Pregnoid: Defend the Core | crowdfunding kampaň

Pregnoid: Defend the Core

Nebudete pouze stavět věže, ale rovněž ovládat herní postavu. Chceme vytvořit kvalitní,propracovanou hru pro Android/iOS s originálním konceptem.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pregnoid je tower defense hra pro mobilní zařízení Android/iOS, ve které se chopíte role antikoncepční pilulky v boji proti oplodnění vajíčka, k čemuž vám budou pomáhat stavitelné věže a další vychytávky!

Pokud jste shlédli obě videa, už máte nejspíš tušení o co jde. Už nás nebavil pohled na generické hry splácané přes noc, které nepřináší nic originálního, prostě chceme vytvořit hru, která bude graficky zajímavá, originálně pojatá, vtipná a komplexní. Do hry chceme zabudovat také levelovací systém a systém úprav postavy, zde podotknu, že jsme odpůrci mikrotransakcí, což znamená, že všechny itemy budou ve hře zcela zdarma.

Jako správní geekové máme stránky na github, nalaznete je na této adrese : http://pregnoid.github.io/

 

facebook:

https://www.facebook.com/pregnoid

 

ram_concept.png

 

Kdo jsme a proč to děláme.

Jsme skupina kamarádů z Univerzity, studujících Informatiku a systémové inženýrství a zájem o počítače a hry nám tak nějak vždy koloval v krvi.

Naší první hru jsme vytvořili již za našich mladých let jako projekt na střední škole a od té doby jsme si pohrávali s myšlenkou vytvořit něco pořádného, no a tak jsme tu.

Děláme to proto, že nás to baví a chceme na našich projektech pracovat s lidmi, kteří sdílí stejnou vášeň ke hrám jako my. Chceme dát příležitost takovým nadšencům pracovat na originálních hrách, které budou všechny bavit :)

 

templateSliced_09.png

Co peníze?

Veškeré technické vybavení jsme nakoupili za své peníze, nicméně peníze jsou třeba z jedné části na publikační poplatky/ lincence (minimalizovali jsme potřebu lincencí používáním freeware aplikací),ale stále jsou některé aplikace za které musíme platit, druhá část peněz vybrané částky půjde potom na veškeré práce a placení externistů (kterými může navíc být kdokoliv z vás, ať už programátory , animátory, level designéry...) 

 

Pokud by jsme náhodou vybrali více peněz,bylo by to skvělé a tyto zdroje by byly využity především na lepší optimalizaci pro zařízení android, kde je lazení značně složitější než u iOS. Komplexnost těchto portů pak samozřejmě bude záležet na výši vybrané částky, jednoduše řečeno, čím víc se nám podaří vybrat,tím lépe a precizněji budeme moci vše udělat. Popřípadě více propracovat různé mechanismy jako například achievmenty....

Nicméně hru plánujeme vydat i při dosažení základního cíle na Obě platformy  a navíc zdarma :)

 

Jak se to bude hrát?

Pomocí virtuálních joysticků budete ovládat herní postavu ze třetího/topdown pohledu, za vaše výkony budete získávat kredity, za které budete stavět obranné věže a jiné mechanismy a dále je vylepšovat. Pokud dosáhnete určitého skore, budete se moci transformovat do vyšší formy (superschopnosti). Jak budete hrát, hra vám bude počítat statisiky a podle úspěchů/ neúspěchů bude  určovat úspěšnost vaší značky (antikoncepce,značku si na začátku hry vytvoříte), pokud budete příliš prohrávat, vaše značka na trhu skončí, v opačném případě vám bude generovat bonusové kredity za které budete moci odemykat a upgradovat vybavení a své atributy.

Jaké jsou odměny za podporu?

soundtrack - tajný bonusový obsah

ZBYYLE.png

 

 

PLAKÁTY

PLAKATY.png

 

TRIČKA S AUTENTICKÝM PREGNOID TÉMATEM Z NAŠÍ DESIGNOVÉ DÍLNY

tricka.png

 

 

TYPYTRICEK.png

Co dál?

Pokud se nám podaří úspěšně vybrat stanovenou částku,budeme velmi šťastní a budeme nadšeně pracovat na naší hře, zasypávat vás Vývojářskými deníčky, ukázkami ze hry...

Hru samotnou potom plánujeme vydat ZCELA ZDARMA, BEZ JAKÝCHKOLIV MIKROSTRANSAKCÍ, a to na obě platformy.

Stáhnout aplikaci bude možné z: GooglePlay- pro android /    AppStore-pro iOS

                                                  

   pi.png

 

Závěrem.

Doufáme, že vás náš projekt aspoň trochu zaujal a budeme rádi, když nás podpoříte jakoukoliv částkou a pomůžete nám náš nápad uskutečnit a dát nám tak možnost ukázat vám,že i bláznivé nápady mohou být pěčlivě vytvarovány do něčeho velmi zábavného a návykového, ostatně můžete si vybrat z mnoha odměn v pravém panelu :)

Děkujeme za váš čas a doufáme že se díky Vám uvidíme po úspěšném konci.

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 1 311 Kč (2 %)
  • 2 %
  • 45 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Jakub Novák - obrázek
  • projekt od Jakub Novák
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

50 Kč

Support

Základní příspěvek, který nás velmi potěší. Obdržíte poděkováni přes email/facebook.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Defender

Začíná se to rozjíždět, Za tento příspěvek obdržíte poděkování + download soundtracku.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Lover

Našli jste v projektu zalíbení a zato vás odměníme poděkováním + soundtrackem + vaším jménem na našich stránkách

Počet dostupných odměn: 100/100

Nelze podpořit
555 Kč

Killer

Máte opravdu vážný zájem, no a za to dostanete poděkování + soundtrack + vaše jméno v herních titulcích + ručně kreslený artwork + předčasný přístup ke hře + tajný bonusový obsah

Počet dostupných odměn: 77/77

Nelze podpořit
1 111 Kč

Star

Máte opravdu,ale opravdu hodně v oblibě náš projekt, získáte vše výše uvedené + herní plakát dle výběru + možnost navrhnout design/ chování NPC s pomocí našeho grafika, podle vás a zazářit tak v naší hře!

Počet dostupných odměn: 54/55

Nelze podpořit
2 555 Kč

Hardcore

WOW! pořádně jsme vás zaujali, za to dostanete VŠE výše uvedené a navíc získáte artwork dle vašeho výběru + tématické tričko podle vašich představ! + herní doplněk nesoucí vaše jméno.

Počet dostupných odměn: 33/33

Nelze podpořit
5 555 Kč

Madness

Asi nemáte příliš hluboko do kapsy, Za to získáte opět vše výše určené + setkání s developery, kde budete moci navrhnout vaše nápady a zakomponovat je s námi do hry + tématický plakát s vámi jako hlavním hrdinou+ pojmenování zbraně/ struktury podle vás.

Počet dostupných odměn: 22/22

Nelze podpořit
10 000 Kč

Chief

Stáváte se stavebním kamenem našeho projektu a dostanete za to také náležitou odměnu zahrnující vše předchozí + večeře/ oběd s vývojáři + vaše jméno na ingame memorial památníku.

Počet dostupných odměn: 11/11

Nelze podpořit
20 000 Kč

SUPREME

Jste nejspíš milionář a rád vidíte zajímavé nápady uspět, a za takovou štědrou podporu dostanete již tradičně vše předchozí + vaše jméno při loadingu levelu na zlaté cihle + ingame level podle vašich představ+ volitelný vzhled hlavní postavy podle vás.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit