Prožitková REVUE - crowfunding kampaň

Novinky - Prožitková REVUE

Pomoz na svět Prožitkové REVUE, ve které všechen čas patří jenom Tobě. Každý den pár řádků a zjistíš, co v Tobě dříme.

Knihy
Mottem Prožitkové jízdy jsou prožitky, o kterých je i Prožitková REVUE. Zkrátka můžete se těšit na příjemně prožitý den. Domluvíme se předem individuálně, které části jsou pro Vás zajímavé. O našich odměnách – tentokrát o Prožitkové jízdě Obrázek

Ptáte se nás, co můžete vlastně očekávat od Prožitkové jízdy. Rádi byste ji darovali své kamarádce / kamarádkám nebo mamince. Z našeho očekávání a Vašich reakcí plyne, že účastnicemi budou pravděpodobně nejvíce ženy. Umíme si ale představit, že přijde třeba i manželský pár.

Mottem Prožitkové jízdy jsou prožitky, o kterých je i Prožitková REVUE. Zkrátka můžete se těšit na příjemně prožitý den. Domluvíme se předem individuálně, které části jsou pro Vás zajímavé. Jak  uvádíme v odměnách, dostanete svou vlastní Prožitkovou REVUE, společně do ní nahlédneme, budeme intuitivně malovat a může být i relaxační masáž. A je na Vás, jestli si vyberete z nabídky všechno nebo jen něco.

Vnímáme, že pro ženy je důležité sdílení a společná energie při něm vytvořená. Proto chceme v rámci společného dne nejen do Prožitkové REVUE nahlédnout, ale konkrétně si ukázat, jak s ní lze  pracovat. Můžeme se zaměřit na práci s životními oblastmi a vizemi, které v těchto oblastech máte. Budeme Vás vést a podporovat tak, aby to byla práce co nejradostnější.

Pro ženy je klíčová tvořivost. Proto jsme zařadily intuitivní akvarelovou malbu. Podíváme se nejprve, jak se akvarel chová – je stejně jako žena nevypočitatelný a nemůžeme ho většinou plně řídit. Vyzkoušíme větší a malé štětce. Navážeme intuitivní kresbou, pomocí ní nahlížíme do procesu inspirace a pomáháme každému objevit jeho vlastní vnitřní obrazy, které dále rozvineme pomocí akvarelu. Možná budete překvapeni, jaký akvarelový obraz si odnesete.

Žena potřebuje pečovat o své tělo. Součástí dne proto může být masáž šíje, kterou se krásně uvolníte pro práci s intuitivním akvarelem nebo na cestu domů.

Počítáme také s lehkým společným obědem a sklenkou vína.

Celý den může být barevnou mozaikou prožitků, kterou si složíte podle své nálady a chuti. My chceme hlavně, abyste se s námi cítili dobře.

Podle Vašeho bydliště se můžete rozhodnout mezi setkáním v Praze nebo ve Slaném u Jany v ateliéru.

Moc se těšíme na společné prožitky.

Tereza  Hrejsemnou a Jana Gregorová

 

Děkujeme všem dosavadním Startérům za podporu a vyzýváme ostatní, kterým se “knížka” líbí, k další podpoře. Sdílejte, odkazujte, mluvte o ní. Jen tak se nám podaří dosáhnout cílové částky a zadat REVUE do výroby včas, abyste ji měli pod stromečkem. Pro ty, kteří se se Startovačem setkávají poprvé a pro ty, kteří se nás ptají, kde REVUE koupit, jsme sepsali přehledné info: 1. klikněte na https://www.startovac.cz/projekty/prozitkova-revue/ 2. prohlédněte si projekt - je tady video, popis a fotky (vlevo na stránce) a také seznam odměn za vaši podporu (vpravo na stránce) 3. vyberte si částku a/nebo odměnu za vaši podporu, která se vám líbí (vpravo na stránce. Startovač není klasický e-shop, takže nenakupujete, ale posíláte částku, kterou chcete produkt podpořit a za ní dostanete uvedenou odměnu). Foto odměn najdete v popisu projektu, níže na stránce vlevo. 4. klikněte u odměny na políčko “podpořit projekt” a postupujte podle pokynů (platba atd.) 5. těšte se na svou odměnu pod stromečkem Návod k přímé podpoře  - jak "knížku" získat a nastartovat Obrázek