Probuďte k životu spící srdce, díky vám začne bít! - crowfunding kampaň

Probuďte k životu spící srdce, díky vám začne bít!

Peníze zde vybrané poslouží k zafinancování Administrativní části Vzniku nadačního fondu pro "sousedskou výpomoc" na Písecku. (Notář atd...)

Ostatní
Probuďte k životu spící srdce, díky vám začne bít!

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Srdce pro Písek – pomozte projektu, v němž Písečtí pomohou Píseckým!

 

Pomozte nám a my pomůžeme vám, ať nám všem bije srdce pro Písek a naše blízké!

Přejeme krásný den!

 

Startovač nám pomůže dotáhnout legislativní záležitosti.

Potřebujeme zaplatit notáře a náklady s tímto spojené.

Začínáme od nuly. 

Zatím Srdce pro Písek disponuje jen materiální pomocí (věcnými dary).

Na vše ostatní máme zatím svázané ruce.

Nemůžeme založit transparentní účet pro rychlou pomoc. 

Pokud se podaří vybrat více, než je cílová částka, finance se převedou na účet Sdce pro Písek, kde budou čekat na svou příležitost.

 

„Již delší dobu mě baví stmelování kolektivu a vážím si vzájemné mezilidské solidarity. Pořádala jsem burzy dětského oblečení, kde neprodané kousky mohly maminky věnovat Nemocnici Písek (pyžámka, tepláčky, trička… to, co nemocnice nevyužila předala posléze azylovému domu).

Dále jsem pořádala koncerty s výběrem vztupného na pomoc (rehabilitační pomůcky nemocným dětem)

Pořádala jsem srazy maminek, co se navzájem neznaly a mým prostřednictvím poznaly nové přátele,“ sděluje Tereza Kunešová, která se rozhodla sdílet své nadšení a vzájemnou pomoc s dalšími podobně založenými – především ženami.

„Pak přišlo období, kdy mě samotnou potkala těžká nemoc. Tímto děkuji všem, co to se mnou nevzdali a stáli při mně i v časech zlých. Je na čase tu pomoc s pozitivní energií a naději předávat dál,“ říká Tereza a pokračuje ve svém vyprávění.

 

„Na sklonku loňského roku jsem potkala nádhernou bytost, Petru Kurschovou, zakladatelku nadačního fondu Srdce pro Strakonice. Cesty se nám sešly díky její vánoční sbírce plyšáků. Nabídla jsem jí prostory k uskladnění a vznikla z toho samostatná sbírka pro Písek. Plyšoví chlupáči putovali do nemocnice, obvodním dětským praktikům. Díky této akci jsem se dostala znovu do dění, sama tomu říkám „do sedla“.

„To je to ono! Konečně způsob, jak to, co jsem dosud dělala, dostat pod vlajku jedné lodi, roztáhnout plachy a vyplout z rybníčku na moře," zamýšlí se Tereza. 

Dále již pod vlajkou Srdce proběhla sbírka pro Putimskou Minizoo.

Hotel u Kapličky věnoval nábytek do jednoho dětskémo pokojíčku a pomohli tak jedné skvělé mamince. Děkujeme

A spoutu drobných výpomocí s oblečením, několik PC pro maminky samoživitelky.  

Lidé chtějí a rádi pomůžou (viz startovač :-) )

Mnohdy je těžké najít tu správnou myšlenku…

 

Srdce pro Písek, díky tomu, že jde o regionální záležitost, hraje s otevřenými kartami. Vaše pomoc je opravdu a okamžitě vidět.

Lidé mají možnost pomoci lidem, které znají, svým sousedům, byť se zanjí třeba jen od vidění… z autobusu, či obchodu. Lidé navzájem uvidí, jak se jim díky jejich pomoci začne dařit lépe.

Konečný efekt uvidí na vlastní oči.

To je to nejvíc a nejlepší, co na pomoci druhým zahřeje.

Vědět a vidět, že to mělo smysl:-)

 

Bohužel díky výše zmíněnému zdravotnímu stavu a skutečnosti, že jsem samoživitelka dvou dětí, na notáře a s ním spojené výdaje z vlastního rodinného rozpočtu nemám.

Pro to se obracím na vás, s prosbou, podpořit rozkvět krásné myšlenky:-)

 

Pomozte ať může Písecké srdce začít na plno bít. Ono pak jednou může pomoci vám:-)

 

Za náš tým veliké díky!

 

„Již několik měsíců sleduji aktivity Petry Kurschové a její iniciativy Srdce pro Strakonice. Projektu, který skutečně otevírá srdce lidí, kteří rádi a nezištně pomáhají druhým v překonání nesnází, do nichž je přivedly různé životní okolnosti. Ta solidarita, jež sleduji ve Strakonicích a okolí je neskutečná. Když jsme si psali o tomto jejím projektu, říkal jsem si, že by bylo skvělé, kdyby se jej podařilo nastartovat a rozjet i v Písku. Myslím si, že jsou Písečtí podobně jako Strakoničtí podobného a tudíž dobrého srdce a jsem přesvědčen o tom, že dokážou druhému sousedovi – blízkému v nesnázích vždy pomoci. A neuteklo mnoho vody a najednou to tu je – SRDCE PRO PÍSEK! A světe div se, za jeho rozjezdem stojí má kamarádka, výborná zpěvačka místních metalových kapel, rockerka tělem i duší Tereza Kunešová. Musím říct, že jsem moc rád, že se této aktivity chopila a věřím, že vzhledem k tomu, co vše na své životní pouti již stačila zažít a prožít, má k této charitativní a bohulibé činnosti velmi blízko. Takříkajíc, ví oč běží, a to z přímé vlastní zkušenosti. Proto jí držím palce a věřím, že srdce pro Písek bude brzy bít v hrudích nás všech.“

Zbyněk Konvička

Hlavní myšlenka a směr

 

Pomozte ať může Písecké srdce začít na plno bít. Ono pak jednou může pomoci vám:-)

 

Za náš tým veliké díky!

 

Odměny: 

Nálepka:

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?