Jak přízrak komunismu vládne našemu světu - crowfunding kampaň

Jak přízrak komunismu vládne našemu světu

Odhalte s námi temnou sílu, která se nepozorovaně vplížila do našich životů. Podpořte vydání knižní série Jak přízrak komunismu vládne našemu světu.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Byť se komunistické režimy v mnoha zemích před desítkami let zhroutily, jejich duch ve společnosti přetrvává dodnes. Dokonce se začal rozšiřovat i do zemí, které komunismu úspěšně vzdorovaly. Dlouhou dobu nebylo na povrchu jeho působení zjevné, ale postupně se začal projevovat v celé řadě oblastí.

Postupné změny můžeme pozorovat například v instituci rodiny, ekonomice, politice, právu, v kultuře a umění, vzdělávání, médiích, environmentalismu, globalizačních ambicích, a je možné vysledovat jeho provázanost i se současným terorismem.

Pokřivené tendence ve společnosti mění nehmatatelnou morální a duchovní základnu společnosti, a nově vzniklé způsoby existence se začínají obracet proti lidem samotným. Mnozí lidé si nejsou vědomi konkrétních vazeb mezi vznikajícími problémy a jen cítí, jako by se svět ubíral špatným směrem. Problémy však vznikají právě kvůli nevědomému následování ducha komunismu, podílením se na jeho boji proti tradicím a pokračováním v ničení morálních hodnot společnosti, které započalo během dnes již zapomenutých komunistických hnutí.

Právě tento téměř nepostřehnutelný a postupný rozvrat se snaží zachytit série článků Jak přízrak komunismu vládne našemu světu. Rozpoznáním těchto vlivů můžeme lépe pochopit současnou situaci, vývoj historie a důvody, proč jsme se dnes dostali do tohoto bodu. A možná nám to pomůže nalézt lék na hromadící se katastrofy.

Jaká je tedy povaha komunismu? Co je jeho cílem? Proč považuje lidstvo za svého nepřítele a jak mu můžeme uniknout?

Zajímá vás, o čem je kniha Jak přízrak komunismu vládne našemu světu, na jejíž tištěné vydání právě probíhá tato sbírka? Nahlédněte do jejího obsahu, kde si zároveň v předmluvě můžete přečíst, o čem pojednává: https://1url.cz/gzf9j

Ukázka z knihy:

"KS Číny zahájila „válku proti všem“, aby vyrabovala pokročilou technologii ze Západu pomocí vlastenectví, rasových sentimentů, peněz a prestiže. Objem jejích krádeží je historicky bezprecedentní.  ... Díky své síle coby továrny světa, kterou si Čína vyvíjela po celá desetiletí, a potenciálu výzkumu a vývoje, který režim nashromáždil, je čínský režim skutečně schopen a ochoten vybudovat výrobní supervelmoc založenou na krádežích – a už to i dělá."  

Podpořte vydání „Přízraku“, a nejenže si zajistíte pohodlnou dvousvazkovou knižní či „e-bookovou“ verzi,  ale díky úspěšné sbírce se dostane tisíc výtisků také do knihoven po celé České republice.

Pokud budete ještě více štědří a na Startovači se povede vybrat mnohem více, než je cílová částka, investujeme tyto peníze na marketingové účely a možná i pro nahrávání audio knihy.

Sérii článků Jak přízrak komunismu vládne našemu světu sestavil redakční tým deníku The Epoch Times, z jehož dílny pochází také kniha Devět komentářů ke komunistické straně, která mapuje necenzurovanou historii KS Číny a zločiny, kterých se v Číně dopustila.

Tištěná kniha bude mít dva díly o celkovém počtu stran 700, formát A5, vazba paperback,vydání očekáváme v prosinci 2020

 

Co si o tomto projektu myslíte?