Proměny v čase - crowfunding kampaň

Proměny v čase

Dokumentární snímek, který zachycuje proměnu beskydského města Frenštátu p.R. v několika časových dekádách.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

,,PROMĚNY V ČASE“
Dokumentární snímek, který zachycuje proměnu beskydského města Frenštátu p.R. v několika časových dekádách. Od prvních zmínek o vzniku města, přes tradiční obživu obyvatelstva až po socialistickou proměnu velké části města. V dokumentu se objeví i kapitoly o významných spolcích a organizacích, které ovlivnily život mnoha lidem. Samozřejmě se mohou diváci těšit i na poutavé portréty slavných frenštátských rodáků a niterné příběhy pamětníků, kteří měli k městu své pouto. Dokument bude pojednávat o historické proměně města v kontrastu se současným stavem daných míst a nabídne nevšední pohledy na táž zákoutí Frenštátu kdysi a dnes. Nepůjde po povrchu a nabídne neznámé i znalému Frenštáčanovi.

Po vybrání cílové částky poputují veškeré finance pouze na dokončení tohoto dokumentárního filmu (materiály z placených archivů, zvukovou studiovou postprodukci a práva na použití audio a video stopy). U tohoto mého plánovaného dokumentárního filmu je odhadována stopáž okolo 60 minut. 

Pokud se vše podaří, můžete v místním kině v druhé polovině roku 2021 očekávat premiéru filmu, který v tak uceleném rozsahu dosud nevznikl a naše město si jej zaslouží.

Co si o tomto projektu myslíte?