Probuzení parního obra, aneb začínáme od tendru - crowfunding kampaň

Novinky - Probuzení parního obra, aneb začínáme od tendru

Oživení 150-ti tunové parní lokomotivy z válečných let. První fáze je celková oprava tendru.

Technika

Jdeme do finále

Zbývá posledních 7 dnů, jenže chybí ještě 37%. Jdeme do finále Obrázek

Náš projekt jde do finále. Zbývá posledních 7 dnů na dotažení 37-mi %, aby byl projekt úspěšný a my tak mohli dostat vybrané peníze. Nepovede-li se, veškeré úsilí bylo marné. Doposud bylo vybráno 280 000,-kč a chybí tak ještě 160 tisícovek.

Proto prosíme všechny, kdo by mohli nějakou částkou pomoci, aby tak učinili a poslali dále jakoukoliv formou zprávu o tomto projektu.

Pro rychlejší způsob platby lze využít platbu kartou nebo PayPalem.

Na úspěchu, či neúspěchu tohoto projektu závisí další vývoj opravy nejen tendru, ale i celé lokomotivy. Úspěch, či neśpěch projektu jsou pro nás nejen peníze, ale také sonda ukazující na míru zájmu, či nezájem o historické parní lokomotivy. Úspěch projektu je tedy pro naši další činnost dosti důležitým momentem.    

Snad se to podaří a podpoříte tak i náš optimismus do další práce.

Díky všem.

 

Ing.Jiří Kotas a tým 555.0186

 

Společně jsme prolomili hranici 60%. Další meta dosažena Obrázek

Jak se říká s chutí do toho a půl je hotovo. Jenže, jak pravil klasik, myslím, že to byl Hurvínek, "my to potřebujem celý". Díky všem , kteří doposud přispěli jsme pokořili hranici 60-ti % z cílové částky projektu. To je super, ale do konce zbývá už jen 10 dnů. Myslíme, že by bylo škoda, kdyby se nám nepodařilo dotáhnout tu naši káru do cíle.Naděje umírá poslední a my budem následujícíh 10 dní žít v naději, že to klapne.

Všem , kdo nám již pomohli i těm , kdo nám ještě pomohou, moc děkueme.

Jiří Kotas a tým Němky 555.0186.

  

Projekt se díky Vám podařilo přiblížit 50-ti procentům naplnění. Děkujeme a jedeme dál. Blížíme s k hranici 50-ti % Obrázek

Náš projekt se daří pomalu, ale jistě plnit a již se blížíme hranici 50 %, což je skvělé. Děkujeme všem za příspěvky a podporu i jen šířením projektu. Do cíle je však ještě daleko. Chybí ještě 250 tisícovek. Věříme , že se najde dostatek Vás, kteří nám pomohou dotlačit tuto akci do vítězného konce.
Všem přeji do nového roku hlavně pevné zdraví a elán překonávat překážky.
Jiří Kotas a tým 555.0186