imageresize.jpeg

Jak přízrak komunismu vládne našemu světu Knihy

Odhalte s námi temnou sílu, která se nepozorovaně vplížila do našich životů. Podpořte vydání knižní série Jak přízrak komunismu vládne našemu světu.

Untitled_2.2.1.jpg

Vybráno242 202 Kč(135 %)

135 %
180 000 Kčpožadováno
215startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Byť se komunistické režimy v mnoha zemích před desítkami let zhroutily, jejich duch ve společnosti přetrvává dodnes. Dokonce se začal rozšiřovat i do zemí, které komunismu úspěšně vzdorovaly. Dlouhou dobu nebylo na povrchu jeho působení zjevné, ale postupně se začal projevovat v celé řadě oblastí.

Postupné změny můžeme pozorovat například v instituci rodiny, ekonomice, politice, právu, v kultuře a umění, vzdělávání, médiích, environmentalismu, globalizačních ambicích, a je možné vysledovat jeho provázanost i se současným terorismem.

Pokřivené tendence ve společnosti mění nehmatatelnou morální a duchovní základnu společnosti, a nově vzniklé způsoby existence se začínají obracet proti lidem samotným. Mnozí lidé si nejsou vědomi konkrétních vazeb mezi vznikajícími problémy a jen cítí, jako by se svět ubíral špatným směrem. Problémy však vznikají právě kvůli nevědomému následování ducha komunismu, podílením se na jeho boji proti tradicím a pokračováním v ničení morálních hodnot společnosti, které započalo během dnes již zapomenutých komunistických hnutí.

Právě tento téměř nepostřehnutelný a postupný rozvrat se snaží zachytit série článků Jak přízrak komunismu vládne našemu světu. Rozpoznáním těchto vlivů můžeme lépe pochopit současnou situaci, vývoj historie a důvody, proč jsme se dnes dostali do tohoto bodu. A možná nám to pomůže nalézt lék na hromadící se katastrofy.

Jaká je tedy povaha komunismu? Co je jeho cílem? Proč považuje lidstvo za svého nepřítele a jak mu můžeme uniknout?

Zajímá vás, o čem je kniha Jak přízrak komunismu vládne našemu světu, na jejíž tištěné vydání právě probíhá tato sbírka? Nahlédněte do jejího obsahu, kde si zároveň v předmluvě můžete přečíst, o čem pojednává: https://1url.cz/gzf9j

Ukázka z knihy:

"KS Číny zahájila „válku proti všem“, aby vyrabovala pokročilou technologii ze Západu pomocí vlastenectví, rasových sentimentů, peněz a prestiže. Objem jejích krádeží je historicky bezprecedentní.  ... Díky své síle coby továrny světa, kterou si Čína vyvíjela po celá desetiletí, a potenciálu výzkumu a vývoje, který režim nashromáždil, je čínský režim skutečně schopen a ochoten vybudovat výrobní supervelmoc založenou na krádežích – a už to i dělá."  

Podpořte vydání „Přízraku“, a nejenže si zajistíte pohodlnou dvousvazkovou knižní či „e-bookovou“ verzi,  ale díky úspěšné sbírce se dostane tisíc výtisků také do knihoven po celé České republice.

Pokud budete ještě více štědří a na Startovači se povede vybrat mnohem více, než je cílová částka, investujeme tyto peníze na marketingové účely a možná i pro nahrávání audio knihy.

Sérii článků Jak přízrak komunismu vládne našemu světu sestavil redakční tým deníku The Epoch Times, z jehož dílny pochází také kniha Devět komentářů ke komunistické straně, která mapuje necenzurovanou historii KS Číny a zločiny, kterých se v Číně dopustila.

Tištěná kniha bude mít dva díly o celkovém počtu stran 700, formát A5, vazba paperback,vydání očekáváme v prosinci 2020

 

Vybráno242 202 Kč(135 %)

135 %
180 000 Kčpožadováno
215startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuEpoch Times Česko

Odměny

100 KčRád/a podpořím vydání knihy

Knížku nechci, děkuji, ale rád/a podpořím její vydání. Částku můžete libovolně navýšit v dalším kroku.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

200 KčE-book Jak přízrak komunismu vládne našemu světu

Ať už chcete šetřit lesy, nebo Vám to tak více vyhovuje, elektronickou verzi knihy Vám zašleme e-mailem nejpozději do konce roku.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčRád/a podpořím vydání knihy a chci dárek

Knížku nechcete, rád/a podpoříte její vydání, ale chtěl/a byste alespoň malý dárek? Pak pro Vás máme nabídku, stačí si vybrat jeden z těchto dárků: - odznak „Řádu bojovníka proti komunismu“ - odznak # KOMUNISMUS PATŘÍ ZA MŘÍŽE - tašku # KOMUNISMUS PATŘÍ ZA MŘÍŽE - roušku s nápisem # KOMUNISMUS PATŘÍ ZA MŘÍŽE Náhledy odměn najdete na našem facebookovém profilu. Vyberte si, která se Vám nejvíce líbí . Svou volbu můžete napsat přímo do komentáře, anebo si detaily upřesníme emailem. Odměnu Vám předáme osobně v Praze, anebo zašleme poštou.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

400 KčTištěná kniha "Přízrak"

Tištěná kniha „Jak přízrak komunismu vládne našemu světu“ Tištěné knižní vydání za zvýhodněnou cenu Vám předáme osobně v Praze, anebo zašleme poštou. Při osobním vyzvednutí od nás dostanete navíc odznak „Řádu bojovníka proti komunismu“. Místo předání si upřesníme e-mailem.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

600 Kč"Přízrak" + Devět komentářů

Tištěná kniha Jak přízrak komunismu vládne našemu světu spolu s tištěnou knihou Devět komentářů ke komunistické straně. Tento balíček je určen pro ty, kteří se chtějí dozvědět víc nejen o vlivu komunismu v západním světě, ale také o vzniku Komunistické strany Číny a jejích největších zločinech v průběhu posledních 70 let čínské historie. Díky „Devíti komentářům“ vzniklo hnutí Tuidang.org, s jehož pomocí vystoupilo z KS Číny a jejích přidružených organizací již přes 360 milionů Číňanů.

Počet dostupných odměn: 72/100

Odměna nedostupná

600 KčTištěná kniha "Přízrak" + e-book

Ideální kombinace pro čtenáře, který chce mít knihu v knihovně a zároveň ji pohodlně číst na cestách. Odměnu Vám předáme osobně v Praze, anebo knihu zašleme poštou. Při osobním vyzvednutí od nás dostanete navíc odznak „Řádu bojovníka proti komunismu“. Místo předání si upřesníme e-mailem.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

690 KčTištěná kniha "Přízrak" + předplatné

Tištěná kniha „Jak přízrak komunismu vládne našemu světu“ + on-line předplatné The Epoch Times. K tištěné knize dostanete tříměsíční on-line předplatné anglické verze novin The Epoch Times, což je nejrychleji rostoucí nezávislé zpravodajské médium v Americe. Přízrak komunismu pevně svírá ve svých drápech mnohé americké mediální giganty. Redakce The Epoch Times je však neoblomná a ve svém zpravodajství se drží principů pravdy a tradice, bez vnějších zásahů. Přirozeně si tím deník získává čím dál širší oblibu čtenářů. Web: www.theepochtimes.com

Počet dostupných odměn: 14/15

Odměna nedostupná

700 KčTištěná kniha "Přízrak" + čajík z Tchaj-wanu

Rádi si ke čtení připravíte konvičku dobrého čaje? Ke knižnímu vydání „Přízraku“ Vám přibalíme 30 g lehce fermentovaného oolongu „Qing Xiang“ nebo černého (resp. červeného) čaje „Hong Cha“, který věnovali Bratři v čaji.Web: https://bratrivcaji.cz/ Formosa (Tchaj-wan) je nádherný ostrov se skvělými lidmi, jenž uchovává poklady tradiční čínské kultury, které na pevnině Komunistická strana Číny programově ničí již od svého nástupu k moci... V tamních vysokých horách zahalených mlhou se pěstují jedny z nejlepších čajů světa... Odměnu Vám předáme osobně v Praze, anebo knihu zašleme poštou.

Počet dostupných odměn: 0/9

Odměna nedostupná

750 KčTištěná kniha "Přízrak" 2x

Tištěné knižní vydání za zvýhodněnou cenu i pro známé nebo rodinu. Odměnu Vám předáme osobně v Praze, anebo knihu zašleme poštou. Při osobním vyzvednutí od nás dostanete navíc odznak „Řádu bojovníka proti komunismu“. Místo předání si upřesníme e-mailem.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

950 KčA ještě dvakrát víc

Tištěná kniha „Jak přízrak komunismu vládne našemu světu“ 2x + kniha „Devět komentářů“ 2x Tento balíček je určen pro ty, kteří se chtějí dozvědět víc nejen o vlivu komunismu v západním světě, ale také o vzniku Komunistické strany Číny a jejích největších zločinech v průběhu posledních 70 let čínské historie, a navíc chtějí stejně obdarovat někoho ze svých přátel či známých. Odměnu Vám předáme osobně v Praze, anebo knihu zašleme poštou. Při osobním vyzvednutí od nás dostanete navíc odznak „Řádu bojovníka proti komunismu“. Místo předání si upřesníme e-mailem.

Počet dostupných odměn: 33/50

Odměna nedostupná

5 000 KčSTOP KOMUNISMU

Pro bojovníky proti komunismu, kteří chtějí šířit informace o zlé povaze komunismu, a o tom, jak stále ovlivňuje náš svět, jsme připravili balíček, který obsahuje: 5x tištěnou knihu „Jak přízrak komunismu vládne našemu světu“ 3x knihu „Devět komentářů ke komunistické straně“ 1x e-book „Jak přízrak komunismu vládne našemu světu“ 1x autorský plakát Bojovníka proti komunismu (formát A3) 1x odznak „Řádu bojovníka proti komunismu“ 1x odznak # KOMUNISMUS PATŘÍ ZA MŘÍŽE 1x taška # KOMUNISMUS PATŘÍ ZA MŘÍŽE

Počet dostupných odměn: 10/20

Odměna nedostupná

10 000 KčJSEM PRO ABSOLUTNÍ ZÁKAZ KOMUNISMU

Pro ty, kteří chtějí aby tato kniha určitě vyšla a navíc chtějí sami šířit informace o zlé povaze komunismu a o tom, jak stále ovlivňuje náš svět, jsme připravili balíček, který obsahuje: 5x tištěnou knihu „Přízrak“ 5x knihu „Devět komentářů“ 1x e-book „Přízrak“ 1x plakát Bojovníka proti komunismu ( A3) 1x odznak „Řádu bojovníka proti komunismu“ 5x odznak # KOMUNISMUS PATŘÍ ZA MŘÍŽE 2x tašku # KOMUNISMUS PATŘÍ ZA MŘÍŽE 5x roušku s nápisem # KOMUNISMUS PATŘÍ ZA MŘÍŽE

Počet dostupných odměn: 5/10

Odměna nedostupná