Pregnoid: Defend the Core - crowfunding kampaň

Pregnoid: Defend the Core

Nebudete pouze stavět věže, ale rovněž ovládat herní postavu. Chceme vytvořit kvalitní,propracovanou hru pro Android/iOS s originálním konceptem.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pregnoid je tower defense hra pro mobilní zařízení Android/iOS, ve které se chopíte role antikoncepční pilulky v boji proti oplodnění vajíčka, k čemuž vám budou pomáhat stavitelné věže a další vychytávky!

Pokud jste shlédli obě videa, už máte nejspíš tušení o co jde. Už nás nebavil pohled na generické hry splácané přes noc, které nepřináší nic originálního, prostě chceme vytvořit hru, která bude graficky zajímavá, originálně pojatá, vtipná a komplexní. Do hry chceme zabudovat také levelovací systém a systém úprav postavy, zde podotknu, že jsme odpůrci mikrotransakcí, což znamená, že všechny itemy budou ve hře zcela zdarma.

Jako správní geekové máme stránky na github, nalaznete je na této adrese : http://pregnoid.github.io/

 

facebook:

https://www.facebook.com/pregnoid

 

ram_concept.png

 

Kdo jsme a proč to děláme.

Jsme skupina kamarádů z Univerzity, studujících Informatiku a systémové inženýrství a zájem o počítače a hry nám tak nějak vždy koloval v krvi.

Naší první hru jsme vytvořili již za našich mladých let jako projekt na střední škole a od té doby jsme si pohrávali s myšlenkou vytvořit něco pořádného, no a tak jsme tu.

Děláme to proto, že nás to baví a chceme na našich projektech pracovat s lidmi, kteří sdílí stejnou vášeň ke hrám jako my. Chceme dát příležitost takovým nadšencům pracovat na originálních hrách, které budou všechny bavit :)

 

templateSliced_09.png

Co peníze?

Veškeré technické vybavení jsme nakoupili za své peníze, nicméně peníze jsou třeba z jedné části na publikační poplatky/ lincence (minimalizovali jsme potřebu lincencí používáním freeware aplikací),ale stále jsou některé aplikace za které musíme platit, druhá část peněz vybrané částky půjde potom na veškeré práce a placení externistů (kterými může navíc být kdokoliv z vás, ať už programátory , animátory, level designéry...) 

 

Pokud by jsme náhodou vybrali více peněz,bylo by to skvělé a tyto zdroje by byly využity především na lepší optimalizaci pro zařízení android, kde je lazení značně složitější než u iOS. Komplexnost těchto portů pak samozřejmě bude záležet na výši vybrané částky, jednoduše řečeno, čím víc se nám podaří vybrat,tím lépe a precizněji budeme moci vše udělat. Popřípadě více propracovat různé mechanismy jako například achievmenty....

Nicméně hru plánujeme vydat i při dosažení základního cíle na Obě platformy  a navíc zdarma :)

 

Jak se to bude hrát?

Pomocí virtuálních joysticků budete ovládat herní postavu ze třetího/topdown pohledu, za vaše výkony budete získávat kredity, za které budete stavět obranné věže a jiné mechanismy a dále je vylepšovat. Pokud dosáhnete určitého skore, budete se moci transformovat do vyšší formy (superschopnosti). Jak budete hrát, hra vám bude počítat statisiky a podle úspěchů/ neúspěchů bude  určovat úspěšnost vaší značky (antikoncepce,značku si na začátku hry vytvoříte), pokud budete příliš prohrávat, vaše značka na trhu skončí, v opačném případě vám bude generovat bonusové kredity za které budete moci odemykat a upgradovat vybavení a své atributy.

Jaké jsou odměny za podporu?

soundtrack - tajný bonusový obsah

ZBYYLE.png

 

 

PLAKÁTY

PLAKATY.png

 

TRIČKA S AUTENTICKÝM PREGNOID TÉMATEM Z NAŠÍ DESIGNOVÉ DÍLNY

tricka.png

 

 

TYPYTRICEK.png

Co dál?

Pokud se nám podaří úspěšně vybrat stanovenou částku,budeme velmi šťastní a budeme nadšeně pracovat na naší hře, zasypávat vás Vývojářskými deníčky, ukázkami ze hry...

Hru samotnou potom plánujeme vydat ZCELA ZDARMA, BEZ JAKÝCHKOLIV MIKROSTRANSAKCÍ, a to na obě platformy.

Stáhnout aplikaci bude možné z: GooglePlay- pro android /    AppStore-pro iOS

                                                  

   pi.png

 

Závěrem.

Doufáme, že vás náš projekt aspoň trochu zaujal a budeme rádi, když nás podpoříte jakoukoliv částkou a pomůžete nám náš nápad uskutečnit a dát nám tak možnost ukázat vám,že i bláznivé nápady mohou být pěčlivě vytvarovány do něčeho velmi zábavného a návykového, ostatně můžete si vybrat z mnoha odměn v pravém panelu :)

Děkujeme za váš čas a doufáme že se díky Vám uvidíme po úspěšném konci.

 

Co si o tomto projektu myslíte?