Princezna zakletá v čase 2 - crowfunding kampaň

Princezna zakletá v čase 2

Pohádka Princezna zakletá v čase připravuje pokračování a potřebuje právě vaši pomoc!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

!! NOVĚ OBLEČENÍ !!

Připravili jsme pro vás několik designů s motivy Princezny zakleté v čase. Vybrat si můžete i oficiální oblečení pro štáb!

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

O co se jedná?

Pohádku Princezna zakletá v čase čeká pokračování! Pojďte nám s tím pomoci a být u toho s námi! Společně tak můžeme vytvořit nezapomenutelný český fantasy svět!

 

Jak to celé začalo?

Před dvěma lety jsme se rozhodli udělat něco výjimečného: vytvořit na poli českého filmu první fantastický svět. A když říkáme svět, tak tím myslíme se vším všudy. 

Svět jménem Oberon

Princezna čte v knizeTo znamená svět, který má vlastní historii, pravidla, kulturu. Postavy, které si zamilujete. Svět, který nevypráví jen jeden příběh, ale desítky. Ať už ve formě filmů, seriálů nebo knih.

Jak si takový svět představit?

Harry Potter, Narnie, Královna Zloba, Star Wars, Zaklínač... To všechno jsou světy, které ukrývají desítky, možná stovky příběhů. Všichni nám ale říkali, že to nejde. Že takový český film divák nepřijme..

 

Princezna zakletá v čase

Ale ono to šlo. A přinesli jsme první pohádku, kde se princezna vydává nejen na nebezpečnou výpravu, ale především za hranice žánru pohádky do žánru fantasy. To ve výsledku znamená příběh, výpravu, triky, hudbu a emoce, které se více přibližují moderním zahraničním filmům a seriálům tohoto žánru.

 

Zavřená kina

Bohužel kvůli COVIDU jsme byli nejvíce postiženým filmem roku 2020 - právě na základě toho zůstala naše tvorba pouhým koníčkem, do kterého investujeme nejen náš čas, ale i naše vlastní prostředky. 

Ale to nás nezastavilo!

 

Náš svět roste dál

Film si i přesto získal tisíce diváků, skvělé ohlasy kritiků, a co víc - našel si svou cestu i do zahraničí a posbíral nespočet ocenění po celém světě. 

Nedávno jsme právě díky vám mohli vydat zbrusu novou knihu a audioknihu z našeho světa. Knihu plnou nových povídek o hrdinech, které už znáte, ale i o těch, které teprve poznáte v dalších filmových zpracováních. Knihu s historií našeho světa, s abecedou kouzelných run, s výčtem kouzelných stvoření a s notami a textem k písni Tam za řekou. A to vše doplněné o mapu celého světa a další dechberoucí ilustrace. Audiknihu namluvili sám princ Jan Marek Lambora a čarodějnice Murien Simona Hába Zmrzlá!

Jak jste poznali, kniha není pouze pro malé děti, ale pro všechny fanoušky dobrodružných a fantastický příběhů.

 

No, a nyní jsem se rozhodli dopřát vám pokračování pohádky!

 

Kdy bude nový film v kinech?

10.11.2022! 

 

 

-------------------------------------------------------------

 

 

Odměny

Za vaši pomoc si můžete vybrat z celé řady skvělých odměn. Z původních jsou to především čerstvé knihy, audioknihy (čte Marek Lambora a Simona Zmrzlá), limitované edice malebně ilustrovaných karet z našeho světa, DVD nebo Blu-rayů s filmem Princezna zakletá v čase a dalším bohatým bonusovým materiálem - a to i s věnováním a podpisy herců a autorů - přes účast na předpremirách, ba i samotné slavnostní premiéře až po návštěvu tvůrců a herců přímo na natáčecním place!

A jak bude konkrétně vaše účast vypadat? To se dozvíte níže ;-).

 

Pozvánka na slavnostní premiéru!

Buď u toho s námi! Doraž za námi na slavnostní premiéru filmu, kam se normální člověk nedostane! Slavnostní premiéra bude probíhat na přelomu října a prosince 2022!

 

VIP účast na natáčení - Barrandov studios

Buď u toho s námi! Máš svůj standard a chceš se podívat na tu nejexkluzivnější lokaci v ČR na Barrandově? Pak je tato odměna určena právě pro Tebe! Skupinka vybraných lidí bude mít k dispozici vlastní stan, catering, odkuk stejný jako pan režisér, a dokonce i odkuk přímo do režie, aby viděla, jak celý proces vzniká. Na krátkou chvíli se za Vámi staví i režisér, aby vám vysvětlil, jak k tvůrčímu procesu přistupuje. V neposlední řadě se budete moci vyfotit s herci i tvůrci. A kdybyste měli nutkání, tak i ten komparz si můžete zkusit!

 

VIP účast a pobyt na natáčení v Sobotíně!

Chceš s námi být nejen na place, ale i při volnočasových aktivitách a užít si zároveň pohádkového welnessu? Pak tu máme limitovaný počet odměn právě pro Tebe! Odjeď s námi do Sobotína, zažij jak to vypadá, když se stěhuje filmový štáb, zajdi s námi do Welness nebo na bowling a pojď se s námi podívat na kouzelné natáčení jak v Sobotíně, tak třeba na Bouzově!

 

Poděkování a komparz na natáčení

Chceš se podívat na plac a současně si u toho trochu zamakat? Pak je tato odměna určena právě Tobě! Nakrmíme tě, oblečeme tě do historických hadrů a zůstaneš na pospas tvůrcům pohádky! Nečekej žádnou pohodu. Je to dřina a občas i festival čekání! Ale stojí to sakra za to!!

 

Kniha

144 stránek, 14 originálních povídek, 10 charakteristik postav a spousta dalších kapitol pojednávajících o světě jménem Oberon. Kniha dále obsahuje malebné ilustrace postav i mapy celého světa.

Limitovaná edice knihy

144 stránek, 14 originálních povídek, 10 charakteristik postav a spousta dalších kapitol pojednávajících o světě jménem Oberon. Kniha dále obsahuje malebné ilustrace postav i mapy celého světa. Celá kniha je vydávána pouze pro startovač a na běžných stáncích nebude k dostání. Jedná se o koženku s ražbou a zlatým tiskem doplněné o kovové ochrany rohů ve zlaté barvě. 

 

Audiokniha

4 hodiny poutavého čtení Marka Lambory, představitele Jana z Calderonu, a Simony Háby Zmrzlé, která ve filmu ztvárnila čarodějnici Murien.
144 stránek, 14 originálních povídek, 10 charakteristik postav a spousta dalších kapitol pojednávajících o světě jménem Oberon. I k audioknize připojíme několik ilustrací a mapu celého světa.

CD nebo flashdisk

Obaly na telefony

Pro velký úspěch jsme pro vás připravili speciální edici obalů na telefony, dostupnou pouze zde na startovači! Do popisu odměny napište, jaký máte telefon a jaký byste si přáli design. Dostupné pro všechny typy telefonů.

 

Design 1:

Design 2:

Design 3:

Hrací karty

Limitovaná edice hracích karet na prší s postavami z filmu.

 

Plakát

Oficiální plakát filmu podepsaný režisérem, scénáristou a producentem filmu.

 

DVD

Oficiální DVD edice filmu.

 

Blu-Ray

Oficiální BLU-RAY edice filmu včetně pořadu Jak se točí pohádka. Vše v HD rozlišení.

 

 

DVD povídek

Vydejte se s námi hlouběji do pohádkového světa Princezny zakleté v čase!
V komnatě samotné princezny Elleny na vás čekají: Marek Lambora, Eliška Křenková, Veronika Freimanová, Jan Révai, Roman Zach, Martin Písařík, Simona Zmrzlá a Jakub Buba Ouvín, kteří vám přečtou zcela nové příběhy oblíbených postav z filmu. Posaďte se spolu s nimi k praskajícímu krbu a ponořte se do fantastických dobrodružství, které vám například prozradí, jak princ Jan získal meč Sluneční trn, proč se Amélie začala učit čarovné alchymii nebo kdo je vlastně čarodějnice Murien a jak přišla ke své moci. Povídky provází úžasné filmové záběry a hudba přímo z filmu Princezna zakletá v čase. Tak už posloucháte?

 

-------------------------------------------------------------

Co si o tomto projektu myslíte?