Příběhy z kovářovic komína - crowfunding kampaň

Novinky - Příběhy z kovářovic komína

Pohádková kniha pro děti i rodiče o krásném ale i těžkém životě na vesnici, o přírodě, lásce a o tom, co má v životě tu pravou cenu ...

Knihy

A je hotovo!

A je hotovo! Zvládli jsme to. A je hotovo! Obrázek

Ještě pár minut a je hotovo! Zvládli jsme to. A ještě mnohem víc... Teď už budeme jen z okna kovárny vyhlížet PPL-ku s knížkama. Nakoupíme balící papír a po večerech budeme s Otíkem balit knížky a nadepisovat vaše adresy. A do knížek  věnování. To bude Bohulibá činnost. Psát budu já. Mám úhlednější písmo.

Děkujeme vám všem, kteří ste nás podpořili a věřte, že bez vás bychom to nezvládli.

Mám velikou radost.

Děkuju vám a přeji všem krásné jaro.A třeba někdy v kovárně na Sovinci NASHLEDANOU.

Kovář Tomáš a kluk rohatá Otík

A jak to bylo dál? Necháme to koňovi. Ten má větší hlavu:-) A jak to bude dál? Obrázek

Přátelé, podporovatelé, Startéři! (Promiňte, ale při slově "startér" si vždy s úsměvem vybavím svého prvního trabanta a jeho problémy se startérem. Chytne, nechytne....Ale jinak to byl spolehlivý a nezničitelný stroj:-) ).

Takže: Děkuji vám všem za přízeň a podporu. Musím říci, že s pocitem úspěšně splněné kampaně, (ač ještě pár dnů máme) se nám příprava knihy daří na jedničku. Jakoby nad náma někdo držel ochranou ruku, deštník v dešti.....Všechno šlape tak jak má.

Za to všechno patří Díky VÁM všem.

 

A tady něco málo:

 A jak to bylo dál? No, jak už to tak v životě bývá. Přišlo jaro. Stromy se oblékly do bílého svatebního šatu a v jejich korunách se rozezněl koncert tisíců ptačích hrdélek. Louky se zlatily kvítky žlutých petrklíčů a podbělů, na mezích se bělaly sasanky a u potoka pučely nafialovělé trsy devětsilu. V hustých keřích jív se na kočičkách pásly hejna pracovitých včelek a v korunách trnek to bzučelo novým životem snad ještě víc.

  Celý svět se radoval z jara. Z jara, jež zamklo nekonečnou zimu na sto západů a k těmto dveřím postavilo stráž oděnou do slunečních paprsků, aby už zima nemohla zpátky. Otík kolem sebe viděl, jak se rodí nový život, tolik barev a vůní, které mu paní zima nedokázala nabídnout. A ta rána!!! Když ho sluníčko probouzelo pošimráním svého paprsku pod nosem ...

  Ale i když byl Otík v malé Toníkově chaloupce šťastný, i když dál zvědavě pomáhal a s rozzářenýma očkama sledoval Toníka při práci v kovárně, někde v hloubi jeho čertovské dušičky se začalo ozývat vzdálené volání. Volání, kterému sám nerozuměl. Pomalu se do jeho srdíčka vkrádal pocit, který neznal a nedokázal jej popsat.Že by se mu začalo stýskat po domově? Po tátovi a mámě? Po své postýlce tam někde hluboko ve skalách a věčných plamenech pekelného ohně?

 Já možná tuším. A co vy, děti?

 Na to, jak to všechno dopadne, si budeme muset chvilku počkat. Nikdo z nás neví, co Otíkovi i nám osud přichystá. Co mu přinese hezkého a kdy mu pod kopýtko nastrčí nějakou tu větvičku. Však to znáte sami.Budeme Otíkovi přát, ať všechno dobře dopadne a ať se jeho život ubírá tím správným směrem. A kdo ví, třeba se s příchodem dalšího jara dočkáme povídání o tom, jak se našemu čertímu hrdinovi daří a čemu všemu novému se ve světě lidí přiučí ...

Vaši kovář Tom alias Toník a čertidlo Otík

Jdeme do finále

Jdeme do finále.Nemohu tomu uvěřit...je to paráda. Jdeme do finále Obrázek

Je to paráda. Od finále nás dělí už jen pár korun.A ještě zbývá tolik času.

Přijměte prosím mé velké poděkování. Díky vám všem, kteří ste pomohli bude co nevidět knížka na cestě do tiskárny a už se nemůžu dočkat, až přijede bílá dodávka PPLky a poprvé budu mít v rukách "Otíka".

Byla to dlouhá cesta, ale právě díky vám se vše daří jak má a věřím, že se vždycky vyplatí vydržet a dál bojovat za dobrou věc.

Děkujeme vám.Bez vás bychom to nedokázali !

A pokud se podaří vybrat nějaká ta korunka navíc, bude to super. Peníze použijeme k výrobě propagačních materiálů, drobných dárků a bonusů, které se možná nenápadně vloudí do balíčku s knihou:-).

Vaši kovář Tom a čertík Otík