Prožitková REVUE - crowfunding kampaň

Novinky - Prožitková REVUE

Pomoz na svět Prožitkové REVUE, ve které všechen čas patří jenom Tobě. Každý den pár řádků a zjistíš, co v Tobě dříme.

Knihy
Dokázaly jsme to. Jsme opravdu šťastné, že se nám podařilo vybrat cílovou částku a vděčné za vaši podporu - finanční i morální. Už zítra se vrhneme na organizační záležitosti, aby Prožitková REVUE a další odměny doputovaly včas pod váš stromeček! Dokázaly jsme to. Díky VÁM! Obrázek

Slova díků nejsou prázdná. Věřte nám, že během kampaně, která běžela celých 45 dní, jsme prožívaly různé fáze. Od euforie a radosti, přes plánování, zařizování, trochu shonu až po dočasnou paniku zpátky k radosti. A ve všech fázích nás vždycky povzbudily vaše komentáře, příspěvky nebo slova chvály. Ujišťovaly nás totiž v tom, že náš projekt a naše počínání mají smysl a někdy prostě "jen" potěšily a dodaly nám energii k dalším krokům.

Během kampaně jsme se toho taky hodně naučily a ověřily si známé pravdy. V bodech by výčet, byť neúplný, mohl vypadat asi takhle:
Důvěřuj své intuici.
Buď sám sebou.
Važ si svých blízkých.
Požádej o pomoc, přinejhorším zazní "ne" (ale většinou ne).
Pomoc často přijde odtud, odkud ji nejméně čekáš.
Pracuj pilně.
Nevzdávej se.
Věř.
Prožívej.
A směj se :-D.

Takže milí Startéři, ještě jednou ze srdce děkujeme za pomoc a podporu, bez vás by to prostě nešlo.

Přejeme krásné svátky, ale ještě před nimi od nás obdržíte svou objednanou zaslouženou odměnu.

Pokud byste měli zájem, můžete navštívit náš eshop, který spustíme každým dnem, na adrese www.moozy.cz. K dostání tady bude Prožitková REVUE, originální zápisníky, tašky a časem i další múzou políbené zboží.

Mějte se krásně!

Vaše Tereza&Jana

 

 

Blížíme se rychle k poslednímu dni - zbývá posledních pět dnů. Pokud nevybereme celou částku, projekt se neuskuteční a my Vám, bohužel, nebudeme moci poslat ani REVUE, ani další odměny pod stromeček. NECHCEME JI NECHAT USNOUT!!! Obrázek

Tři stateční Startéři byli na úplném začátku naší kampaně na Prožitkovou REVUE. Dnes už je vás sto pět! Moc si toho ceníme a děkujeme za tak obrovskou podporu. Vážíme si také průměrné vybrané částky, která je téměř 900 Kč. Prožitková REVUE má pořád naději, že půjde do tiskárny. Ale pořád to není jisté.   

Blížíme se rychle k poslednímu dni - zbývá posledních pět dnů. Pokud nevybereme celou částku, projekt se neuskuteční a my Vám, bohužel, nebudeme moci poslat ani REVUE, ani další odměny pod stromeček.  

Všichni potřebujeme někdy spát a dobrý spánek je pozitivní kvalita našeho života.V tuhle chvíli není ale pro Prožitkovou REVUE spánek ani potřebný, ani žádoucí. NECHCEME JI NECHAT USNOUT!!!  

Pomozte nám nenechat REVUE usnout a dejte vědět svým kamarádům a známým, že jste si ji nebo další odměny pořídili. Prosíme sdílejte informace o Prožitkové REVUE mezi své kamarády a známé, ať se nám podaří úspěšně dorazit do cíle.

https://www.startovac.cz/projekty/prozitkova-revue/

Děkujeme ze srdce za podporu

Tereza a Jana.

 

Připravily jsme pro vás novou odměnu. Zápisník Praha, na jehož obálce je pečlivě namíchaná směs symbolů našeho krásného hlavního města. Nová odměna a vyprodané Revue pro nedočkavé Obrázek

Milí Startéři, máme radost. Máme radost, protože jste nám pomohli překonat hranici 50% a naděje na vybrání celkové částky tak stále žije. A my v úspěch pevně věříme.

Jako důkaz jsme si pro vás připravily novou odměnu. Zápisník Praha, na jehož obálce je pečlivě namíchaná směs symbolů našeho krásného hlavního města. Praha je plná historického bohatství a pokladů. Můžete je hledat a nacházet ve městě a/nebo v sobě. Doufáme, že se vám zápisník bude líbit a bude se Vám hodit třeba jako dárek pro přátele z různých koutů světa. Ale nemusí putovat jen do zahraničí, symboly na obálce zobrazují velkou část české historie i současnosti. A to se nám na něm líbí. A Jana by mohla vyprávět, kolik symbolů ještě měla v zásobě, ale už se tam prostě nevešly.

Máme také radost, protože padesát kusů Prožitkové Revue za zvýhodněnou cenu se právě vyprodalo. Všem moc děkujeme!