Na vlastní pěsti - crowfunding kampaň

Na vlastní pěsti

Studenti Gymnázia Jana Keplera natáčejí! Prepubertální postapokalyptická path movie - stůjte s námi u zrodu úplně nového filmového žánru!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Studenti Gymnázia Jana Keplera (to jsme my!) točí film. Jde o půlroční projekt s titulem „Na vlastní pěsti“ – vizi nedaleké budoucnosti, kdy chod celé společnosti bude muset převzít do rukou mládež. Scénář je hotový, role rozdané, scény vymyšlené, lokace nalezené, můžeme se do toho pustit… A nebo nemůžeme. Bude to velkolepé… anebo nebude.

Samozřejmě to celé můžeme natočit sami na telefony, pak sestříhat do formátu a na youtube pustit nanejvýš svým rodičům. Jenomže nám to přijde škoda. Scénář máme už natolik vymazlený a do přípravných prací tolik investováno, že bychom teď stáli o to, aby i výsledný tvar tomuto nasazení odpovídal – přinejmenším pěkné exteriérové záběry a dobrý zvuk. To se ale podaří, jedině když budeme mít dostatek peněz, a ty nemáme – ale Vy jo!

Přispějte nám prosím na toto dílko, které chce být víc než jen školní prací a domácím úkolem, a získejte exkluzivní odměny.

Chceme vybrat alespoň 20 000 Kč.

Za ně zaplatíme zkušenějšího kameramana, než jsme sami, s odpovídající technikou. Další náklady na 3-4denní natáčení v oblasti Českého krasu jsou doprava, catering, kostýmy, efekty a další zpracování natočeného materiálu, včetně studiové nahrávky titulní skladby. Čím víc peněz se sejde, tím budeme klidnější a tím lepší výslednou kvalitu Vám pak budeme moci nabídnout.

tercie.jpg

Vidíte, jak jsme ještě malinký? Ale počkejte na premiéře, jak vyrosteme!

Co si o tomto projektu myslíte?