Přicházejí vlci - crowfunding kampaň

Novinky - Přicházejí vlci

Ilustrovaná kronika. O vlcích. O vlcích vracejících se po mnoha desítkách let do našich lesů.

Knihy
Drazí podpůrci, drahé podpůrkyně, naše vlčí kronika se právě z digitální a kreslené podoby dostává do pevné vazby v tiskárně. Tak prosím držte palce. Snad jsem vychytali všechny mouchy, připravili bezchybné tiskové podklady. Brzy budeme znát termín dodání kroniky přímo k Vám. S přesným termínem se ještě ozveme. Máte-li na nás dotazy, připomínky apod., pište prosím Jirkovi na jirka@prichazejivlci.cz
Uteklo to jako voda. Když jsme dárcovskou výzvu zveřejnili, hlodala v nás nejistota. Bude se náš nápad líbit? Jsou vlci zajímavým tématem? Navíc v podobě ilustrované kroniky?

Díky vám se všechny naše obavy rozptýlily jako dešťové oblaky nad Českou republikou. Během velmi krátké chvíle jste na vznik kroniky poskládali cílovou částku 60 000 Kč. Ještě jednou moc děkujeme.

Ale to nebylo vše. Vybraná částka se postupně zvyšuje a tím i narůstá počet vás, kteří již brzy budete vlastníky ilustrované kroniky o vlčím návratu.

Pojďte nám ještě v těch posledních pár hodinách pomoc informace o vznikající kronice dostat mezi další lidi. Sdílejte prosím na vašich profilech odkaz na dárcovskou kampaň. Překonáme magickou hranici 100 000 Kč?

Milí přátelé, ačkoliv jsme již na podporu vydání ilustrované vlčí kroniky vybrali krásných 75 000 Kč, stále jsou v nabídce odměn ukryté krásná díla. Reprodukce čí dokonce originály Karolíniných kreseb.