PRINCIPLES | módní doplňky, které je radost nosit - crowfunding kampaň

Novinky - PRINCIPLES | módní doplňky, které je radost nosit

Pomozte nám prosím vdechnout život české módní značce Principles. Chtěli bychom, aby se její název stal synonymem pro kvalitu, pestrost a nápaditost.

Ostatní
Milí přátelé,

třetina kampaně uběhla jako voda a my cítíme milou povinnost dát Vám vědět, jak se díky Vám našemu projektu daří. V první řadě bychom Vám všem chtěli poděkovat za podporu. Máme z ní obrovskou radost a moc si jí vážíme.

K dnešnímu dni jsme na neuvěřitelných 58% cílové částky. Jsme plni nadějí a dobré nálady, ale dobře víme, že na přílišnou radost je ještě brzy. Nemáme totiž ještě zdaleka vyhráno. Aby byla kampaň úspěšná, potřebujeme se vyškrábat až na cílových 100%, jinak se celá vybraná částka vrátí dárcům. Chtěli bychom Vás proto pěkně poprosit, zda byste naši kampaň nesdíleli na Vašich sociálních sítích a nešířili o ní dále povědomí.

A co je jinak nového? Každým dnem čekáme zásilku se štítky, které nesou naše logo a další nutné náležitosti a budou našité na všech našich produktech. Přijde jich rovnou 2 000 kusů! Jednak je takové množství u dodávek tohoto druhu běžné a jednak se do toho hodláme opravdu opřít. :-) Je to pro nás svým způsobem i takový závazek. Nemůžeme se dočkat, až budeme potřebovat dalších 2 000 kusů.

Přejeme Vám to nejlepší do nového týdne a těšíme se, až Vám zašleme odměny, které jste si u nás vybrali.

JEŠTĚ JEDNOU DÍKY.

Mějte se úžasně! :-)

Kája a David