Přelep cíga - crowfunding kampaň

Přelep cíga

Nelíbí se Vám obrázky, které musí být na všech cigaretových krabičkách? Přelepte je!

Ostatní
Přelep cíga

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Cílem projektu je vybrat sumu na výrobu samolepek na cigaretové krabičky. Z projektu chceme financovat tisk samolepek, nákup fotografií, grafické práce, web, cigarety a litry alkoholu a kávy, které jsme při vymýšlení projektu zkonzumovali :)

Všichni dobře víme, že kouření škodí zdraví. Jenže zdraví škodí i alkohol, stres, nedostatek spánku, smog, nebo třeba tučná jídla, slazené nápoje atd.

Ale například na lahve s alkoholem se varovné, odpudivé obrázky umísťovat nemusí. Dokonce ani na zbraně. Dotaženo do absurdna by se mohla polepovat i auta.

Jsme dospělí lidé a sami rozhodujeme o tom, jestli a kdy si dáme cigaretu, panáka, nebo kus dortu. Nápad s obrázky na cigaretách nám připadá hloupý a pravděpodobně ani nebude mít žádný efekt.

A tak si na své cigarety nalepíme jiné obrázky. Svoje vlastní. A to můžete udělat i Vy a můžete nám pomoci nápad dotáhnout do konce.

Jde nám o recesi a taky nechceme v hospodách, barech nebo festivalech koukat na rozkládající se těla na každé krabičce cigaret. Nejsme totiž úchylní.

 

1920x700-03.jpg

Druhy samolepek

Návrh A

1.jpg

 

Návrh B

2.jpg

 

Návrh C

 

3.jpg

Návrh D

 

4.jpg

Návrh E

5.jpg

 

Návrh F

6.jpg

FAQ

Jaký je rozměr samolepky?

Samolepky mají rozměr 50 x 60 mm.

Jak si vybrat samolepky, které se mi líbí?

Po kliknutí na tlačítko "Podpořit projekt" napište do poznámky jaké druhy samolepek se Vám líbí. Například pro balíček 12 kusů samolepek: 3xA 3xC 6xD

Pokud tuto informaci neuvedete, zašleme Vám dva kusy od každého motivu.

Co je vlastní motiv?

Jakoukoliv fotku/obrázek/logo Vám zpracuje profesionální grafik do podoby samolepky. Například logo restaurace, fotku motorky, prsa milenky ( a další motivy, které nejsou v rozporu se zákonem nebo morálními zásadami ). 

Jaká je cena poštovného?

Cena poštovného je zahrnuta v ceně každého balíčku. Pokud chcete ušetřit na poštovném, můžete si balíček vyzvednout osobně v Praze 10. V takovém případě Vám cenu poštovného vrátíme.

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?