Startovač - financování projektů

PŘEZIMUJEME V MECHU A KAPRADÍ - crowfunding kampaň

Novinky - PŘEZIMUJEME V MECHU A KAPRADÍ

Ať nerostou jako dříví v lese! :-) Lesní WC, chatka a kamna pro děti z lesní školy a školky v Klánovicích a Dolních Počernicích na Praze 9.

Ostatní
Naše děti sbíraly Zlatobýl do bylinných směsí, které připravujeme do odměn. Po po dřině přišel zasloužený odpočinek :-) Děti sbíraly Zlatobýl do bylinných směsí Obrázek

Zlatobýlovy třísloviny v trávení fungují protizánětlivě, snižují kapilární krvácení, zlepšují vředovité potíže žaludku a dvanáctníku a velice vadí přítomným mikrobům, virům a plísním, takže upravují do značné míry i složení střevní mikroflóry. Snižují i zásoby tyčinkové vředotvorné bakterie Helicobacter pylori, kterou jste se nakazili například nehygienickým líbáním, pro ty, kdo milují je tak nedílnou a podstatnou součástí života...

Využívá se také k oplachu, proplachu a kloktání, zpevňuje zuby. Je tedy prevencí při hrozbě parodontózy.

Zlatobýl je nenahraditelný na záněty ledvin, špatné vylučování moči a odpadních látek z těla pryč, včetně větší části zde přítomných zákeřných i úporných mikrobů a podobných stafylokokových. Zlatobýlový čaj vyčistí ledviny, močovody, měchýř a močovou rouru i části přilehlé, například prostatu (tedy, kdo má) i ostatní pohlavní žlázy.

Stimulace ledvin zlepší i revmatické potíže a dnu. Zbavení se organizmu těchto látek se projeví nepřímo i na vylepšení průběhu jiných zánětlivých procesů v organizmu, na zvýšení životní energie a pozitivní náladě.

Vzhledem k razantnímu účinku při vnitřních a slizničních aplikacích se zlatobýl výborně hodí s podobným výsledkem i k omývání problematické aknózní nebo ekzematózní pleti silnějším odvarem.

Kromě výplachů se u gynekologických potíží doporučuje i sedací koupel.

Díky obsahu vitamínu P a dalších účinných látek se snižuje také skóre hemeroidů, křečových žil a bércových vředů při vnitřním i zevním použití.

Výborná aplikace je v omývání ekzematické a citlivé pokožky. Největší rezerva dosud malého využívání zlatobýlu je ale ve schopnosti působit protizánětlivě a stimulačně na ledviny a urologický trakt.

VYBÍREJTE Z NABÍZENÝCH ODMĚN! UDĚLÁTE NĚCO PRO ZDRAVÍ SVÉ NEBO VAŠICH BLÍZKÝCH A PŘISPĚJETE DĚTEM NA ROZVOJ LESNÍ ŠKOLKY :-)