Příběhová kuchařka bez lepku - crowfunding kampaň

Novinky - Příběhová kuchařka bez lepku

Argumentor a Pétiny Mňaminky připravili Příběhovou kuchařku bez lepku, plnou bezlepkových receptů, které hravě zvládnou začátečníci i pokročilí.

Knihy
Dosáhli jsme cílové částky! Patří vám velké díky! Chcete přijít na křest kuchařky? Obrázek

Jste neuvěřitelní, děkujeme za více než 100 % částky! Pro ty, kteří se zatím nezapojili - do úterý ještě máte možnost pořídit si bezlepkovou kuchařku s dalšími skvělými odměnami. Ve středu 26. dubna proběhne křest kuchařky - podpořte nás, kniha se vstupenkou je jednou z odměn. Rádi vás uvidíme! Krásný víkend.

P.S. Zkušební výtisk je doma, ve středu budou první výtisky k dispozici na křtu!

Prosím pomožte nám dotáhnout to do konce. Máme víc než 50 procent částky! Děkujeme! Obrázek

Moc si vážíme vaší podpory. Bezlepková kuchařka se opravdu líbí a to nás moc těší! Prosíme, ještě s podporou a sdílením vydržte, zbývá nám 5 dní do konce. Nechte se nalákat e-bookem naší kuchařky ZDE nebo udělejte radost své rodině, známým...

Přejeme Vám krásné velikonoční svátky, nejlépe s naší kuchařkou.. Veselé bezlepkové Velikonoce! Obrázek

Přejeme vám hezké Velikonoce, užijte si volno. Pokud ještě nemáte velikonočního beránka, koukněte do e-booku kuchařky na skvělý bezlepkový recept. Najdete zde také recept na mrkvové muffiny. A velikonoční hostina může začít. Třetí recept z "rubriky" velikonoční pečení je mazanec. Ten ale najdete až v kuchařce. Vážíme si toho, že přispíváte! Zbývá ještě 10 dní, budeme rádi, když nás podpoříte.