Projekt Milujeme výzvy - crowfunding kampaň

Projekt Milujeme výzvy

Hodláme v Česku vytvořit největší komunitu mladých lidí, kteří zlepšují sami sebe i naši společnost skrze výzvy. Pojďte nás podpořit do začátku.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kdo jsme a proč potřebujeme vaši pomoc?

Jsme poměrně mladý projekt plný mladých lidí. Fungujeme něco přes rok a aktuálně makáme na 3 věcech - FB skupina, komunitní výzvy a to nejzajímavější je náš online klub.

FB skupina:

Slouží k budování široké sítě lidí, kteří na sobě chtějí pracovat a posouvat se skrze výzvy. Aktivně tvoříme obsah do skupiny - otázky, tipy, soutěže, videa. Ve skupině je aktuálně skoro 250 členů.

Komunitní výzvy:

Živé akce v reálném světě, které slouží jako networking a zároveň máme možnost naplnit naše slova a společně se překonat v nějaké výzvě. Např.: Bosolysá, která měla letos na FB dosah 60,000+ bez jediné reklamy.

Online klub:

Náš nejlepší a nejdůležitější produkt, zároveň ten, který právě potřebuje podpořit nejvíce. Můžete si ho představit jako uzavřenou webovou platformu podobně jako netflix, kde si každý platí členství a za to má neomezený přístup k našim 5 sekcím - vše v jedné členské sekci.

1) Databáze výzev - každý měsíc přidáváme nový seznam výzev, které můžou výrazně zlepšit váš život pokud se do nich pustíte.

2) Soutěže - každý měsíc mají členové možnost soutěžit o knížky nebo jiné zajímavé ceny. Soutěže propojujeme právě s výzvami, abychom zvýšili motivaci členů.

3) Vzdělávací videa - každý měsíc přidáváme 1 nový vzdělávací trénink, který je sestaven z několika videolekcí, úkolů a pracovního materiálu.

4) Pohybové tréninky - každý týden vychází v online klubu 1 pohybový trénink. Kombinujeme různé sporty, poslední měsíce jsme měli například: skoky do vody, streetdance nebo třeba workout.

5) Mentoringy - 1 za měsíc se všichni společně potkáme online a diskutujeme na témata osobního rozvoje, sdělíme novinky v projektu a namotivujeme se!

Proč vybíráme peníze a co chceme změnit?

Náš klub vyzkoušelo už přes 30 lidí. Společně s nimi jsme měli možnost vyladit chyby a zlepšit co se dalo. Nicméně většina z nich odešla. Proč?

Nebylo to kvůli tomu, že by naše služba nebyla dostatečně dobrá, ale protože nezvládali pravidelně platit členství. Proč?

Celý náš projekt totiž cílí hlavně na teenagery. Těmto lidem totiž dokážeme nejvíce pomoct. Náš projekt jim může být inspirací, motivací a důvodem začít v životě směřovat správným směrem, místo fetování a poflakování se po venku. Tato cílová skupina má bohužel zároveň jednu velkou nevýhodu. Malé a nepravidelné příjmy.

Kdybychom náš projekt dělali jen kvůli zisku, asi bychom to už dávno zabalili. Přesto náš klub něco stojí a má pravidelné náklady - webové stránky, registrační systémy, odměny do soutěží, kameraman atd.

Naše vize je jasná. Stát se největším online klubem osobního rozvoje v Česku. Chceme, aby každý teenager měl možnost se do něj zaregistrovat bez ohledu na peníze.

A proto prosíme vás!

Vyberte si svoji odměnu. ❤️➡️

Všechny naše finační zdroje aktuálně plynou do provozu klubu a nezbývá na rozvoj, který je teď pro nás maximálně důležitý. Pokud se máme posunout dál, potřebujeme vaši pomoc!

______________________________________________________________________________________________________

Co se stane, pokud vybereme 40.000 Kč?

Tato částka je pro nás nejnižší milník. Pokud se nám to podaří, budeme moci veřejně otevřít náš online klub a každý teenager se tak může do online klubu registrovat ZDARMA.

Vybraná částka nám umožní na půl roku volně dýchat, protože zafinancuje půlroční provoz online klubu a my budeme moci dát všechny naše finanční prostředky na rozvoj.

Co je v plánu?

- Otevřeme online klub veřejně - ZDARMA

- Založíme neziskovou organizaci (Milujeme výzvy) a začneme pracovat na získávání dalších finančních prostředků

- Dáme plný focus na navázání spoluprací firmami. Z toho pak pro nás plynou nejen další finanční prostředky, ale i výhody pro naše členy (například odměny do soutěží nebo slevy na produkty vybraných firem)

- Kompletně předěláme sekci výzev, která bude ještě více provázána s odměnami.

- A samozřejmě splníme všechny závazky vůči vám!

Vyberte si prosím svoji odměnu. ❤️➡️

______________________________________________________________________________________________________

Co se stane, pokud vybereme 80.000 Kč?

S přehledem zafinancujeme roční provoz klubu, což nám umožní celý rok věnovat energii i finance do rozvoje.

- Všechny výše zmíněné kroky

- Nakoupení nového vybavení, především na natáčení = kvalitnější obsah v online klubu.

- Připravení reklamní kampaně, aby o nás každý slyšel!

Rozhodnutí je na vás. Pojďte společně s námi budovat největší komunitu mladých aktivních lidí v Česku.

Vyberte si prosím svoji odměnu ➡️

Děkujeme! ❤️

Co si o tomto projektu myslíte?