PŘÍBĚH studentský film - crowfunding kampaň

PŘÍBĚH studentský film

Studenti točí film. Studentský. O dvou lidech, před kterými stojí jedno těžké rozhodnutí. V hlavní roli Pavel Nový. Přispějte a přijďte pak do kina!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

cely_tym kopie.jpg

JE NÁS PĚT. Tři kluci a dvě holky. Studujeme multimédia na VŠE a natáčíme absolventský film. Máme za sebou spoustu společných projektů, jsou mezi nimi i čtyři filmy. Natáčení nás baví, přes všechny strasti, které na place bývají.

ONI JSOU DVA. Film o Františkovi a Marii. František miluje běhání, Marie miluje Františka. Oba stojí před důležitým rozhodnutím. Hlavní roli ztvární Pavel Nový.

A MY CHCEME NA PLÁTNO. Zatím je to všechno jenom na papíře. Abyste se mohli dozvědět víc, musíme film dostat na plátno. Aby se projekt uskutečnil, potřebujeme od Vás podpořit!

POTŘEBUJEME VÁS. Potřebujeme vybrat peníze, které půjdou na...

...techniku. To, že jsou potřeba kamery, jistě víte, ale to byste nevěřili, jak důležitý je ve filmu zvuk! Potřebujeme třeba klopáky, tágo a další vychytávky (, kterým upřímně rozumí jenom náš zvukař).

...Lokace, protože chceme, aby byl filmový příběh zasazen do lesa, který v Praze, kde studujeme, není takový, jak by si ho náš rejža představoval.

... Benzín, protože musíme dopravit techniku i herce na lokace. Bohužel nejsme žádní šejkové, kteří by si mohli zavolat bratrancům na poušť pro galon ropy.

...Catering. Všichni máme rádi napapaná bříška. Určitě i Vy! Na natáčení nás bude patnáct. Uznejte sami, že vařit pro patnáct hladových krků by dalo zabrat i Polreichovi, kdyby u toho musel držet kameru nebo kontrolovat, zda jsou všichni ve správný čas na správném místě.

...Pavla Nového? Zkusili jsme vás nachytat, podařilo se nám to? Musíme se pochlubit, že jsme našli herce správňáka. Pavel to dá grátis, no fakt!

Natáčení proběhne v posledním týdnu měsíce dubna, protože už v červnu poputuje náš film do kina na festival Multifest, na který Vás tímto všechny zveme.

Připravili jsme pro Vás spoustu odměn. Alespoň jedna Vás určitě zaujme!

 

Tak nás nezapomeňte sledovat na Facebooku nebo Instagramu!

placka, kterou nám poskytli mojeplacky.czplacky2.jpg

 

samolepka nebo lahvinka slivovice

vojta-slivka.jpg

sešit z lesasesit.jpg

ponožky na nožky, ve dvou velikostech 36-40 nebo 41-46, svoji velikost , prosím, uveďte do poznámek

Snímek obrazovky 2018-04-17 v 20.37.04.png

 

nalejvárna k Fífovi, doučí tě všechno (eko, účto, manažerko)!poukaz_fifa.png

 

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ NÁM PŘISPĚJÍ.

FB_cover_large.png

 

Co si o tomto projektu myslíte?