Startovač - financování projektů

Prach a broky - crowfunding kampaň

Novinky - Prach a broky

Film o tom, co nám Mácha s Erbenem zatajili. Chystáme se odhalit slavné loupežníky v akčním snímku Prach a broky.

Film & Video

Konec!

Jsme úspěšní!

Je to tady! Konec. Avšak velmi sladký konec. Potom co jsme si na serveru Startovac.cz řekli o 44 000,- jsme nemohli tušit, co vše to rozpoutá. Nyní máme 235% (103 286 korun ). Přispělo 150 startérů, což je ohromná podpora. Všem bychom chtěli hrozně poděkovat, jelikož jste odvedli skvělou práci. S příspěvky, se sdílením, lajkovaním a další podporou. Teď je řada na nás. Máme termíny zkoušek, podrobně rozepsané kostýmy, natáčecí lokace a teď i jistotu, že to můžeme rozjet naplno. Budeme Vás informovat! Váš tým PaB!

Poslední šance!

Jeden den do konce!

Je to tady. Poslední možnost podpořit náš projekt. Máme už zajištěnou variantu "nadstandard", ale každá další koruna půjde do kvality filmu! Proto neváhejte. Zítra už bude pozdě! Čestně slibujeme, že toto je poslední novinka, kde mluvíme o penězích. V dalších už budeme jen děkovat a informovat! 

Jako vítěznou píseň volíme tu nejprofláklejší o loupežnících.

Díky všem přispěvatelům jsme ve finále dosáhli Nadstandardu a vybrali rekordní částku ve filmových projektech na Startovači! Více o projektu se můžete dozvědět ze Startcastu nebo z našich stránek http://prachabroky.cz/ Teď je opravdu poslední možnost nás podpořit!