Startovač - financování projektů

Pro šťastnější děti, žáby a brouky - crowfunding kampaň

Novinky - Pro šťastnější děti, žáby a brouky

Pomozte nám dotvořit přírodní "učebnu" pro děti z Nového Města na Moravě. Broukoviště, plazník, ptačí a netopýří budky budou dělat radost nejen jim.

Ostatní
...a možná i k novému začátku... Díky vám se blížíme k cíli... Obrázek

Vybraná částka se přiblížila potřebné částce, která je nezbytná pro dotvoření Hrnečnice... máme z toho ohromnou radost ... a my si říkáme, co když vybereme víc!?...což by nás samozřejmě velice potěšilo protože nápadů, kde peníze využít máme spoustu :-)

V rozpracovaných plánech máme třeba "Bezděčku"...což je lokalita v Novém Městě na Moravě za Billou...loučka s pár tůňkama, kde chceme také vytvořit přírodní učebnu, zajímavé místo, útočiště pro obojživelníky, ptáky...

Tak prosíme, neumdlévejte v podpoře, co se vybere navíc, použijeme tady!!!

Díky, že jste s námi! :-)

...a my se opět přiblížili k našemu cíli... Další týden za námi... Obrázek

Je to nádherné....i tento týden se náš projekt přiblížil o další velký krok ke svému cíly! A to jen díky vám, kteří jste se rozhodli nás podpořit a přispět finanční částkou na rozšíření učebny. Děkujeme!!! 

Jsme nadšení!!!!

Máme radost z vybraných příspěvků... Jsme nadšení!!!! Obrázek

Máme obrovskou radost z rozjezdu našeho projektu zde na Startovači....a ještě větší radost máme z reakce vás, veřejnosti, lidí, známých, kteří neváhají a pomáhají sdílet, šířit informaci dál a finančně podpořit náš projekt....jsme nadšení  z příspěvků, které již přistály na našem startovacím účtu! Díky, díky, díky!!!...a doufáme, že získáme i zbylé dvě třetiny částky, ať se usmíváme nejen my, ale i žáby v tůních na Hrnečnici :-)