Představení tanečního studia Fontána - crowfunding kampaň

Novinky - Představení tanečního studia Fontána

Taneční představení dětí, mládeže a dospělých z tanečního studia Fontána. Cílem představení je ukázat výsledky celoroční práce.

Umění

Velice děkujeme

Vážení startéři, všem Vám velice děkujeme za vaši přízeň. A máme to... splnili jsme limit :-) moc a moc děkujeme... a do zítřejšího odpoledne pokračujeme...

Vážení startéři, všem Vám velice děkujeme za vaši přízeň. A máme to jupiiiii... splnili jsme limit :-) moc a moc všem děkujeme... a budeme se těšit na zítřejší představení...

Startovač ještě do zítřejšího dne pokračuje... končíme až zítra odpoledne... stále můžete podpořit naše představení...

Za finance, které jsme obdrželi uhradíme pronájem divadla, baletizol, videoprojektor, také jsme nakoupili doplňky ke kostýmům, sukýnky, trikoty, balónky, konfety, květiny...atd. 

Moc a moc děkujeme a budeme se těšit zítra večer v divadle. 

Pro ty z vás, co jste si vybrali jako odměnu ,,poděkování na pódiu,, a neuvedli jméno, nemůžeme veřejně poděkovat pokud nám své jméno nezdělíte, děkujeme. 

Věcné odměny (hrníček, tričko, DVD... můžete vyzvednout u nás ve studiu nebo zašleme na vaši adresu). 

Děkujeme, že jste s námi,TSFontána Karlovy Vary

Napínavé drama

Začíná to být napínavé... jen 3 dny do konce, stihneme to?

Našim startovačům z celého srdce děkujeme, že nás podpořili :-)

A začíná to být napínavé... jen 3 dny do konce a stále nám schází 7 500,- Kč a to není málo... Stihneme to? Stihneme vybrat požadovanou částku?

V pondělí a v úterý bude poslední den, jak nám budete moci přispět a podpořit tak dobrou věc....Šance pro nás, jak získat finanční prostředky na naše závěrečné představení se blíží ke konci...

Kampaň je nastavená na přesný čas, pokud platba nestihne dojít do poslední hodiny automat náš projekt vyřadí jako neúspěšný. Pokud nás někdo chcete podpořit i třeba na poslední chvíli. Čas je právě teď a nejpozději v pondělí, úterý. Nejrychlejší platby jsou kartou, PayPalem, případně převodem uvnitř banky Fio.

Prosíme podpořte nás. 

Děkujeme, že jste s námi. 

 

Poděkování

Děkujeme za vaše příspěvky, je až neuvěřitelné, ale dostali jsme se za 50%. Poděkování Obrázek

Děkujeme za vaši podporu, opravdu si toho moc vážíme. A těšíme se že budeme mít na pronajmutí baletizolu, dokoupit dekoraci pro představení a doplňky ke kostýmkům.

Prosím sdílejte naší kampaň dál, do úterý musíme stihnout dalších 50% :-)

Děkujeme že jste s námi.