se zvíře, když nepočítám racky a koně ve výběhu. Stromy podél cest se dají spočítat na prstech jedné ruky a ze silnice se najednou stává štěrk nebo je hlavní pozemní komunikace kolem ostrova neprůjezdná a vy musíte několikrát měnit trasu a doufat, že cestou narazíte alespoň na jednu benzínku. 

Kam se vydat, na co se připravit a kudy vedla moje cesta? To vše naleznete zde

1.jpg

Připravuji knihu s fotopříběhem a průvodcem o ledové zemi jménem Island.

Zárověn mapka + nejzajímavější místa 

Kniha formátu A5 

 

Co si o tomto projektu myslíte?