PRINCIPLES | módní doplňky, které je radost nosit - crowfunding kampaň

PRINCIPLES | módní doplňky, které je radost nosit

Pomozte nám prosím vdechnout život české módní značce Principles. Chtěli bychom, aby se její název stal synonymem pro kvalitu, pestrost a nápaditost.

Ostatní
PRINCIPLES | módní doplňky, které je radost nosit

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Rádi dobře vypadáte, když jdete na ples, na rande nebo prostě jen tak ven?

Chybí Vašemu outfitu taková ta pomyslná třešnička na dortu?

Hledáte snad perfektní dárek pro svou drahou polovičku?

A nezasloužil by si náhodou i Váš tablet nebo laptop něco, co mu bude opravdu slušet?

 

Pokud alespoň jedna Vaše odpověď zní ano, čtěte směle dále, našli jste totiž, co jste hledali.

PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVOU ČESKOU MÓDNÍ ZNAČKU

 

Když se něco dělá, má se to dělat pořádně.

Když se něco vyrábí, má se to vyrábět z kvalitních materiálů.

Když si někdo něco koupí nebo něco dostane, má mu to udělat radost.

A když někomu jde práce od ruky, měl by něco udělat také pro to, aby se dařilo i někomu dalšímu.

To je jen několik z mnoha principů, kterých se při naší práci snažíme držet. Není tomu tedy náhodou, že jsme pro naši značku zvolili právě název Principles. V našich produktech se snoubí tradiční ruční výroba, kvalitní materiály, pestrost látek a originální design. Současně s tím bychom chtěli dělat i něco dobrého pro ostatní.

Co všechno si u nás budou moct zákazníci koupit? 

Pracujeme jen a pouze s pečlivě vybranými a kvalitními materiály. Naše nabídka se sestává z produktů ze 100% hedvábí a 100% bavlny, aby už jen dotyk stál za to. 

Do šatníku každého muže již několik století patří motýlek. Budeme nabízet jak motýlky vázací, tak motýlky předvázané pro ty, kteří s oblékáním nechtějí trávit příliš velké množství času. Předvázaného motýlka na sobě budete mít raz dva a můžete vyrazit. Dobře udělá ten, kdo zkombinuje motýlka nebo kravatu ještě se slušivým kapesníčkem od Principles.

Ne každý si rád láme hlavu s výběrem té správné kombinace, proto pro Vás máme připravené sady, ve kterých jsou zastoupené jak látky stejného vzoru, tak látky vzorů podobných, které k sobě prostě jen dobře padnou.

Pánské outfity do společnosti, do práce nebo jen tak na ven doplníme výběrem kravat, které nebudete chtít vrátit do skříně.

Ohledně motýlků jsme ale mysleli i na dámy a dívky. Vedle dámských motýlků Vám pro zpestření šatníku nabídneme i mašle do vlasů nebo minimalistické mašličky na ozdobu Vašeho zápěstí.

V Principles máme rádi mašle. Třeba taková mašle ve vlasech je super. Škoda je, že právě ve vlasech mašle v současnosti zas tak často nevidíme, nabídka na trhu je totiž dosti nezajímavá. To se nyní mění. Principles přichází s vlastní řadou mašlí do vlasů.

Hodinky, náramky, řetízky, ... zejména dámy a dívky si prostě rády zdobí zápěstí. Proto představujeme minimalistické mašle na ruku. Jedná se o elegatní módní doplňek, který budete rády nosit.

Kvalitní látky a zajímavý design jsou spojené i s našimi čelenkami. Dívky a dámy v řadě čelenek Principles jistě najdou zalíbění.

Šátek je jednoduchý způsob, jak dodat svému outfitu šmrnc. Záleží už jen na Vás, zda si ho přivážete ke kabelce, omotáte kolem zápěstí, dáte si ho do vlasů nebo zavážete místo pásku. Pro šátek určený k zavázání kolem pasu jsme vymyslelli speciální střih a pracovně si ho pojmenovali šátkopásek. Tento název mu už zůstal. I u šátků platí, že je vyrábíme z kvalitních materiálů, čímž se odlišují od mnohých, které dnes na trhu najdeme.

Nabízet budeme samozřejmě i doplňky pro páry. To aby už z dálky bylo vidět, že ti dva k sobě prostě patří. I zde jsou v sadách zastoupené jak látky stejného vzoru, tak látky vzorů podobných, které k sobě prostě dobře padnou.

Každý den se setkáváme se spoustou nudných tašek a pouzder na laptopy a tablety bez nápadu. Nuda nás nebaví a proto vedle módních doplňků předtavujeme i vlastní řadu designových pouzder, která si zamilujete. Primárně míříme na vlastníky produktů značky Apple, ale na zakázku vyrobíme pouzdro pro jakýkoli tablet na planetě. :-) 

Protože si myslíme, že kdo může, měl by pomáhat ostatním, zavazujeme se, že z každého prodaného motýlku, kravaty nebo čehokoli jiného přispějeme neziskové oraganizaci Sdružení Neratov, z.s., které od roku 1992 pomáhá v orlickohorské vesnici Neratov a jejím okolí lidem s postižením a společně s nimi se podílí na obnově poutního místa a návratu života do kdysi vysídlené vesnice. Sdružení Neratov jsme už v minulosti finančně podpořili a rádi bychom v tom průběžně pokračovali i nadále. Více o Sdružení Neratov na https://www.neratov.cz.

Opravený neratovský kostel typický svou unikátní skleněnou střechou

Kdo jsou naši zákazníci?

Jsme si jisti, že cílová skupina pro náš obchodní záměr je velmi široká. Každý chce vypadat dobře a mnozí chtějí svým outfitem zaujmout a vystoupit z davu a každodenní šedi. Kromě toho, že řada našich zákazníků si bude kupovat naše výrobky přímo pro sebe, mnozí jej koupí jako dárek někomu dalšímu. Kromě toho bychom rádi zacílili na provozovatele barů, restaurací apod., pro které mohou být naše doplňky zajímavou příležitostí ke zpestření jejich personálu. V neposlední řadě bychom rádi oslovili prodejny napříč Českou republikou a pokusili se naši značku rozšířit i jejich prostřednictvím. 

A jak jsme na tom právě teď?

Přípravy našeho projektu vrcholí. Máme připravené portfolio, zvolili jsme si dodavatele, máme vybrané kvalitní látky nejrůznějších vzorů. Abychom to celé ale mohli spustit, budeme zejména těch látek potřebovat výrazně větší množství, než momentálně máme, a také budeme muset vynaložit prostředky na to, abychom naši značku dostali do širšího povědomí. S tím bychom od Vás potřebovali pomoct. Dosti dlouhou dobu jsme strávili vymýšlením, co bychom Vám za to nabídli. Myslíme, nebo vlastně jen skromně doufáme, že se nám to podařilo a že Vás naše nabídka odměn zaujme.

Pomozte tedy prosím vdechnout život módní značce Principles, značce, kterou bychom rádi viděli jako synonymum pro kvalitu, pestrost a nápaditost.

Moc Vám děkujeme za případnou pomoc!

 

P.S. Je sice ještě léto, ale znáte to, než se všichni nadějeme, budou tu zase Vánoce. Co takhle vybrat některou z našich odměn jako dárek pro někoho blízkého? :-)

 

Kdyby Vás kolem naší značky cokoli zajímalo, napiště nám na cimposlouzim@principles.cz.

 

Karolína a David

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?