Pozvěme paní Helu na Slunovrat na novém vozíku - crowfunding kampaň

Novinky - Pozvěme paní Helu na Slunovrat na novém vozíku

Básnířka Hela Jombíková by ráda návštěvníkům Hradeckého slunovratu zarecitovala ze sbírky No tak mám diagnózu. Potřebuje k tomu elektrický vozík.

Ostatní

Srdce pro Helu

Přidána nová odměna. Krásná nerezová srdíčka pro paní Helu Srdce pro Helu Obrázek

Srdíčka z nerezi. Gravírované/ pálené. 
Omezené množství sto kusů. Věnovala firma Femont Opava. Srdce v designu od Jany Reichel je jedním z vizuálních prvků Hradeckého slunovratu a jeho koupí získáte nejen krásnou ozdobu, ale také pomůžete paní Hele, která má dobré srdce. Všechno se propojuje a je to tak v pořádku. Před zasláním/ převzetím odměny si vyberete variantu.

 

 

Podívejte se na start našeho projektu v reportáži Martina Žuchy pro TV NOE

Podívejte se na start našeho projektu v reportáži Martina Žuchy pro TV NOE a v odběru odměn neváhejte, vyprodány jsou již čtyři odměny, tak ať vám neunikne ta vaše! Třeba lednová zámecká degustace vinařství Krásná hora může být ideálním dárkem pro vaše blízké. 

Již jsou vykoupeny všechny poukazy na oběd či večeři ke Třem Jabloním... První odměna vyprodána! Díky za úspěšný start! Obrázek

Již jsou vykoupeny všechny poukazy na oběd či večeři ke Třem Jabloním... I další odměny jsou množstevně velmi limitovány. Děkujeme za velmi úspěšný start. Máme již 18%! Nicméně, stále jsme teprve na začátku...