Přežiješ? - crowfunding kampaň

Přežiješ?

V této knize přežiješ zombie apokalypsu jen tehdy, pokud se správně rozhodneš. Podpoř vydání mé prvotiny a zjisti, zda na to máš.

Knihy
Přežiješ?

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

nadpis.png

Přežiješ?

Ponoř se do scifi příběhu mladé hrdinky Liliany, která se probudí uprostřed noci sama ve svém bytě a postupně přichází na to, že se její nejhorší noční můry stávají skutečností. Lidé kolem ní se mění v cosi těžce pochopitelného, až neuvěřitelného. Živá smrt se nachází na každém jejím kroku a není nic, co by jí pomohlo. Nebo ano? Dali by se lidé ještě zachránit?

Se svým přítelem Markusem utíká před nebezpečím, ale netuší, že je to jen jedna kapka prudkého deště, který na ní osud přichystal. Dostává se do situací, ve kterých se musí správně rozhodnout, a proto potřebuje tebe. Zvol za ni z uvedených možností a zjisti, jestli díky tobě přežije další den.  

 

Kalkulace na vydání 1000 ks knih (získání ISBN, rozdání povinných výtisků, propagace, distribuce, ...) je vytvořena nakladatelstvím Beletris, které mi nabídlo, po zhodnocení knihy kritikem, knihu vydat.

Vazba knihy: měkká

Forma knihy: A5

Rozsah knihy: přibližně 80 stránek

Kalkulace celkem: 50 000,- Kč

Kniha Přežiješ? je zaměřená na věk od 13 do 20 let, to však neznamená, že by se nemohla líbit i ostatním čtenářům. 

 

Jako úryvek z knihy jsem zvolila jednoduchý úvod, ve kterém je vysvětlen i princip hry.

Úvod

Zkuste se zamyslet sami nad sebou. Co kdyby zrovna v momentě, kdy sedíte a čtete si tuto knihu, nastal konec světa. Rozhlédněte se kolem sebe. Kam se ukrýt před nepřáteli? Kde se dají hledat zásoby? A co vaše rodina? Jste připraveni, nebo byste naopak vůbec netušili, co dělat?

A jací tedy jste? Dá se vám věřit? V čem jste dobří? A proč byste zrovna vy měli přežít?

Zahrajeme si hru. Vžijte se do role pětadvacetileté dívky z poklidného městečka Trevit, která žije sama v přízemním bytě panelového domu. Pracuje v místní nemocnici jako zdravotní sestra a studuje dálkově na lékařské fakultě obor neurologie. Je zasnoubená se svým přítelem Markusem, který je jen o pár dní starší a živí se jako podnikatel.

Svou povahou i vzhledem jsou naprostými protiklady. Zatímco Markus je tmavší pleti, Liliana je bílá jako stěna s pár pihami na nose. On má čokoládové oči, ona čistě modré. Jeho vlasy jsou krátké a světle hnědé, její vlasy jsou černé, vlnité, s délkou až nad zadek. On měří skoro dva metry, ona vypadá, jako by zrovna vyšla ze základní školy. On je klidného charakteru, ona „vybouchne“ za každé situace. Jelikož vlastní Markus vysoce navštěvované sportovní středisko, kde společně rádi trénují, mají oba dva i výbornou fyzickou kondici.

Oba mají přístup k vozidlu. Liliana je majitelkou staré Fábie a spolu mají nově zakoupeného Range Rovera.

Její povaha, úvahy a rozhodnutí jste nyní vy. Na každou situaci, která ji v životě potká, je však pouze jedno správné řešení, které je následně vysvětlené.

Uvidíme, zda přežijete.

Ještě potřebujete krapet přesvědčit? A co takhle jednou otázkou?

Ustaraná žena drží v jedné ruce plačící, tak roční, batole, zatímco její druhá ruka bezvládně visí podél těla. Dle mého rychlého odhadu by se mohlo jednat o tříštivou zlomeninu. Zpoza ní vykukuje vystrašený, tak pětiletý, kluk, který ji tahá za sukni pryč od nás. Nemůžu si nevšimnout, jak jí po tváři stékají krvavé slzy a jak v momentě, kdy křičí o pomoc, plive krev kolem sebe. Dívá se na nás jasně mluvícím zoufalým pohledem, který oba ihned pochopíme. Chce, abychom je vzali do auta.

A) Nevěřím jí. Neohrozím sebe ani Markuse a pojedeme dál.

B) Lidé by si měli pomáhat, neváhám a vezmu ji do auta.

Tak co? Jak byste se rozhodli? Za A, nebo za B? A přežili byste vůbec své rozhodnutí? To vše i mnohem více se dozvíte, když mi pomůžete splnit cíl.

 

Pokud se dostatek peněz na Startovači nevybere v určeném časovém limitu, peníze, jimiž jste přispěli, se vám vrátí v plné výši. Avšak byla by škoda přijít tak o něco nového.

Proto prosím, společně dokážeme NEJVÍC.

Více zajímavostí o knize Přežiješ? najdeš na mém blogu www.malapotizistka.blogspot.cz, kde trénuji mé psaní různými úvahami o zajímavých tématech.  

Co si o tomto projektu myslíte?