Profesionální hasič z Vysočiny točí další hit - crowfunding kampaň

Profesionální hasič z Vysočiny točí další hit

Hasič z Telče měl úspěch na internetu i v rádiích se svou vánoční písní. Chtěl by úspěch zopakovat a natočit další song včetně profi videoklipu.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj lidičky, jsem profesionální hasič z Telče a zároveň amatérský muzikant. Hraju na kytaru a klávesy a snažím se lidi dělat šťastnější svojí hudbou.

O letošních Vánocích jsem pustil do světa svůj první vánoční videoklip Nejhezčí svátky. Za necelý měsíc ho zhlédlo na kanálu YouTube neuvěřitelných 80 tisíc uživatelů a stal se velmi populární napříč celou republikou. Skladba zaujala nejenom uživatele serveru YouTube, ale i redaktory v tisku a hudební dramaturgy rádií, kteří song ihned zařadili do vánočního vysílání a přislíbili mi další možnou spolupráci. Tyto kladné ohlasy pro mě znamejí velké zadostiučinění po 8 letech mého hudebního snažení, kdy jsem působil v pelhřimovské rockové skupině, a povzbudili mě do další práce.

Díky projektu Startovač, bych chtěl zrealizovat mé další plány, a to nahrát ve studiu nový song a k němu natočit videoklip na profesionální úrovni. Tuto píseň bych chtěl nabídnout nejenom rádiím a televizím, ale hlavně svým věrným fanouškům, přátelům, rodině a lidem, kteří mě v mém hudebním snažení mnoho let podporují.

Děkuji Vám všem za vaši podporu

Jurič Pařil

YouTube kanál

Vánoční videoklip Nejhezčí svátky

 

Výstřižek článku z denního tisku:

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?