Představení Divadélka Šáši Muzikálka | crowdfunding kampaň

Představení Divadélka Šáši Muzikálka

Sbírka na zajištění kvalitního ozvučení představení PRINC CHOCHOLOUŠ v podání dětského dramatického souboru Divadélko Šáši Muzikálka 12.6. ve Studénce

Umění

Představení Divadélka Šáši Muzikálka

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

12.6.2018 je Den D!

V Dělnickém domě ve Studénce proběhne představení PRINC CHOCHOLOUŠ v podání dětských herců Divadélka Šáši Muzikálka. Bez kvalitního zvuku to nepůjde! Bez vašich příspěvků profesionální ozvučení během vystoupení nezajistíme!

Pomozte nám touto cestou nasbírat finanční prostředky na zajištění kvalitní ozvučovací techniky pro toto představení.

Dětský soubor Divadélko Šáši Muzikálka pod vedením paní učitelky Anežky Tesaříkové ze základní umělecké školy MUSICALE už více než 1,5 roku nacvičuje pohádku „Princ Chocholouš“ na motivy pohádkáře a básníka Charlese Perraulta. Představení bude součástí slavnostního vystoupení u příležitosti 25. výročí založení soukromé základní umělecké školy MUSICALE. Na akci vystoupí žáci školy v různých hudebních formacích, závěr pak bude určen dětským hercům a jejich divadélku.

SBÍRKA VZNIKLA Z INICIATIVY RODIČŮ DĚTÍ, KTERÉ VE HŘE VYSTUPUJÍ. Přejeme si, aby děti měly pro vystoupení kvalitní ozvučení, aby si to na pódiu užily a měly ze svého hraní dobrý pocit...

PODPOŘME JEJICH ÚSILÍ A POMOZME JIM PŘEDSTAVENÍ TECHNICKY ZABEZPEČIT.

DĚKUJEME :-)

 plakát divadlo opraveno 2.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 15 000 Kč (100 %)
  • 100 %
  • 15 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 27 Startérů

Autor projektu

Šárka Hermanová - obrázek
  • projekt od Šárka Hermanová
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Odměna pro PODPOROVATELE

Tato odměna je určena všem známým, kamarádům a příznivcům Divadélka Šáši Muzikálka ve Studénce. Těm z vás, kterým na Divadélku záleží a chcete děti v jejich dramatické činnosti podpořit. Odměnou za váš příspěvek bude plakát k představení s podpisy členů divadélka a poděkováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Odměna pro NÁVŠTĚVNÍKY

Tato odměna je určena všem rodinám, příbuzným, babičkám, dědečkům a přátelům Divadélka Šáši Muzikálka ve Studénce. Zvláště je zaměřena na ty z vás, kdo se 12.6. chystáte slavnostní vystoupení navštívit. Odměnou za váš příspěvek bude plakát k představení a fotografie členů divadélka s podpisy a poděkováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Odměna pro FANOUŠKY

Tato odměna je určena těm nejskalnějším fanouškům Divadélka Šáši Muzikálka. Především rodičům, jejichž děti v divadélku hrají a i dalším blízkým příznivcům. Je pro ty z vás, kteří máte zájem na tom, aby představení o princi Chocholoušovi dopadlo co nejlépe. Děti i Anežka Tesaříková si to zaslouží. Divadlo je baví a naplňuje. Odměnou za váš příspěvek bude speciální dárkový balíček, který bude zahrnovat plakát k představení, fotografie členů divadélka s podpisy a poděkováním, záznam z představení na DVD a další předměty.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit