Projekt Parabelum - NOVÉ CD+KLIP+TURNÉ s Krucipüsk | crowdfunding kampaň

Projekt Parabelum - NOVÉ CD+KLIP+TURNÉ s Krucipüsk

Pojďte do toho s námai!!! Staňte se patrony naší šílené rock and roll jízdy. Pomozte nám s naší cestou a o SHOW už se postaráme my!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

DREAMS COME TRUE?!
Tvl asyo, yá bych řek, že asyo! Když sme letos na Valníku dohráli náš, děštěm a krví smáčený gig a šli si dát konečně zasloužený pivo do bckstg, netušil sem, jaká že to taškařice se na nás chystá. S ručníkem přes hlavu, jazykem na vestě a pivem v ruce, sme si přátelsky pokynuli na pozdrav s kapelou KRUCIPÜSK, která se akorát chystala v bckstg na svůj set. Rozumíš voe, Hájíček, legenda, sem na tom vyrůstal neasi!?!
Když se pak chlapci nechali slyšet, že je náš konc moc bavil a že nás chtěj na podzim s sebou na šňůru, chvíli sem si nebyl jistej, esli sem kouřil moc a nebo málo :D Tvl a voni to mysleli vážně a MY vážně společně na podzim vyrazíme zdolávat divoké vody naší krásné země! 

No a protože chystáme ZBRUSU NOVÝ CD JUNKTOWN a vyrábíme NOVÝ VIDEOKLIP, tak je to turné prostě super! Jenže taková šňůra nejni věc úplně levná. Vydat CD a natočit klip, jakbysmet.No jo no, Rock and roll to neni prdel!

Chceme to ale všechno zvládnout, kola už jsou roztočený! A tak nás napadlo, že s Vaší ctěnou pomocí, za kterou nehodláme zůstat nic dlužný hele, by sme to všechno mohli víc vymazlit a vyšperkovat. Lepší booklet, barevnější klip, živelnější a šíleněnjší tour, víc krve, víc líčidel pro Kamilu! VÍC JUNKTOWN!!!

Buďte součástí (post-apo) party, která nám to všechno pomůže dotáhnout na max, tak jak to máme všichni rádi! Neděláme to jen pro sebe, ale i pro VÁS, protože hudba je tu pro všechny.

CD i KLIP jsou nasáklé rzí, prachem, sazemi a naftou. Vězte, že se vařily v kotlích s plutoniem v útrobách temného města JUNKTOWN. Byly potřísněny atomovým benzínem od váženého kněze Atomu a i samotný radioktivní vak, v němž je nosič zapečetěn rozhodně potěší jak malé, tak i velké posluchače. Dozajista pak i všechny bratry a sestry z temného města!

Atom!

 

Vylodění posádky ponorného škuneru PROJEKT PARABELUM na paluby polského zaoceánského monstr křižníku WOODSTOCK 2017

Vozidlo plně funkční a připravené na TOUR!

Posádka ponorného škuneru PROJEKT PARABELUM na palubě ledoborce VALNÍK

Pro TY, kdož nemají tušení o temném městě, z něhož jsme vyhřezli, je zde jedna malá ochutnávka ;) Hudební doprovod není zatím bohužel náš, avšak brzy se můžete těšit na NAŠE VIDEO s NAŠÍ MUZIKOU. Klip se bude jmenovat překvapivě JUNKTOWN a nám bylo ctí, být letos zloději hybných okének a okamžiků z nichž momentálně v našich nukleárních pecích, tavíme a kujeme nový VIDEOKLIP!

NAVŽDY OZAŘUJ!

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

Autor projektu

Projekt Parabelum - obrázek
  • projekt od Projekt Parabelum
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Podepsaná fotka kapely

Počet odměn není omezen

250 Kč

ZBRUSU NOVÉ CD Junktown

Naše NOVÉ CD JUNKTOWN jenž vyhřezlo v temném městě, je plné rzi, prachu a radiace. Vychází v Listopadu 2018! Potřísnit atomovým benzínem ho s námi mužete z kraje prasince!

Počet odměn není omezen

300 Kč

ZBRUSU NOVÉ CD Junktown, podepsané!

Počet odměn není omezen

700 Kč

Z BRUSU NOVÉ Merchandise triko + podepsané CD

Nový podepsaný cédo a nový triko? TO chceš!!!

Počet dostupných odměn: 7/10

2 000 Kč

Krvavá večeře s frontmanem

....jsou prostě večírky, na který se nezapomíná :D

Počet dostupných odměn: 1/1

5 000 Kč

Dobrodružný výlet s kapelou

Rádi Tě někdy vezmeme s sebou na náší post-apo show. Vstup do back stage a panák atomovýho benzínu je jasnej.

Počet dostupných odměn: 3/3