Přírodní vlasová kosmetika pro CGM - crowfunding kampaň

Novinky - Přírodní vlasová kosmetika pro CGM

Speciální péče o vlnité a kudrnaté vlasy - to je CGM - Curly Girl Method. Podpořte exkluzivní řadu vlasové kosmetiky vhodné pro CGM právě teď!

Ostatní
Abych trochu osvěžila nabídku odměn, přidala jsem hydroláty, které využijete nejen na vlasy, ale i na Vaši pleť a pokožku. Obzvlášť v létě se víc než hodí na osvěžení kdykoliv a kdekoliv! Nová odměna - HYDROLÁTY! Obrázek

Destilační kolonu jsem si chtěla pořídit už pár let. Pořád to ale nebylo tak ,,akutní", abych byla ochotna za to vydat takový větší obnos peněz. Až teď, díky CGM projektu jsem se odhodlala do toho jít a destilační přístroj pořídila. 

Hydroláty využívám i ve své kosmetice, ale teď je mohu nabídnout i v čisté formě přímo Vám. 

Zatím se s přístrojem seznamujeme, ale studuju a čtu každý den, pomalu i v noci, abych udělala vše správně a mohla Vám nabídnout kvalitní výrobky. 

Zatím přidávám základní tři druhy - mátový, meduňkový a kopřivový hydrolát. Podrobnější popis si přečtěte přímo u odměn. 

Děkuji za podporu, mám z projektu radost a už teď se těším na výrobu, balení a rozesílání Vašich odměn :) 

Protože jsem si špatně spočítala cenu odměny KOMPLETNÍ STYLING - gel, aktivátor, pěna, všichni, kdo ji zakoupí ode mě dostanou Mýdlo s humánním hedvábím v hodnotě 120 Kč zdarma. Dárek ke kompletnímu stylingu Obrázek

I tesař se někdy utne a já jsem se utla v ceně jedné odměny. Sice jsem na to byla upozorněna brzo, ale protože už si několik z Vás tuto odměnu zakoupilo, není možné ji teď upravit. Proto úplně všichni, kdo si koupí odměnu KOMPLETNÍ STYLING, ode mě dostanou jako dárek voňavé Mýdlo s humánním hedvábím v hodnotě 120 Kč zdarma. 

Děkuji za pochopení a jdu vyrábět mýdla :) :D