STARTOVAC---MAIN-FRAME.jpg

Princezna zakletá v čase 2 Film & Video

Pohádka Princezna zakletá v čase připravuje pokračování a potřebuje právě vaši pomoc!

Princezna zakletá v čase 2

Vybráno944 166 Kč(189 %)

189 %
500 000 Kčpožadováno
678startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

!! NOVĚ OBLEČENÍ !!

Připravili jsme pro vás několik designů s motivy Princezny zakleté v čase. Vybrat si můžete i oficiální oblečení pro štáb!

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

O co se jedná?

Pohádku Princezna zakletá v čase čeká pokračování! Pojďte nám s tím pomoci a být u toho s námi! Společně tak můžeme vytvořit nezapomenutelný český fantasy svět!

 

Jak to celé začalo?

Před dvěma lety jsme se rozhodli udělat něco výjimečného: vytvořit na poli českého filmu první fantastický svět. A když říkáme svět, tak tím myslíme se vším všudy. 

Svět jménem Oberon

Princezna čte v knizeTo znamená svět, který má vlastní historii, pravidla, kulturu. Postavy, které si zamilujete. Svět, který nevypráví jen jeden příběh, ale desítky. Ať už ve formě filmů, seriálů nebo knih.

Jak si takový svět představit?

Harry Potter, Narnie, Královna Zloba, Star Wars, Zaklínač... To všechno jsou světy, které ukrývají desítky, možná stovky příběhů. Všichni nám ale říkali, že to nejde. Že takový český film divák nepřijme..

 

Princezna zakletá v čase

Ale ono to šlo. A přinesli jsme první pohádku, kde se princezna vydává nejen na nebezpečnou výpravu, ale především za hranice žánru pohádky do žánru fantasy. To ve výsledku znamená příběh, výpravu, triky, hudbu a emoce, které se více přibližují moderním zahraničním filmům a seriálům tohoto žánru.

 

Zavřená kina

Bohužel kvůli COVIDU jsme byli nejvíce postiženým filmem roku 2020 - právě na základě toho zůstala naše tvorba pouhým koníčkem, do kterého investujeme nejen náš čas, ale i naše vlastní prostředky. 

Ale to nás nezastavilo!

 

Náš svět roste dál

Film si i přesto získal tisíce diváků, skvělé ohlasy kritiků, a co víc - našel si svou cestu i do zahraničí a posbíral nespočet ocenění po celém světě. 

Nedávno jsme právě díky vám mohli vydat zbrusu novou knihu a audioknihu z našeho světa. Knihu plnou nových povídek o hrdinech, které už znáte, ale i o těch, které teprve poznáte v dalších filmových zpracováních. Knihu s historií našeho světa, s abecedou kouzelných run, s výčtem kouzelných stvoření a s notami a textem k písni Tam za řekou. A to vše doplněné o mapu celého světa a další dechberoucí ilustrace. Audiknihu namluvili sám princ Jan Marek Lambora a čarodějnice Murien Simona Hába Zmrzlá!

Jak jste poznali, kniha není pouze pro malé děti, ale pro všechny fanoušky dobrodružných a fantastický příběhů.

 

No, a nyní jsem se rozhodli dopřát vám pokračování pohádky!

 

Kdy bude nový film v kinech?

10.11.2022! 

 

 

-------------------------------------------------------------

 

 

Odměny

Za vaši pomoc si můžete vybrat z celé řady skvělých odměn. Z původních jsou to především čerstvé knihy, audioknihy (čte Marek Lambora a Simona Zmrzlá), limitované edice malebně ilustrovaných karet z našeho světa, DVD nebo Blu-rayů s filmem Princezna zakletá v čase a dalším bohatým bonusovým materiálem - a to i s věnováním a podpisy herců a autorů - přes účast na předpremirách, ba i samotné slavnostní premiéře až po návštěvu tvůrců a herců přímo na natáčecním place!

A jak bude konkrétně vaše účast vypadat? To se dozvíte níže ;-).

 

Pozvánka na slavnostní premiéru!

Buď u toho s námi! Doraž za námi na slavnostní premiéru filmu, kam se normální člověk nedostane! Slavnostní premiéra bude probíhat na přelomu října a prosince 2022!

 

VIP účast na natáčení - Barrandov studios

Buď u toho s námi! Máš svůj standard a chceš se podívat na tu nejexkluzivnější lokaci v ČR na Barrandově? Pak je tato odměna určena právě pro Tebe! Skupinka vybraných lidí bude mít k dispozici vlastní stan, catering, odkuk stejný jako pan režisér, a dokonce i odkuk přímo do režie, aby viděla, jak celý proces vzniká. Na krátkou chvíli se za Vámi staví i režisér, aby vám vysvětlil, jak k tvůrčímu procesu přistupuje. V neposlední řadě se budete moci vyfotit s herci i tvůrci. A kdybyste měli nutkání, tak i ten komparz si můžete zkusit!

 

VIP účast a pobyt na natáčení v Sobotíně!

Chceš s námi být nejen na place, ale i při volnočasových aktivitách a užít si zároveň pohádkového welnessu? Pak tu máme limitovaný počet odměn právě pro Tebe! Odjeď s námi do Sobotína, zažij jak to vypadá, když se stěhuje filmový štáb, zajdi s námi do Welness nebo na bowling a pojď se s námi podívat na kouzelné natáčení jak v Sobotíně, tak třeba na Bouzově!

 

Poděkování a komparz na natáčení

Chceš se podívat na plac a současně si u toho trochu zamakat? Pak je tato odměna určena právě Tobě! Nakrmíme tě, oblečeme tě do historických hadrů a zůstaneš na pospas tvůrcům pohádky! Nečekej žádnou pohodu. Je to dřina a občas i festival čekání! Ale stojí to sakra za to!!

 

Kniha

144 stránek, 14 originálních povídek, 10 charakteristik postav a spousta dalších kapitol pojednávajících o světě jménem Oberon. Kniha dále obsahuje malebné ilustrace postav i mapy celého světa.

Limitovaná edice knihy

144 stránek, 14 originálních povídek, 10 charakteristik postav a spousta dalších kapitol pojednávajících o světě jménem Oberon. Kniha dále obsahuje malebné ilustrace postav i mapy celého světa. Celá kniha je vydávána pouze pro startovač a na běžných stáncích nebude k dostání. Jedná se o koženku s ražbou a zlatým tiskem doplněné o kovové ochrany rohů ve zlaté barvě. 

 

Audiokniha

4 hodiny poutavého čtení Marka Lambory, představitele Jana z Calderonu, a Simony Háby Zmrzlé, která ve filmu ztvárnila čarodějnici Murien.
144 stránek, 14 originálních povídek, 10 charakteristik postav a spousta dalších kapitol pojednávajících o světě jménem Oberon. I k audioknize připojíme několik ilustrací a mapu celého světa.

CD nebo flashdisk

Obaly na telefony

Pro velký úspěch jsme pro vás připravili speciální edici obalů na telefony, dostupnou pouze zde na startovači! Do popisu odměny napište, jaký máte telefon a jaký byste si přáli design. Dostupné pro všechny typy telefonů.

 

Design 1:

Design 2:

Design 3:

Hrací karty

Limitovaná edice hracích karet na prší s postavami z filmu.

 

Plakát

Oficiální plakát filmu podepsaný režisérem, scénáristou a producentem filmu.

 

DVD

Oficiální DVD edice filmu.

 

Blu-Ray

Oficiální BLU-RAY edice filmu včetně pořadu Jak se točí pohádka. Vše v HD rozlišení.

 

 

DVD povídek

Vydejte se s námi hlouběji do pohádkového světa Princezny zakleté v čase!
V komnatě samotné princezny Elleny na vás čekají: Marek Lambora, Eliška Křenková, Veronika Freimanová, Jan Révai, Roman Zach, Martin Písařík, Simona Zmrzlá a Jakub Buba Ouvín, kteří vám přečtou zcela nové příběhy oblíbených postav z filmu. Posaďte se spolu s nimi k praskajícímu krbu a ponořte se do fantastických dobrodružství, které vám například prozradí, jak princ Jan získal meč Sluneční trn, proč se Amélie začala učit čarovné alchymii nebo kdo je vlastně čarodějnice Murien a jak přišla ke své moci. Povídky provází úžasné filmové záběry a hudba přímo z filmu Princezna zakletá v čase. Tak už posloucháte?

 

-------------------------------------------------------------

Vybráno944 166 Kč(189 %)

189 %
500 000 Kčpožadováno
678startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuOberon Studios

Odměny

100 KčDobrý pocit a poděkování v titulcích

- Nekonečná vděčnost autorů - Dobrý pocit - drobná zmíňka v závěrečných titulcích ----------------------------- Podpořte vznik nového fantastického světa a zcela výjimečné české knihy.

Očekávané doručení odměny: listopad 2022

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

190 KčPlakát filmu s podpisy tvůrců

Oficiální plakát filmu A2 s podpisy tvůrců ----------------------------- Chceš oficiální plakát filmu Princezna zakletá v čase s podpisy režiséra, scénáristy a producenta? Máme ho přichystaný právě pro tebe! V ceně je plakát a poštovné.

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet dostupných odměn: 0/10

Odměna nedostupná

270 KčAudiokniha

- Audiokniha čte Marek Lambora a Simona Zmrzlá ----------------------------- CD/Flashdisk s audioknihou! Poštovné v ceně.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

390 KčPlakát filmu s podpisy tvůrců

Oficiální plakát filmu A2 s podpisy tvůrců. ----------------------------- Chceš oficiální plakát filmu Princezna zakletá v čase s podpisy režiséra, scénáristy a producenta? Máme ho přichystaný právě pro tebe! V ceně je plakát a poštovné.

Očekávané doručení odměny: srpen 2022

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

399 KčVelké poděkování do závěrečných titulků

Chceš být uveden na závěru filmu v rolovacích titulcích jako jeden z partnerů filmu? Tak pak je tu podpora právě pro tebe!

Očekávané doručení odměny: listopad 2022

Počet dostupných odměn: 0/10

Odměna nedostupná

400 KčPodpis kartičky

Podpis kartičky podepsané hlavním hereckým triem pohádky.

Očekávané doručení odměny: duben 2022

Počet dostupných odměn: 26/50

Odměna nedostupná

420 KčDVD s povídkami

- Oficiální DVD s povídkami ----------------------------- Oficiální DVD s povídkami z kouzelného světa Oberon načteného přímo herci z filmu. V ceně je plakát a poštovné.

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

470 KčAudiokniha s podpisy herců a tvůrců

- Audiokniha podepsaná herci i tvůrci čte Marek Lambora a Simona Zmrzlá ----------------------------- Že vám nestačí dostat audioknihu jako první? Dobře, pošleme vám ji i s podpisy herců a tvůrců Princezny zakleté v čase! Poštovné v ceně.

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet dostupných odměn: 1/20

Odměna nedostupná

499 KčVelké poděkování a komparz

Chceš být uveden na závěr filmu jako a zároveň mít možnost si zahrát komparz v našem filmu?

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet dostupných odměn: 0/50

Odměna nedostupná

499 KčVelké poděkování a karty

Chceš být uveden na závěr filmu jako větší partner a zároveň dostat naše kouzelné hrací karty na prší?

Očekávané doručení odměny: březen 2021

Počet dostupných odměn: 0/50

Odměna nedostupná

499 KčVelké poděkování a komparz

** Pro velký úspěch přidáno --------------------------- Chceš být uveden na závěr filmu jako a zároveň mít možnost si zahrát komparz v našem filmu?

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet dostupných odměn: 0/50

Odměna nedostupná

500 KčDVD/BD s Princeznou zakletou v čase 2

Chceš obdržet DVD/BD s bonusovými materiály ještě před tím, než DVD/BD uvedeno na trh?

Očekávané doručení odměny: duben 2023

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

519 KčKniha Povídek s podpisy autorů

- Kniha podepsaná autory ----------------------------- Přesně tak, tušíte správně! Pokud vám nestačí získat knihu mezi prvními, pošleme vám ji s podpisy herců a tvůrců Princezny zakleté v čase! Poštovné v ceně.

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

549 KčKryty na telefon - speciální edice

- Kryt na telefon z limitované edice ----------------------------- Chceš získat jedinečný kryt na telefon ze světa Princezny zakleté v čase? Je tvůj! Do popisu odměny napiš, jaký máš telefon a který ze tří designů si přeješ! Designy najdeš na hlavní stránce projektu. Poštovné v ceně.

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

599 KčKniha s podpisy autorů a hrací karty

- Kniha s podpisy autorů - Limitovaná edice hracích karet ----------------------------- Dostaneš knihu, ale ne tak ledajakou - bude podepsaná od jejích autorů! V knize si užiješ spoustu napínavých příběhů o postavách ze světa Princezny zakleté v čase. K tomu navíc dostaneš i malebně ilustrované karty na prší, na kterých všechny tyto postavy najdeš! Poštovné v ceně.

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet dostupných odměn: 33/50

Odměna nedostupná

599 KčÚčast na nahrávání písničky k druhému dílu

Zajímá tě hudební pozadí našeho magického světa? Chceš se podívat do profesionálního studia a společně s tvůrci a herci být u toho, když nové pásnička vzniká? Pak je tato odměna určena právě pro Tebe!

Očekávané doručení odměny: červenec 2022

Počet dostupných odměn: 0/4

Odměna nedostupná

599 KčPozvánka na kontrolní projekce FILMU

Chcete se zúčastnit kontrolních projekcí a vidět film v jeho rozpracované fázi a sdělit nám co se vám líbí a co naopak ne? Pak je tu odměna přímo pro vás! Možnost v Praze a Ostravě!

Očekávané doručení odměny: červenec 2022

Počet dostupných odměn: 96/100

Odměna nedostupná

699 KčVelké poděkování a komparz - POUZE MUŽI

POUZE MUŽI 25+ do komparzu. --------------------------- Chceš být uveden na závěr filmu větším poděkováním a zároveň mít možnost si zahrát komparz v našem filmu? Protože většina z našich fanouškou jsou slečny a dámy, potřebujeme hromadné scény doobsadit také muži! Pojďte do toho s námi!

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet dostupných odměn: 26/100

Odměna nedostupná

719 KčKniha + audiokniha

- Kniha - Audiokniha čte Marek Lambora a Simona Zmrzlá ----------------------------- Rád čteš, ale také posloucháš? Třeba před spaním, při jízdě do školy nebo do práce? Tato varianta je jak dělaná přímo pro tebe! A jako vždy je poštovné v ceně.

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

749 KčKryt na telefon: luxusní sklo-plastová edice

- Luxusní kryt na telefon ze sklo-plastové edice ----------------------------- Chceš získat luxusní kryt na telefon ze světa Princezny zakleté v čase vyrobený z kombinace skla a plastu? Mrkni se níž, jestli ho pro tvůj typ telefonu máme, a pokud ano, neváhej! Apple iPhone 11 Apple iPhone 7 Apple iPhone X/XS Apple iPhone XR Samsung Galaxy A51 A515F Xiaomi Redmi Note 9 Apple iPhone 6/6S Huawei P30 Lite Apple iPhone 12 Apple iPhone 11 Pro Xiaomi Redmi Note 8T Samsung Galaxy A21s Xiaomi Redmi Note 9 Pro Samsung Galaxy A12 A125F Xiaomi Redmi Note 8 Pro Samsung Galaxy A71 A715F Apple iPhone 12 Pro M

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet dostupných odměn: 24/25

Odměna nedostupná

750 KčPozvánka na premiéru pohádky

- Exkluzivní pozvánka na premiéru nebo předpremiéru pokračování pohádky ----------------------------- Jako každý film, i pokračování pohádky bude mít své předpremiéry a hlavní premiéru za účasti herců a tvůrců - a ty u toho můžeš být s námi! Tak co? Budeš u to s námi? Ve finále si budeš moci vybrat mezi slavnostní premiérou nebo regionální předpremiérou blízko tebe, kde Ti osobně poděkujeme!

Očekávané doručení odměny: listopad 2022

Počet dostupných odměn: 358/400

Odměna nedostupná

790 KčKniha a audiokniha s věnováním a podpisy

- Kniha s věnováním a podpisy - Audiokniha s věnováním a podpisy ----------------------------- Jak už asi chápeš, dostaneš od nás nejen výtisk knihy i s CD audioknihy - oboje bude navíc podepsané tvůrci a věnované přímo tobě! Poštovné v ceně.

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet dostupných odměn: 44/50

Odměna nedostupná

790 KčPlakát filmu s podpisy herců a tvůrců

Oficiální plakát filmu A2 s podpisy herců a tvůrců. ----------------------------- Chceš oficiální plakát filmu Princezna zakletá v čase s podpisy režiséra, scénáristy, producenta a hlavních pěti herců? Máme ho přichystaný právě pro tebe! V ceně je plakát a poštovné.

Očekávané doručení odměny: srpen 2022

Počet dostupných odměn: 44/50

Odměna nedostupná

799 KčÚčast na nahrávání písničky k druhému dílu

** Pro velký úspěch přidáno ---------------------------- Zajímá tě hudební pozadí našeho magického světa? Chceš se podívat do profesionálního studia a společně s tvůrci a herci být u toho, když nové pásnička vzniká? Pak je tato odměna určena právě pro Tebe!

Očekávané doručení odměny: červen 2022

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná

800 KčNávštěva postprodukce

Chceš se přijít podívat za tvůrci, jak to vypadá při finálním procesu filmu v postprodukci? Pak je tato odměna právě pro tebe! Možno se přijít podívat jak v Praze, tak v Ostravě.

Očekávané doručení odměny: květen 2022

Počet dostupných odměn: 19/30

Odměna nedostupná

819 KčLimitovaná edice knihy

Limitovaná edice knihy, která nebude u běžných knihkupců k dostání. Jedná se o koženou knihu (koženka) do níž je ražba doplněna o tisk zlatou fólií. Kniha je výhradně s podpisy tvůrců. V ceně je limitovaná edice knihy + poštovné.

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet dostupných odměn: 98/150

Odměna nedostupná

819 KčKniha a audiokniha s podpisy herců a tvůrců

- Kniha podepsaná herci i tvůrci - Audiokniha podepsaná herci i tvůrci ----------------------------- Ty budeš asi náročnější... Plánuješ si číst, užívat si malebné ilustrace, k tomu mít možnost poslouchat před spaním audioknihu a ještě to chceš mít celé podepsané od herců a tvůrců Princezny zakleté v čase? Máš to mít! Poštovné v ceně.

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet dostupných odměn: 8/25

Odměna nedostupná

859 KčKniha s věnováním + DVD prvního dílu

- Kniha - DVD s filmem Princezna zakletá v čase 1 a dalšími bonusy ----------------------------- Pro tebe tu máme nejen knihu s věnováním, ale také DVD s opravdu luxusním obsahem! Najdeš na něm film Princezna zakletá v čase, ale také pořad Jak se točí pohádka, povídku Strážní a historie Oberonu (hrají: Martin Písařík a Jakub Ouvín) a také český i anglický trailer k pohádce. Poštovné v ceně.

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

899 KčVelké poděkování a komparz

** Pro velký úspěch přidány poslední odměny --------------------------- Chceš být uveden na závěr filmu jako a zároveň mít možnost si zahrát komparz v našem filmu?

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet dostupných odměn: 0/30

Odměna nedostupná

899 KčTriko ŠTÁBU

Chcete na sobě nosit to stejné, jako štáb při natáčení pokračování pohádky? Pak je toto tričko určeno právě pro vás! Poštovné jako vždy v ceně! ** Do poznámky napište velikost

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

899 KčTrika s motivy PRINCEZNY ZAKLETÉ V ČASE

Trička s motivy princezny. Nová kolekce pro rok 2022! ** do poznámky napište druh designu a velikost

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

919 KčKniha + audiokniha s podpisy herců a tvůrců

- Kniha - Audiokniha čte Marek Lambora a Simona Zmrzlá ----------------------------- Rád čteš, ale také posloucháš? Třeba před spaním, při jízdě do školy nebo do práce? Chceš k tomu ještě mít knihu i audioknihu podepsanou od herců a tvůrců? Tato varianta je jak dělaná přímo pro tebe! A jako vždy je poštovné v ceně.

Očekávané doručení odměny: leden 2022

Počet dostupných odměn: 97/100

Odměna nedostupná

959 KčVelké poděkování a komparz

** Pro velký úspěch přidány poslední odměny --------------------------- Chceš být uveden na závěr filmu větším poděkováním a zároveň mít možnost si zahrát komparz v našem filmu?

Počet dostupných odměn: 0/20

Odměna nedostupná

999 KčÚčast na nahrávání písničky k druhému dílu

** Pro velký úspěch přidáno ---------------------------- Zajímá tě hudební pozadí našeho magického světa? Chceš se podívat do profesionálního studia a společně s tvůrci a herci být u toho, když nové pásnička vzniká? Pak je tato odměna určena právě pro Tebe!

Očekávané doručení odměny: červenec 2022

Počet dostupných odměn: 0/6

Odměna nedostupná

1 019 KčKniha s věnováním + Blu-ray prvního dílu

- Kniha - Blu-ray disk s filmem Princezna zakletá v čase 1 a další bonusový materiál ----------------------------- Pošleme ti nejen knihu s věnováním, ale také Blu-ray disk, na kterém kromě filmu najdeš i některé povídky čtené herci z našeho filmu, pořad Jak se točí pohádka, pohled pod pokličku tvorby speciálních efektů a samozřejmě český i anglický trailer!

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 299 KčZAPÁLENÝ FANOUŠEK prvního dílu

- Kniha podepsaná herci i tvůrci - Audiokniha podepsaná herci i tvůrci - DVD nebo Blu-ray s filmem Princezna zakletá v čase 1 a dalším bonusovým materiálem - DVD s povídkami čtenými herci přímo z filmu - Limitovaná edice fantasy karet na prší ----------------------------- Jsi zapálený fanoušek prvního dílu? Máme tu pro tebe celou řadu luxusních odměn! Děkujeme. Poštovné v ceně.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 299 KčVELKÝ FANOUŠEK pokračování

- Pozvánka na premiéru/předpremiéru pokračování pro 2 osoby - Velké poděkování v závěrečných titulcích filmu - Možnost zahrát si komparz ve filmu - Pozvánka na nahlédnutí postprodukci projektu - DVD/BD pokračování

Očekávané doručení odměny: listopad 2021

Počet dostupných odměn: 0/100

Odměna nedostupná

1 359 KčMikina ŠTÁBU

Chcete na sobě nosit to stejné, jako štáb při natáčení pokračování pohádky? Pak je tato mikina určena právě pro vás! Poštovné jako vždy v ceně! ** Do poznámky napište velikost

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 500 KčMEGA FANOUŠEK pokračování

- Plakát filmu podepsaný tvůrci - Pozvánka na premiéru/předpremiéru pokračování pro 2 osoby - Velké poděkování v závěrečných titulcích filmu - Pozvánka na nahlédnutí postprodukci projektu - Pozvánka na kontrolní a testovací projekce - DVD/BD pokračování

Očekávané doručení odměny: říjen 2022

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

4 999 KčVIP účast na natáčení

Chceš, aby se s Tebou jednalo jako v rukavičkách? Přijď se za námi podívat na Barrandov do nádherných lokací. Buď s námi od rána až do večera a zažij vše, co zažíváme my. Budeš v teple, budeš mít stejný odkuk jako režie, budeš mít catering a budeš se moci vyfotit s herci, tvůrci a posbírat jejich podpisy.

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet dostupných odměn: 46/50

Odměna nedostupná

7 999 KčVIP účast na natáčení pro 2 osoby

Chceš, aby se s Tebou jednalo jako v rukavičkách? Přijď se za námi podívat na Barrandov do nádherných lokací. Buď s námi od rána až do večera a zažij vše, co zažíváme my. Budeš v teple, budeš mít stejný odkuk jako režie, budeš mít catering a budeš se moci vyfotit s herci, tvůrci a posbírat jejich podpisy.

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet dostupných odměn: 20/25

Odměna nedostupná

20 000 KčVIP wellness pobyt v resortu Sobotín - HOTEL

- 2 noci VIP wellness pobytu pro 2 OSOBY - Pobyt v luxusním HOTELOVÉM objektu - Polopenze - VIP účast na natáčení (Sobotín/Bouzov) - možnost si zahrát epizodní roli/komparz --------------------------- Chceš zažít opravdové dobrodružství? A chceš u toho i nás a herce? Pak je tu pro Tebe připravena tato VIP odměna formou pobytu v resortu Sobotín. Tak co? Uvidíme se? Zahrajeme Bowling nebo šipky?

Očekávané doručení odměny: březen 2021

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná

20 000 KčVIP wellness pobyt v resortu Sobotín - HOTEL

- 2 noci VIP wellness pobytu pro 2 OSOBY - Pobyt v luxusním HOTELOVÉM objektu - Polopenze - VIP účast na natáčení (Sobotín/Bouzov) - možnost si zahrát epizodní roli/komparz --------------------------- Chceš zažít opravdové dobrodružství? A chceš u toho i nás a herce? Pak je tu pro Tebe připravena tato VIP odměna formou pobytu v resortu Sobotín. Tak co? Uvidíme se? Zahrajeme Bowling nebo šipky?

Očekávané doručení odměny: duben 2022

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná

24 000 KčVIP wellness pobyt v resortu Sobotín - 3 OSOBY

- 2 noci VIP wellness pobytu pro 3 OSOBY - Pobyt v luxusním HOTELOVÉM objektu - Polopenze - VIP účast na natáčení (Sobotín/Bouzov) - možnost si zahrát epizodní roli/komparz --------------------------- Chceš zažít opravdové dobrodružství? A chceš u toho i nás a herce? Pak je tu pro Tebe připravena tato VIP odměna formou pobytu v resortu Sobotín. Tak co? Uvidíme se? Zahrajeme Bowling nebo šipky?

Očekávané doručení odměny: duben 2022

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná

25 000 KčVIP wellness pobyt v resortu Sobotín - ZÁMEK

- 2 noci VIP wellness pobytu pro 2 OSOBY - Pobyt v luxusním ZÁMECKÉM objektu - Polopenze - VIP účast na natáčení (Sobotín/Bouzov) - Možnost si zahrát epizodní roli/komparz --------------------------- Chceš zažít opravdové dobrodružství? A chceš u toho i nás a herce? Pak je tu pro Tebe připravena tato VIP odměna formou pobytu v resortu Sobotín. Tak co? Uvidíme se? Zahrajeme bowling nebo šipky?

Očekávané doručení odměny: březen 2021

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná

28 000 KčVIP welness pobyt v resortu Sobotín - 3 OSOBY

- 2 noci VIP welness pobytu pro 3 OSOBY - Pobyt v luxusním ZÁMECKÉM objektu - Polopenze - VIP účast na natáčení (Sobotín/Bouzov) - možnost si zahrát epizodní roli/komparz --------------------------- Chceš zažít opravdové dobrodružství? A chceš u toho i nás a herce? Pak je tu pro Tebe připravena tato VIP odměna formou pobytu v resortu Sobotín. Tak co? Uvidíme se? Zahrajeme Bowling nebo šipky?

Očekávané doručení odměny: březen 2022

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná

35 000 KčMalý partner filmu

- Velké Podekování partnerovi v závěrečných titulcích - Možnost si zahrát epizodní roli nebo komparz - VIP účast na place pohádky pro 2 osoby - Pozvánka na všechny důležité milníky filmu včetně premiér a předpremiér - Kniha podepsaná autory a herci - DVD/BD filmu -------------- Chcete mít velké poděkování v závěrečných titulcích a k tomu téměr vše, co nabízíme? Chcete se zároveň jako VIP host přijít podívat na natáčení nebo se stát jeho součástí? Pak je tato odměna určena přímo pro vás! Pozvánka na postprodukci, premiéry a další eventy je samozřejmostí!

Počet dostupných odměn: 2/4

Odměna nedostupná

80 000 KčSponzor filmu

- Logo společnosti v závěrečných titulcích - Malé logo společnosti na plakátech filmu - Možnost si zahrát epizodní roli nebo komparz - VIP účast na place pohádky pro 2 osoby včetně možnosti uybtování na wellness resortu - Pozvánka na všechny důležité milníky filmu včetně premiér a předpremiér - Kniha podepsaná autory a herci - DVD/BD filmu -------------- Máte společnost a chcete podpořit umění? Chcete zároveň jako VIP host přijít podívat na natáčení nebo se stát jeho součástí? Pak je tato odměna určena přímo pro vás! Pozvánka na postprodukci, premiéry a další eventy je samozřejmostí!

Očekávané doručení odměny: listopad 2021

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

300 000 KčVELKÝ PARTNER filmu

- Velké Logo společnosti v závěrečných titulcích - Exkluzivní premiéra pro partnera - Malé logo společnosti na plakátech filmu - Možnost si zahrát epizodní roli nebo komparz - VIP účast na place pro 10 osob - Pozvánka na všechny důležité milníky filmu pro 10 osob - Knihy a plakáty podepsané autory a herci -Možnost speciální edice DVD/BD filmu s logem firmy -------- Máte společnost a chcete podpořit umění? Chcete zároveň jako VIP host přijít podívat na natáčení a vzít své partnery? Pak je tato odměna určena přímo pro vás! Pozvánka na postprodukci, premiéry a další eventy je samozřejmostí!

Očekávané doručení odměny: říjen 2022

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná