Pro šťastnější děti, žáby a brouky - crowfunding kampaň

Novinky - Pro šťastnější děti, žáby a brouky

Pomozte nám dotvořit přírodní "učebnu" pro děti z Nového Města na Moravě. Broukoviště, plazník, ptačí a netopýří budky budou dělat radost nejen jim.

Ostatní

Děkujeme!!!

...děkujeme všem, kdo přispěli na náš projekt přírodní učebny na Hrnečnici... Děkujeme!!! Obrázek

Projekt Pro šťastnější děti, žáby a brouky skončil k naší velké radosti úspěšně. Vybrali jsme potřebnou částku a můžeme se vrhnout do prací a realizace přírodní učebny Hrnečnice. Děkujeme všem, kdo přispěli i těm kdo pomáhali s propagací projektu. Máme radost a teď už hurá do práce!

 

Povedlo se!!!

Děkujeme... Povedlo se!!! Obrázek

Děkujeme všem, kdo přispěli nebo se podíleli na propagaci, šíření a sdílení naší kampaně. Jsme nadšeni jak náš "projekt"  zabodoval, že není třeba jen velkých grantů, že i v malé pospolitosti je síla a dají se udělat hezké věci. Díky!

Zároveň ještě neházíme flintu do žita neb kampaň ještě pokračuje! Takže kdo se chce ještě přidat, kdo má chuť se „zapojit“do dění na Hrnečnici, tak stále může!!!...a my budeme moc a moc rádi a vděčni, protože čím více vybereme, tím více se toho udělá :-)

 

 

...a možná i k novému začátku... Díky vám se blížíme k cíli... Obrázek

Vybraná částka se přiblížila potřebné částce, která je nezbytná pro dotvoření Hrnečnice... máme z toho ohromnou radost ... a my si říkáme, co když vybereme víc!?...což by nás samozřejmě velice potěšilo protože nápadů, kde peníze využít máme spoustu :-)

V rozpracovaných plánech máme třeba "Bezděčku"...což je lokalita v Novém Městě na Moravě za Billou...loučka s pár tůňkama, kde chceme také vytvořit přírodní učebnu, zajímavé místo, útočiště pro obojživelníky, ptáky...

Tak prosíme, neumdlévejte v podpoře, co se vybere navíc, použijeme tady!!!

Díky, že jste s námi! :-)