Startovač - financování projektů

PŘEVADĚČ - Nezávislý historický film - crowfunding kampaň

Novinky - PŘEVADĚČ - Nezávislý historický film

Převaděčství je dnes opomíjené téma, proto bychom jej chtěli připomenout formou nám nejbližší, filmem!

Film & Video

JE TO TAM!

Dokázali jsme to! A to díky Vám! Děkujeme moc všem co přispeli naší věci. Ještě máme stále šest dnů, kdy můžeme něco vybrat, tak se nebojte, pokud nás chcete ještě podpořit. JE TO TAM! Obrázek

DOKÁZALI JSME/JSTE TO

Díky Vám jsme dotáhli náš projekt až do sladkého konce. Teď začnou věci nabírat pořádné otáčky! Brzy čekejte další novinky a na naší facebooké stránce Projekt Převaděč.

@filmprevadec

STÁLE ZBÝVÁ 6 DNŮ

Ještě zbývá necelý týden, během kterého můžete stále posílat příspěvky a dále a více tak podpořit náš projekt. Pamatujte, že každá koruna se počítá!

VŠECHNO NEBO NIC

Potkali jsme několik lidí, kteří byli překvapeni tím, jak projekty zde na Startovači fungují. Krátké shrnutí současné situace. VŠECHNO NEBO NIC Obrázek

Jak to funguje?

VŠECHNO NEBO NIC

Webový portál Startovač.cz řadí projekty na úspěšně a neúspěšné. V současné chvíli jsme vybrali skoro 80%, což je neuvěřitelná částka. Ovšem Projekty fungují tak, že pokud se nevybere plných 100% požadované částky, projekt je neúspěšný. To znamená, že Vy všichni, kteří jste nám přispěli, dostanete své PENÍZE ZPĚT.

Pokud ovšem dokážeme vybrat plných 100% nebo více, jsme řazeni mezi úspěšné projekty a celý náš film může nabrat plné obrátky.

ZBÝVÁ TÝDEN

Časově nám chybí poslední týden projektu. Zbývajícíh 21% za tuto dobu lze vybrat, ale musíme se do toho opřít. Máme posledních 7 dní na to dokázat nevídané věci!

Poslední čtvrtina!

Blížíme se konečnému dni a tři čtvrtiny cesty jsou za námi! Poslední čtvrtina! Obrázek

Zbývá nám posledních necelých 10 dnů

A dokázali jste nám naházet už neuvěřitelných 75%!

Pokud teď neusneme na vavřínech, můžeme tuto celou záležitost dotáhnout do vítězného konce. Stále je před námi ale ještě dlouhá cesta a ne zas tak dlouhá doba. Teď spoléháme na Vás.

Máme deset dnů na to dostat náš projekt mezi ty, kteří o něm ještě neví. Máme 238 hodin na to dotáhnout do projektu posledních 25 %. Může se to zdát jako hodně, ale nesmíme zapomenout, že jen za prvních 7 dní jste dokázali naházet těch procent 28!!! Takže naděje ještě stále žije a nevypadá, že by se chystala brzy zemřít.

Nasdílejte tento projekt na Facebooku, instagramu, twitteru, ICQ, Lidé.cz, skypu, tinderu, přes e-mail. Zkrátka jakkoliv, abychom dokázali oslovit  co nejvíce lidí a mohli prohlásit náš projekt za úspěšný!

75.jpg