Startovač - financování projektů

Kniha Příběh strýčka Martina - crowfunding kampaň

Novinky - Kniha Příběh strýčka Martina

Historický epos nebo soudobá detektivka? Kniha, která si vybírá čtenáře. V elektronické i papírové verzi.

Knihy

Elektronická verze je hotova

Elektronická verze knihy je v betaverzi, tedy bez ilustrací a úplně finální korektury. Ale už vám ji pošleme.

Omlouváme se, ale udělat knihu není tak lehké, jak by se zdálo. Zasekli jsme se na tom, že ilustrace budou o něco později. Ukázalo se totiž, že nakreslit ilustrace k historické části knihy není tak triviální, jako udělat ilustrace k fantasy knížce. A tak hledáme, zda měli uhři kožené čapky špičaté či placané, jak vypadalo dobové oblečení, prostě řadu věcí, které v knize nebyly podstatné, ale na obrázcích by vypadaly divně. A tohle už máme (Snad!) hotovo, předali jsme to Lubomírovi Kupčíkovi, aby z toho všechno nakreslil a to budou ilustrace ve finální knize. 

Chápu ale, že se vám nechce čekat na ilustrace, takže digitální verze knihy půjde hned zítra emailem všem, kdo si ji objednali (což jsou asi všichni přispěvovatelé). Tištěná verze bude hotová záhy po dodělání kreseb, o čemž vás zde budeme ještě informovat. Digitální verzi včetně finální korektury a ilustrací budeme distribuovat, až budou ilustrace dostupné. 

Za zdržení se samozřejmě omlouvám, tuhle stranu přípravy jsem opravdu podcenil a budiž to pro mě ponaučením. A díky vám za trpělivost!

Zpět na výpis