Princezna zakletá v čase: Povídky a svět - crowfunding kampaň

Princezna zakletá v čase: Povídky a svět

Kniha "Princezna zakletá v čase: Povídky a svět" je rozšířením první celovečerní fantasy pohádky v ČR.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

! Nové cíle !

Moc děkujeme za obrovský zájem o knížku, díky kterému nyní rozšiřujeme odměny! Na co se můžete těšit? Na telefonní obaly, roušky, exkluzivní kožené edice knížky, trika, kšiltovky aj.!

 PŮVODNÍ TEXT 

--

--

--

 

 

Jak to celé začalo?

Před dvěma lety jsme se rozhodli udělat něco výjimečného: vytvořit na poli českého filmu první fantastický svět. A když říkáme svět, tak tím myslíme se vším všudy. 

 

Svět jménem Oberon

Princezna čte v knizeTo znamená svět, který má vlastní historii, pravidla, kulturu. Postavy, které si zamilujete. Svět, který nevypráví jen jeden příběh, ale desítky. Ať už ve formě filmů, seriálů nebo knih.

Jak si takový svět představit?

Harry Potter, Narnie, Královna Zloba, Star Wars, Zaklínač... To všechno jsou světy, které ukrývají desítky, možná stovky příběhů. Všichni nám ale říkali, že to nejde. Že takový český film divák nepřijme..

 

Princezna zakletá v čase

Ale ono to šlo. A přinesli jsme první pohádku, kde se princezna vydává nejen na nebezpečnou výpravu, ale především za hranice žánru pohádky do žánru fantasy. To ve výsledku znamená příběh, výpravu, triky, hudbu a emoce, které se více přibližují moderním zahraničním filmům a seriálům tohoto žánru.

 

Zavřená kina

Bohužel kvůli COVIDU jsme byli nejvíce postiženým filmem roku 2020 - právě na základě toho zůstala naše tvorba pouhým koníčkem, do kterého investujeme nejen náš čas, ale i naše vlastní prostředky. 

Ale to nás nezastavilo!

 

Náš svět roste dál

Film si i přesto získal tisíce diváků, skvělé ohlasy kritiků, a co víc - našel si svou cestu i do zahraničí a posbíral nespočet ocenění po celém světě. 

Nyní jsem se rozhodli dopřát vám ještě větší zážitek a připravit pro vás zbrusu novou knihu a audioknihu z našeho světa. Knihu plnou nových povídek o hrdinech, které už znáte, ale i o těch, které teprve poznáte v dalších filmových zpracováních. Knihu s historií našeho světa, s abecedou kouzelných run, s výčtem kouzelných stvoření a s notami a textem k písni Tam za řekou.

A to vše doplněné o mapu celého světa a další dechberoucí ilustrace.

Audiknihu namluví sám princ Jan Marek Lambora a čarodějnice Murien Simona Hába Zmrzlá!

Jak vidíte, kniha není pouze pro malé děti, ale pro všechny fanoušky dobrodružných a fantastický příběhů.

 

Kdy bude kniha k dostání?

U knihkupců v půlce listopadu - těsně před Vánoci - ale to pouze v limitovaném počtu. Vy ji můžete mít doma už na konci října! Abychom ale knihu mohli vydat, potřebujeme především vaši pomoc... 

 

 

-------------------------------------------------------------

 

 

Odměny

Za vaši pomoc si můžete vybrat z celé řady skvělých odměn.
Od získání samotné knihy, audioknihy (čte Marek Lambora a Simona Zmrzlá), limitované edice malebně ilustrovaných karet z našeho světa,
DVD nebo Blu-rayů s filmem Princezna zakletá v čase a dalším bohatým bonusovým materiálem - a to i s věnováním a podpisy herců a autorů - přes účast na exklzivním křtu naší knihy až po návštěvu tvůrčího týmu během tvorby.

 

Kniha

144 stránek, 14 originálních povídek, 10 charakteristik postav a spousta dalších kapitol pojednávajících o světě jménem Oberon. Kniha dále obsahuje malebné ilustrace postav i mapy celého světa.

Limitovaná edice knihy

144 stránek, 14 originálních povídek, 10 charakteristik postav a spousta dalších kapitol pojednávajících o světě jménem Oberon. Kniha dále obsahuje malebné ilustrace postav i mapy celého světa. Celá kniha je vydávána pouze pro startovač a na běžných stáncích nebude k dostání. Jedná se o koženku s ražbou a zlatým tiskem doplněné o kovové ochrany rohů ve zlaté barvě. 

 

Audiokniha

4 hodiny poutavého čtení Marka Lambory, představitele Jana z Calderonu, a Simony Háby Zmrzlé, která ve filmu ztvárnila čarodějnici Murien.
144 stránek, 14 originálních povídek, 10 charakteristik postav a spousta dalších kapitol pojednávajících o světě jménem Oberon. I k audioknize připojíme několik ilustrací a mapu celého světa

Obaly na telefony

Pro velký úspěch jsme pro vás připravili speciální edici obalů na telefony, dostupnou pouze zde na startovači! Do popisu odměny napište, jaký máte telefon a jaký byste si přáli design. Dostupné pro všechny typy telefonů.

 

Design 1:

Design 2:

Design 3:

Hrací karty

Limitovaná edice hracích karet na prší s postavami z filmu.

 

Plakát

Oficiální plakát filmu podepsaný režisérem, scénáristou a producentem filmu.

 

DVD

Oficiální DVD edice filmu.

 

Blu-Ray

Oficiální BLU-RAY edice filmu včetně pořadu Jak se točí pohádka. Vše v HD rozlišení.

 

 

DVD povídek

Vydejte se s námi hlouběji do pohádkového světa Princezny zakleté v čase!
V komnatě samotné princezny Elleny na vás čekají: Marek Lambora, Eliška Křenková, Veronika Freimanová, Jan Révai, Roman Zach, Martin Písařík, Simona Zmrzlá a Jakub Buba Ouvín, kteří vám přečtou zcela nové příběhy oblíbených postav z filmu. Posaďte se spolu s nimi k praskajícímu krbu a ponořte se do fantastických dobrodružství, které vám například prozradí, jak princ Jan získal meč Sluneční trn, proč se Amélie začala učit čarovné alchymii nebo kdo je vlastně čarodějnice Murien a jak přišla ke své moci. Povídky provází úžasné filmové záběry a hudba přímo z filmu Princezna zakletá v čase. Tak už posloucháte?

 

-------------------------------------------------------------

Pomůžete nám?

 

Co si o tomto projektu myslíte?