Prostor pro tanečníky TSC MOON - crowfunding kampaň

Prostor pro tanečníky TSC MOON

Taneční a sportovní centrum Moon, které sídlí v Kladně hledá finanční prostředky na vybavení tanečního sálu.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Taneční a sportovní centrum Moon shání finanční prostředky na vybavení prostoru, kde by chtěli od září tančit děti i dospělí z okolí Kladna. Naše centrum bylo dříve jen pár skupin dětí, které chodí na zájmový kroužek. Postupem času jsme se rozrůstali a i z organizačních důvodů nebylo možné dosavadní prostor využívat. Nechtěli jsme, aby děti ztratili zájem ke sportu a hudbě, tak jsem se rozhodli založit spolek a nadále pro děti fungovat jako inspirace a motivace k volnočasovým aktivitám. Našli jsme prostor, který jsme zrekonstruovali, ale na vybavení tanečního sálu již nemáme finanční prostředky. Pro správné taneční prvky je důležité, aby jsme měli zrcadla, vyhovující podlahu a aparaturu, pro správná základ.

Proto také sháníme prostředky na taneční podlahu (baletizol), která dětem poskytne správný a zdraví pohyb na profesionální ploše. Také sháníme finance na zrcadla, ve kterých se účastníci lekcí uvidí a budou tak moci zdokonalovat své pohyby. A v neposlední řadě sháníme prostředky na reproduktory, které budou poskytovat kvalitní hudbu a nebudou tak tvořit nepříjemné prostředí pro zdraví dětí. 

Pokud chcete podpořit tanec a sport na Kladně, který je nejen pro děti a dospělé, ale také je přizpůsoběný jak sociálně znevýhodněným tak zdravontě znevýhodněným, tak to prosím udělejte. Poskytnete tak příjemné prostředí pro více než 150 lidí, kteří chtějí dělat něco pro sebe i své blízké.     

 

 

Naše odměny za vaši podporu 

 - Samolepka -

 

- Tričko - 

Co si o tomto projektu myslíte?