Pro jednoho jelena navíc - crowfunding kampaň

Pro jednoho jelena navíc

Divadelní představení o životě pytláků v Jizerských horách. Přijďte na premiéru 26.5. v Liberci nebo 1.6. v Brně!

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Není jelen jako jelen

Pro jednoho jelena navíc je divadelní inscenace na motivy publikace Miloslava Nevrlého Kniha o Jizerských horách. Zachycuje skutečné události, které se odehrály v okolí Desné a Jizerky a které pomalu upadají v zapomění. A přitom můžeme v jizerskohorských lesích stále najít němé svědky těchto napínavých příběhů - pomníčky hajných a pytláků.
Náš Jelen navíc je prostě romantický western z drsných, ale náherných českých hor. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči!

zkouska.jpg

K čemu použijeme vybrané peníze?

Chceme odvést dobrou práci, a to nejde bez dostatku financí. Zažádali jsme o dva granty, jeden nám vyšel. Taky se nám podařilo sehnat sponzora a něco málo jsme přidali z vlastní kapsy. Pořád by se nám ale ještě pár korun hodilo, abychom mohli kvalitu dotáhnout až na hranu našich možností!
Peníze od vás použijeme na dodělání dekorací a kostýmů, aby měly holky krásný sukýnky a kluci pěkný gatě. Můžete se odměnit třeba takovouto látkovou taškou.

taska_jelen.jpg

Přijďte se na nás podívat!

Poprvé se na nás můžete mrknout 26.5. v Malém divadle v Liberci, a potom chceme hrát inscenaci po celé republice, např. 28.5. v Českých Budějovicích a 1.6. v Brně. Hlavně ji však chceme nabídnout v regionu, kde se příběhy odehrávají.
Kdybyste měli o náš špíl velký zájem, můžeme zkusit domluvit reprízu přímo u vás!
Zatím nás můžete sledovat z fotek na facebookové stránce projektu:
https://www.facebook.com/Pro-jednoho-jelena-nav%C3%ADc-123417304730714/?fref=ts

kata.jpg


Tvůrčí tým

Režisér Adam i dramaturgyně Karolina jsou z JAMU v Brně. Také všichni herci a herečky - Mája, Natálka, Franta, Jáchym, Karel, Mark, Pavel a Štěpán jsou z JAMU v Brně. Ono i scénografka Káťa, technolog Vojta a produkční Stano jsou z JAMU v Brně. Jsme taková nadšená parta jamáků, která žije divadlem. Žijte s námi!

Co si o tomto projektu myslíte?