Přátelství s podzemím | crowdfunding kampaň

Přátelství s podzemím

Pomozte mi vydat moje debutové album a postrčit tak se mnou žánr folku do 21. století. Symbioticky míchám podstatu folku, textařinu, s loopingem ...

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

          Pomozte mi vydat moje debutové album a postrčit tak se mnou žánr folku do 21. století.Symbioticky míchám podstatu folku, textařinu, s loopingem. To je moderní mašina, která vám umožní naživot se vrstvit hlasově, kytarově nebo třeba beatboxem a tvořit tak větší skladby.  

 

 

 

          Přátelství s podzemím je symbolem pro objevování a testování cest, které jsou zakázané a objektivně škodlivé společnosti. Nejde o rebelství. Jde o průzkum. Průzkum tedy trval déle, než jsem původně zamýšlel :o). Každopádně vše z toho je ve slovech a melodiích stejnojmeného alba, se kterým bych velmi rád na světlo, protože tmy bylo dost a já se chci muzikou živit.  Díky Vám za každou podporu, které už se mi dostalo a třeba možná ještě dostane  :o)

Většina muziky zde: www.bandzone.cz/op

Případně dvě videa s ukázkou loopingu 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 33 050 Kč (100 %)
  • 100 %
  • 33 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 27 Startérů

Autor projektu

Ondřej Folx - obrázek
  • projekt od Ondřej Folx
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Poezie na tělo a vstupenka na křest

Vstupenka na křest a krátká, ovšem výstižná :o) Básnička na míru pro Vás nebo kohokoliv close enough. Nutnou kooperativní složkou je dodati fotografii objektu básně (pes, člověk, prezident), rozměry, vlastnosti funkce. No prostě jako když vám někdo robí skříň na míru.

Počet dostupných odměn: 29/30

Nelze podpořit
200 Kč

Album a vstupenka na křest

No to o co tu jde. Super krásně vylisované a nahrané CD plný loopingu i Folxkařiny, jakožto i vytříbených hudebních produkcí hostů, jmenovitě Kayi, p. Říhy, p. Kuby, a p. Hliváka

Počet dostupných odměn: 391/400

Nelze podpořit
400 Kč

Album, vstupenka na křest a Básnička

Super krásně vylisované a nahrané CD, vstupenka a krátká, ovšem výstižná básnička na míru pro Vás nebo kohokoliv close enough

Počet dostupných odměn: 24/30

Nelze podpořit
800 Kč

Album, vstupenka na křest a Vánoční hit :)

Super krásně vylisované a nahrané CD, vstupenka a k tomu ještě z netu Ježíškem seslaná Vánoční FOLXLEDA. Speciální vánoční song nastolí spolehlivě družného ducha u každé štědrovečerní tabule. Ať už je syn ve věku nevděčném či party nevhodné se chytil, tato skladba ho uchem ustrne a po rozbalení dárků (zase deodorant, ééé) nevydá se zlotřilý syn pařit s kámošema, ale dojat hlubokomyslnou Folxledou zůstane doma a bude hodnej

Počet dostupných odměn: 398/400

Nelze podpořit
1 500 Kč

Album, Folxleda, lístek na křest a řád sv. Kerbera

Fakt, kromě Super krásně vylisovaného a nahraného C, z netu Ježíškem seslané Vánoční FOLXLEDY a lístku dostanete státní vyznamenání. Že nejsem prezident? Neva. S vládcem podsvětí jsme zadobře od tý doby, co přestal poslouchat metal a dal se na modern folking.

Osobně mi slíbil, že každý hmotný i nehmotný dárce (takhle to řekl, takže pokud jste mrtví, když máte peníze, nevadí to :o) od něj dostane řád sv. Kerbera, jež se uděluje za mimořádnou trojhlavost. Ale pozor, tenhle glejt bude nejen náramně vypadat u vás doma na zdi, ale taky vám umožní cestovat libovolně mezi dvěma světy. . .

Počet dostupných odměn: 400/400

Nelze podpořit
3 000 Kč

Album, Folxleda, státní vyznamenání a koncert

Kromě super krásně vylisovaného a nahraného CD, z netu Ježíškem seslané Vánoční FOLXLEDY a řádu sv. Kerbera (viz. předchozí odměna :o), vám zahraju full hd koncert, kde budete chtít a pro koho budete chtít. Jen kdyby to bylo nějak nechutně daleko, tak bych bral ještě něco na cestu :o)

Vstupenka na křest alba je samozřejmostí
osobní poděkování na bookletu CD takéPočet dostupných odměn: 399/400

Nelze podpořit
5 000 Kč

Dostanete všechno :o)

CDéčko, Folxledu, řád sv. Kerbera, "full hd přijedu k vám koncert" a k tomu...

Volný vstup na všechny moje sólo koncerty v roce 2016

Album debutové album hostující muzikantky Kayi "Ze Všech stran já"

Jste-li žena pozvu vás na večeři

Jste-li muž, pozvu vás na jointa

Cítíte se li být obojím, no, tak to nějak vymyslíme :o)

V případě zájmu je pár hodin kytary a práce s loopingem

Vstupenka na křest alba je samozřejmostí
osobní poděkování na bookletu CD také

A taky hezky čtu ale to už nikoho asi nezajímá :oDPočet dostupných odměn: 28/30

Nelze podpořit