Small_1 -Thumbnail-03.jpg

Moje srdce bije pro papír Ostatní

Podpoř printintin, nový papírenský e-shop, a pomoz nám dokázat, že papír není mrtvý!

Moje srdce bije pro papír

Vybráno120 897 Kč(127 %)

127 %
95 000 Kčpožadováno
143startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

EDIT: Rády bychom zdůraznily, že touto crowdfundingovou kampaní se snažíme vybrat dostatek prostředků na spuštění e-shopu printintin.cz. Částky, které vidíte zde napravo, nejsou ceny našich produktů, ale výše příspěvků, kterými nás můžete podpořit, pokud v našem projektu vidíte potenciál a chtěli byste nám pomoci, aby vznikl. Jako poděkování za to obdržíte jednu z našich odměn. Děkujeme všem za podporu!

IMG_5447.jpg

Podpoř printintin, nový papírenský e-shop, a pomoz nám dokázat, že papír není mrtvý!

Printintin je projekt, který se stvořil v hlavě papírenských závisláků - Martiny, Aničky a Kačky. Odmalička milujeme papírnictví a objevování nových papírenských produktů. Šťastná náhoda nás svedla dohromady při studiu Multimédií v ekonomické praxi, kde jsme narazily na tuhle společnou závislost. Zároveň jsme ale zjistily, že všechny sdílíme jeden problém - a to najít hezké a kvalitní produkty, které by byly u nás dostupné a nestály víc, než si jako studenti můžeme dovolit. Většinou to končilo tím, že jsme si produkty složitě objednávaly přes internet ze zahraničí nebo je do ciziny jezdily kupovat.

Když jsme se pak rozhodovaly, na jaké téma vytvořit náš závěrečný projekt, napadlo nás – proč to samy nezkusit? Naše vášeň pro grafiku a typografii, záliba v letteringu a znalost potřebných programů nám dodaly odvahu k tomu, abychom se pokusily splnit si náš sen a založit printintin - malé online papírnictví s hezkými, kvalitními a zároveň dostupnými produkty, které samy navrhujeme.

+ proces 1.jpg

Náš proces

Veškeré naše designy jsou kresleny ručně a pro účely tisku následně digitalizovány. Dáváme si záležet, aby každý krok našeho procesu byl dělán s láskou a maximální pečlivostí. Věnujeme se všem detailům, od navrhování našich designů, přes vybírání správných materiálů a přemýšlení nad funkčností, až po vysokou kvalitu výroby, balení i distribuce.

Snažíme se vytvářet produkty, které by vám byly společníkem v každodenním životě, se kterými bude zábava pracovat a které poskytnou maximální oporu při jakékoli tvořivé činnosti.

+ IMG_5664.jpg

Sešit sem, sešit tam, sešit, kam se podívám!

Největší problém jsme měly s nalezením toho perfektního sešitu, který by splňoval všechny naše požadavky - byl akorát velký, s dobrou tvrdostí a kvalitou papíru a taky alespoň nějak pěkně vypadal. Byla to pořádná detektivní práce nějaký najít! Tak jsme si řekly, že si ho vyrobíme samy. A tak se stal sešit naším prvním produktem. Budeme pro vás mít na výběr sešity různých formátů a to i těch netradičních, s různým obsahem (široké a tenké linky, čtverečky, tečky, prázdné stránky), s různou gramáží a barvou papíru a k tomu navíc si budete moci vybrat jeden z našich designů, který se vám bude nejvíce líbit

+ IMG_9046.jpg

Proč bych měl mít printintin?

Naším hlavním cílem je vytvořit papírnictví, které svými produkty dělá dennodenně radost, protože věříme, že když se člověk obklopí hezkými věcmi, vykouzlí mu to úsměv na tváři i v tom nejchmurnějším dni. A proto, až se příště při nudné hodině matematiky nebo na ranním meetingu podíváte na stůl, bude ten den zas o něco lepší - a to i když bude pondělí!

IMG_5632.jpg


Proč potřebujeme podpořit?

Sešity, které jste viděli na videu, jsou pouze prvním prototypem, který se připravoval přes 3 měsíce. Do výroby prvních sešitů jsme daly veškeré naše úsilí, kreativní myšlení i úspory ze studentských brigád. Na to, abychom mohly rozjet online prodej nynějších sešitů a poskytnout i jiné produkty, to ovšem nestačí. A právě proto potřebujeme Vaši pomoc.

Sešity jsou už připraveny k tisku, ale k dokončení jejich výroby nám chybí taková “drobnost” v podobě financí. Připravily jsme proto pro Vás 14 pečlivě vybraných odměn, aby si každý mohl zvolit tu svoji a pomoci nám tak převést náš projekt do reality.

Budeme nekonečně vděčné za jakýkoliv příspěvek, sdílení i podporu.

Odměny-01.png

7(retus).jpg

Jak vypadají odměny?

Máme pro Vás na výběr řadu menších i větších odměn. Začínáme drobným příspěvkem pro zlepšení karmy nebo digitálním downloadem obrázku, který si můžete vytisknout a dát třeba do rámečku. Dále si můžete vybrat nejrůznější balíčky sešitů. Exkluzivně nabízíme i možnost objednat si sešity na míru pro celou rodinu, partu kamarádů nebo firmu. A protože máme zkušenosti s grafikou, focením, natáčením, ale i malováním, stavěním nábytku nebo broušením parket, jsme schopny Vám pomoci s jakýmkoliv projektem.

Pokud byste se chtěli podívat na typy sešitů, které na Vás v odměnách čekají, na konci tohoto textu najdete tabulku, která Vám poskytne podrobné informace.

Zasílání odměn do zahraničí (a na Slovensko) je u málo objemných odměn možné, ale prosíme, kontaktujte nás, je třeba se domluvit na předání nebo na příplatku k vašemu příspěvku na poštovné (100-200 Kč podle hmotnosti).

projekty2.jpg

sqVk3R-nQ1Ia8YiGuCiCjvw.png

Stretch goals

Jako třešničku na dortu pro Vás máme přichystány tzv. stretch goals - to jsou dárky navíc k odměnám v případě, že se nám podaří vybrat více, než je naše původní cílová částka. Tyto extra dárky se budou týkat pouze odměn 4-10. Pokud například vybereme částku 105 000 Kč, všichni, co nám už předtím přispěli minimálně částkou 300 Kč, získají navíc ještě dárek v podobě perzonalizovaných malovaných záložek se svým jménem. Pokud částka přesáhne 120 000 Kč, můžete se k tomu těšit na krásnou sadu samolepek a u částky 150 000 Kč máme pro Vás do třetice všeho dobrého připravenou sadu tří kusů malovaných přáníček. Je to takové první malé nahlédnutí na produkty, které pro Vás chystáme do budoucna.

+ IMG_5622.jpg

Budoucnost

S printintinem začínáme zlehka, ale už teď máme v hlavě plno netrpělivě poskakujících nápadů. Sešity jsou prvním produktem, ale časem bychom chtěly nabídnout další papírenské potřeby - přáníčka, obálky, balící papíry, záložky, plakáty, notýsky, desky, ale i diáře, journály či plánovače. Do budoucna plánujeme i malé doplňky, jako penály, taštičky, obaly na telefony a notebooky či knížky.

Našim největším snem je otevřít si svůj vlastní ateliér, kde bychom společně pracovaly, brainstormingovaly nad produkty a zároveň je zde i prototypovaly. Schůzky v kavárnách nás v tomhle trochu omezují. Ateliér bychom zároveň využily jako odběrné místo nebo i jako prostředí pro připravované workshopy a ukázky produktů.

Kde nás najít

Pokud byste měli jakýkoli dotaz nebo chtěli sledovat, co vše pro Vás chystáme, můžete nás najít na Facebooku, Instagramu a na webu, který bude brzy spuštěn.

Facebook - www.facebook.com/printintincz
Web - www.printintin.cz (stránky se připravují)
Instagram - www.instagram.com/printintin.cz

Pomozte nám dokázat, že papír není mrtvý a lidé, co milují papírenské výrobky stále existují.

Děkujeme vám všem za pomoc a podporu!
M&A&K

(Martina, Anička, Kačka)

Polaroid hlavni uvodka 2.jpg

Chtěly bychom poděkovat lidem, bez kterých by tento projekt a kampaň vůbec nevznikly. Děkujeme Grafické a multimediální laboratoři za veškerou podporu a podnětné rady, tiskárně AMU, a to především Máje, která se hravě vypořádala s naším složitým zadáním, Lili, bez které by projekt ani nevznikl, Sashe, která si prošla nekonečným mačkáním spouště při stop-motionu, Jarovi za pomoc při nahrávání voice-overu, Maje Khabirové za profesionální rady a tipy a především našim blízkým kamarádům a rodině, kteří nám drželi palce už od začátku a byli nám nesmírnou oporou při nekonečných konzultacích a zpětné vazbě.

+ IMG_8718.jpg

Jaké přesně sešity mám v odměnách?

tabulka.jpgIMG_5489.jpg

 

Vybráno120 897 Kč(127 %)

127 %
95 000 Kčpožadováno
143startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuprintintin

Odměny

100 KčMalá radost

Projekt zní zajímavě, ale bohužel nemůžu moc utrácet. Tak vám přidám alespoň stokorunu a dostanu pro radost sadu obrázků, které si můžu dát na plochu počítače/mobilu nebo vytisknout do rámečku.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

200 KčSešit do kapsy

Líbí se mi váš projekt a chtěl/a bych mít jeden z vašich sešitů, proto vám přispěji 200 korun a za to dostanu malý sešit A6 s motivem kampaně a placku printintin. Poštovné po ČR mám k tomu zdarma.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčDokonalá (sponková) dvojka

Jsem fanoušek malých sešitů, proto si beru jeden menší A6, který můžu nosit všude s sebou a jeden univerzální ve formátu A5. K nim dostanu ještě placku a poštovné po ČR zdarma.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčTaška na sešity

Moc se mi líbí vaše sešitová taška s mottem ‘Moje srdce bije pro papír’, ale nedosáhnu na odměnu, která ji obsahuje. Proto si vybírám jako odměnu tašku samotnou a svatosvatě slibuji, že ji časem celou naplním sešity. K tomu dostanu ještě placku a poštovné po ČR zdarma.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

350 KčDokonalá (kroužková) dvojka

Jsem fanoušek malých sešitů, ale raději mám kroužkovou vazbu, proto si beru jeden menší kroužkový A6, který můžu nosit všude s sebou a jeden univerzální kroužkový ve formátu A5. K nim dostanu ještě placku a poštovné po ČR zdarma.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

450 KčZlatá trojka (limitovaná cena)

Jsem mezi prvními, kdo chce podpořit váš papírenský projekt. Proto dostanu hříšnou trojku sešitů (A6,A5,A4) za zvýhodněnou cenu, placku a poštovné po ČR zdarma.

Počet dostupných odměn: 0/20

Odměna nedostupná

550 KčZlatá trojka

Nestihl/a jsem slevy, ale i tak mám zlatou trojku sešitů (A6,A5,A4) s poštovným po ČR zdarma.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

750 KčFantastická čtyřka

Tenhle projekt mě nadchnul! Chci vyzkoušet sešity různých formátu i vazeb. Přispěju 750 kč a za to dostanu sešity A6, A5, A4 ve sponkové vazbě a sešit A5 v kroužkové vazbě. A navíc k tomu ještě placku a poštovné po ČR zdarma.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčMalý papírenský závislák

Pokud jde o papírnické věci, jsem tak trochu závislák. Potřebuju se vybavit na další školní/pracovní období, a proto přispěji 1000kč a za to dostanu sešit A6, 2x sešit A5, 2x sešit A4, tužku, gumu, pravítko a placku. K tomu všemu mám poštovné po ČR zdarma.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 750 KčVe dvou se to lépe táhne

Vím o někom, kdo je stejný papírenský závislák jako já a vaše sešity by mu udělaly radost. Vezmu tedy předchozí odměnu výhodněji ve dvojité sadě a rozdělíme se. Poštovné po ČR zdarma je samozřejmostí. (2x sešit A6, 4x sešit A5, 4x sešit A4 a ještě navíc 2 tužky, 2 gumy a 2 pravítka)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 500 KčTaška plná sešitů

Sešity se mi líbí tolik, že se o ně chci podělit s celou svojí rodinou a přáteli. Proto beru exkluzivní sadu všech 9 sešitů se všemi designy, které jsou tu k dostání (1xA6, 4xA5, 3xA4, čvercový sešit a blok A5). Sešity si odnesu v tašce s ručně psaným sloganem "Moje srdce bije pro papír". K tomu všemu ještě dostanu placku a poštovné po ČR zdarma.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 KčVelký papírenský závislák

Ujíždím na všech papírenských věcech a tenhle projekt jsem si zamiloval/a. Chci ho pořádně podpořit, aby měl šanci uspět. Za to dostanu opravdu nadupanou papírenskou odměnu - sadu sešitů (1xA6, 2xA5, 2xA4), 2 tužky, gumu, pravítko a k tomu ještě speciální blok s to-do listem, penál, tašku, tričko, hrníček s ručně psaným sloganem "Moje srdce bije pro papír" a obrázek se sloganem ke stažení. Celé si to navíc budu nosit v ručně nadepsaným kufříku od holek z printintinu. A samozřejmě dostanu i placku a poštovné po ČR zdarma.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

10 000 KčSešity na míru

Chtěl/a bych pěkné sešity vyrobené na míru speciálně pro mě/pro moji firmu/projekt/kamarády. Dostanu od vás sadu třiceti sešitů ve formátu A5 s jedinečným designem, který budu moci kdykoliv znovu použít. Poštovné po ČR zdarma se rozumí samo sebou.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

20 000 KčSplním si svá přání

Líbí se mi, co děláte, potřebuji pomoci s grafikou/ focením/ videem/ úklidem/ malováním/ stěhováním. A proto si u vás objednávám 80hodin vaší práce a těším se na spolupráci!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

30 000 KčPapírenský anděl

Velmi mě zaujal váš projekt, ale nepotřebuji žádné odměny. Stanu se partnerem projektu a moje logo/jméno bude napořád uvedeno na webových stránkách printintinu. Hodně štěstí!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná